Италия - Серия Б (2017 - 2018)
21:30
Емполи
Перуджа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.70 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Емполи, а гостите от Перуджа. Разстоянието между двата града е 134.9 км. Мачът ще се играе на стадион Карло Кастелани, който има капацитет от 16 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Карло Кастелани. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Емполи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Серия Б | Бреша | 0 - 2 | Емполи | 3.26 | 2.52 | 2.67 |
| 07.05.2018 | Серия Б | Емполи | 1 - 1 | Кремонезе | 1.87 | 3.31 | 4.05 |
| 01.05.2018 | Серия Б | Карпи | 0 - 0 | Емполи | 3.10 | 3.13 | 2.27 |
| 28.04.2018 | Серия Б | Емполи | 1 - 1 | Новара | 1.53 | 3.66 | 6.48 |
| 23.04.2018 | Серия Б | Фрозиноне | 2 - 4 | Емполи | 2.34 | 3.15 | 2.99 |
| 17.04.2018 | Серия Б | Чезена | 2 - 3 | Емполи | 3.93 | 3.50 | 1.85 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Емполи | 3 - 2 | Про Верчели | 1.34 | 4.61 | 7.92 |
| 07.04.2018 | Серия Б | Специя | 1 - 1 | Емполи | 3.20 | 3.00 | 2.29 |
| 02.04.2018 | Серия Б | Фоджа | 0 - 3 | Емполи | 3.24 | 3.28 | 2.13 |
| 29.03.2018 | Серия Б | Емполи | 2 - 0 | Салернитана | 1.38 | 4.31 | 7.75 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Перуджа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Серия Б | Перуджа | 1 - 1 | Новара | 2.41 | 2.26 | 4.81 |
| 05.05.2018 | Серия Б | Бари | 3 - 1 | Перуджа | 2.22 | 3.08 | 3.25 |
| 01.05.2018 | Серия Б | Перуджа | 1 - 1 | Салернитана | 1.61 | 3.61 | 5.44 |
| 28.04.2018 | Серия Б | Асколи | 2 - 2 | Перуджа | 2.99 | 3.01 | 2.41 |
| 22.04.2018 | Серия Б | Перуджа | 2 - 3 | Тернана | 1.61 | 3.60 | 5.39 |
| 17.04.2018 | Серия Б | Карпи | 1 - 2 | Перуджа | 2.85 | 2.87 | 2.62 |
| 14.04.2018 | Серия Б | Перуджа | 1 - 1 | Венеция | 2.01 | 3.17 | 3.65 |
| 09.04.2018 | Серия Б | Авелино | 2 - 0 | Перуджа | 3.33 | 3.13 | 2.15 |
| 03.04.2018 | Серия Б | Про Верчели | 0 - 2 | Перуджа | 2.85 | 2.98 | 2.52 |
| 30.03.2018 | Серия Б | Перуджа | 1 - 0 | Кремонезе | 1.84 | 3.18 | 4.47 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.12.2017 | Серия Б | Перуджа | 2 - 4 | Емполи | 2.55 | 3.07 | 2.77 |
Серия Б класиране към 18.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Емполи | 41 | +38 | 82 |
| 2 | Фрозиноне | 41 | +18 | 71 |
| 3 | Парма | 41 | +18 | 69 |
| 4 | Палермо | 41 | +18 | 68 |
| 5 | Венеция | 41 | +14 | 66 |
| 6 | Читадела | 41 | +11 | 63 |
| 7 | Бари | 41 | +9 | 62 |
| 8 | Перуджа | 41 | +10 | 60 |
| 9 | Фоджа | 41 | -2 | 57 |
| 10 | Специя | 41 | +3 | 53 |
| 11 | Карпи | 41 | -12 | 52 |
| 12 | Салернитана | 41 | -5 | 51 |
| 13 | Кремонезе | 41 | +2 | 48 |
| 14 | Чезена | 41 | -7 | 47 |
| 15 | Бреша | 41 | -11 | 47 |
| 16 | Пескара | 41 | -14 | 47 |
| 17 | Авелино | 41 | -12 | 45 |
| 18 | Асколи | 41 | -20 | 45 |
| 19 | Новара | 41 | -9 | 44 |
| 20 | Виртус Ентела | 41 | -14 | 41 |
| 21 | Про Верчели | 41 | -21 | 40 |
| 22 | Тернана | 41 | -14 | 37 |
Хронология в първенството
| Емполи | |
| Перуджа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Емполи | Емполи | Перуджа | Перуджа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Емполи | - | - | - | 2 - 4 | |||
| 2 | Фрозиноне | 3 - 3 | 2 - 4 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 3 | Парма | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Палермо | 4 - 0 | 3 - 3 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Венеция | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Читадела | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Бари | 3 - 2 | 0 - 4 | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Перуджа | 2 - 4 | - | - | - | |||
| 9 | Фоджа | 3 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Специя | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 11 | Карпи | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Салернитана | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Кремонезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 14 | Чезена | 5 - 3 | 2 - 3 | 5 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Бреша | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Пескара | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 4 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Авелино | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Асколи | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 19 | Новара | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Виртус Ентела | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 21 | Про Верчели | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 5 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 22 | Тернана | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Емполи | Перуджа | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 82 | 60 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 45 | 23 |
Форма в шампионата
| Емполи | Перуджа | |
|
Победи
Равни Загуби |
23
13 5 |
16
12 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
6 1 |
5
8 7 |
Голове в шампионата
| Емполи | Перуджа | |
|
Вкарани
Получени |
86
48 |
66
56 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
46
22 |
30
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.70 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.05.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
