Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.22 |
3.35 |
2.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Енгелхолм, а гостите от Кристианстад.
Разстоянието между двата града е 84.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Енгелхолмс ИП,
който има капацитет от
5 000 места, от които седящи 1 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Енгелхолмс ИП.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Енгелхолм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
2 - 2 |
Атвидаберг |
2.41 |
3.23 |
2.58 |
| 09.05.2026 |
Д1 Юг |
Шьовде АИК |
1 - 1 |
Енгелхолм |
2.50 |
3.26 |
2.47 |
| 01.05.2026 |
Д1 Юг |
Ескилсмине |
0 - 6 |
Енгелхолм |
1.89 |
3.51 |
3.33 |
| 25.04.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
1 - 1 |
Хеслехолм |
2.71 |
3.29 |
2.27 |
| 19.04.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
0 - 0 |
Лунд |
2.50 |
3.26 |
2.47 |
| 11.04.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
1 - 1 |
Енгелхолм |
2.66 |
3.53 |
2.20 |
| 03.04.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
1 - 5 |
Трелеборг |
4.00 |
3.65 |
1.71 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Енгелхолм |
0 - 1 |
Олимпик Малмьо |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Лунд |
4 - 0 |
Енгелхолм |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Енгелхолм |
2 - 5 |
Ескилсмине |
- |
- |
- |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Кристианстад - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
1 - 2 |
Розенгард 1917 |
2.77 |
3.33 |
2.22 |
| 09.05.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
2 - 0 |
Кристианстад |
2.01 |
3.50 |
3.03 |
| 02.05.2026 |
Д1 Юг |
Йонкьопинг Содра |
3 - 0 |
Кристианстад |
1.61 |
3.69 |
4.53 |
| 26.04.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
4 - 1 |
Утсиктенс |
2.17 |
3.37 |
2.81 |
| 19.04.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
2 - 1 |
Кристианстад |
1.85 |
3.53 |
3.49 |
| 11.04.2026 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
0 - 0 |
Шьовде АИК |
1.97 |
3.55 |
3.09 |
| 03.04.2026 |
Д1 Юг |
АФК Малмьо |
2 - 2 |
Кристианстад |
1.77 |
3.66 |
3.67 |
| 28.03.2026 |
Приятелски срещи |
Кристианстад |
2 - 1 |
Лунд |
- |
- |
- |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Ескилсмине |
2 - 2 |
Кристианстад |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хеслехолм |
0 - 1 |
Кристианстад |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.10.2018 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
0 - 2 |
Кристианстад |
2.24 |
3.42 |
2.71 |
| 23.04.2018 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
2 - 1 |
Енгелхолм |
2.05 |
3.43 |
3.06 |
| 08.10.2017 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
0 - 2 |
Кристианстад |
2.26 |
3.40 |
2.71 |
| 19.06.2017 |
Д1 Юг |
Кристианстад |
3 - 0 |
Енгелхолм |
2.30 |
3.38 |
2.67 |
В последните 4 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 4 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Енгелхолм имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Първа Дивизия - Юг класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
7 |
5 |
2 |
0 |
19 |
6 |
+13 |
17 |
| 2 |
Ескилсмине |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
13 |
| 3 |
АФК Малмьо |
7 |
3 |
3 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
12 |
| 4 |
Лунд |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 5 |
Атвидаберг |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 6 |
Шьовде АИК |
7 |
2 |
5 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
11 |
| 7 |
Твоокерш |
7 |
3 |
1 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
10 |
| 8 |
Олимпик Малмьо |
7 |
3 |
0 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
9 |
| 9 |
Розенгард 1917 |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 10 |
Енгелхолм |
7 |
1 |
5 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
8 |
| 11 |
Хеслехолм |
7 |
2 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
8 |
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
7 |
2 |
2 |
3 |
10 |
10 |
0 |
8 |
| 13 |
Тролхетан |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
8 |
| 14 |
Лахолмс |
7 |
2 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
7 |
| 15 |
Кристианстад |
7 |
1 |
2 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
5 |
| 16 |
Утсиктенс |
7 |
1 |
0 |
6 |
7 |
20 |
-13 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Енгелхолм |
|
| Кристианстад |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Енгелхолм |
Енгелхолм |
|
Кристианстад |
Кристианстад |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
|
|
| 2 |
Ескилсмине |
|
0 - 6 |
|
|
|
|
|
| 3 |
АФК Малмьо |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Лунд |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Атвидаберг |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Шьовде АИК |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Твоокерш |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Олимпик Малмьо |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Розенгард 1917 |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 10 |
Енгелхолм |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Хеслехолм |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Йонкьопинг Содра |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 13 |
Тролхетан |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Лахолмс |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Кристианстад |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Утсиктенс |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Енгелхолм |
Кристианстад |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
5 |
2 |
| Загуби |
1 |
4 |
| Вкарани Голове |
12 |
8 |
| Получени Голове |
10 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.71 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.43 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
86% |
57% |
| Мачове Получил |
71% |
86% |
| Гол/Гол |
71% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
86% |
| Над 2.5 |
43% |
71% |
| Над 3.5 |
43% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
8 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.75 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.22 |
3.35 |
2.67 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.25 |
1.52 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.83 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.71 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака