Швеция - Първа Дивизия - Юг (2026)
събота, 17 октомври, 2026
14:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.50 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.24 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.34 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Енгелхолм, а гостите от Лахолм.
Разстоянието между двата града е 31.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Енгелхолмс ИП,
който има капацитет от
5 000 места, от които седящи 1 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Енгелхолмс ИП.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Енгелхолм - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 2 |
Енгелхолм |
2.84 |
3.67 |
2.08 |
| 03.10.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
3 - 0 |
Розенгард 1917 |
4.43 |
3.93 |
1.60 |
| 27.09.2026 |
Д1 Юг |
Трелеборг |
4 - 1 |
Енгелхолм |
1.53 |
4.04 |
4.98 |
| 21.09.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
2 - 2 |
Ескилсмине |
2.31 |
3.47 |
2.59 |
| 16.09.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
2 - 0 |
Енгелхолм |
1.41 |
4.57 |
5.67 |
| 12.09.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
0 - 3 |
Шьовде АИК |
2.33 |
3.45 |
2.58 |
| 05.09.2026 |
Д1 Юг |
Олимпик Малмьо |
5 - 0 |
Енгелхолм |
2.10 |
3.59 |
2.85 |
| 29.08.2026 |
Д1 Юг |
Енгелхолм |
0 - 1 |
Йонкьопинг Содра |
3.21 |
3.32 |
2.03 |
| 22.08.2026 |
Д1 Юг |
Атвидаберг |
4 - 1 |
Енгелхолм |
1.62 |
3.84 |
4.43 |
| 19.08.2026 |
Купа на Швеция |
Енгелхолм |
0 - 7 |
Калмар |
7.33 |
4.75 |
1.30 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Лахолмс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
1 - 1 |
Твоокерш |
1.83 |
3.71 |
3.47 |
| 02.10.2026 |
Д1 Юг |
Лунд |
0 - 1 |
Лахолмс |
1.38 |
4.54 |
6.11 |
| 26.09.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
1 - 2 |
Атвидаберг |
2.94 |
3.50 |
2.08 |
| 20.09.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
2 - 3 |
Кристианстад |
1.88 |
3.57 |
3.40 |
| 16.09.2026 |
Д1 Юг |
Утсиктенс |
0 - 0 |
Лахолмс |
3.99 |
4.09 |
1.64 |
| 12.09.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
1 - 0 |
Ескилсмине |
2.14 |
3.56 |
2.78 |
| 04.09.2026 |
Д1 Юг |
Розенгард 1917 |
4 - 2 |
Лахолмс |
1.50 |
4.14 |
4.99 |
| 30.08.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
2 - 2 |
АФК Малмьо |
3.56 |
3.88 |
1.76 |
| 24.08.2026 |
Д1 Юг |
Хеслехолм |
2 - 1 |
Лахолмс |
1.63 |
3.80 |
4.35 |
| 15.08.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
0 - 0 |
Йонкьопинг Содра |
4.05 |
3.71 |
1.69 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Д1 Юг |
Лахолмс |
1 - 1 |
Енгелхолм |
2.66 |
3.53 |
2.20 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Енгелхолм |
2 - 0 |
Лахолмс |
- |
- |
- |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Енгелхолм имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Първа Дивизия - Юг класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Трелеборг |
26 |
17 |
6 |
3 |
57 |
28 |
+29 |
57 |
| 2 |
Хеслехолм |
26 |
15 |
3 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
48 |
| 3 |
Атвидаберг |
26 |
13 |
8 |
5 |
50 |
36 |
+14 |
47 |
| 4 |
Лунд |
26 |
12 |
8 |
6 |
50 |
32 |
+18 |
44 |
| 5 |
АФК Малмьо |
26 |
12 |
8 |
6 |
49 |
37 |
+12 |
44 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
26 |
10 |
9 |
7 |
42 |
38 |
+4 |
39 |
| 7 |
Тролхетан |
26 |
10 |
8 |
8 |
45 |
41 |
+4 |
38 |
| 8 |
Твоокерш |
26 |
9 |
7 |
10 |
34 |
40 |
-6 |
34 |
| 9 |
Йонкьопинг Содра |
26 |
9 |
6 |
11 |
29 |
27 |
+2 |
33 |
| 10 |
Олимпик Малмьо |
26 |
10 |
3 |
13 |
48 |
50 |
-2 |
33 |
| 11 |
Шьовде АИК |
26 |
8 |
9 |
9 |
33 |
42 |
-9 |
33 |
| 12 |
Ескилсмине |
26 |
9 |
5 |
12 |
42 |
51 |
-9 |
32 |
| 13 |
Кристианстад |
26 |
7 |
6 |
13 |
29 |
39 |
-10 |
27 |
| 14 |
Лахолмс |
26 |
7 |
5 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
26 |
| 15 |
Енгелхолм |
26 |
5 |
9 |
12 |
33 |
47 |
-14 |
24 |
| 16 |
Утсиктенс |
26 |
2 |
6 |
18 |
23 |
62 |
-39 |
12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Енгелхолм |
|
| Лахолмс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Енгелхолм |
Енгелхолм |
|
Лахолмс |
Лахолмс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Трелеборг |
1 - 5 |
4 - 1 |
1 - 5 |
|
0 - 4 |
|
|
| 2 |
Хеслехолм |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Атвидаберг |
2 - 2 |
4 - 1 |
2 - 2 |
|
1 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 4 |
Лунд |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
4 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
АФК Малмьо |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
2 - 2 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 6 |
Розенгард 1917 |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
1 - 3 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 7 |
Тролхетан |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Твоокерш |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Йонкьопинг Содра |
0 - 1 |
3 - 0 |
0 - 1 |
|
0 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Олимпик Малмьо |
1 - 1 |
5 - 0 |
1 - 1 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 11 |
Шьовде АИК |
0 - 3 |
1 - 1 |
0 - 3 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 12 |
Ескилсмине |
2 - 2 |
0 - 6 |
2 - 2 |
|
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 13 |
Кристианстад |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 3 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 14 |
Лахолмс |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Енгелхолм |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Утсиктенс |
4 - 2 |
0 - 2 |
4 - 2 |
|
3 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Енгелхолм |
Лахолмс |
| Победи |
5 |
7 |
| Равни |
9 |
5 |
| Загуби |
12 |
14 |
| Вкарани Голове |
33 |
33 |
| Получени Голове |
47 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.27 |
1.27 |
| Средно Получени |
1.81 |
1.69 |
| Мачове Вкарал |
65% |
77% |
| Мачове Получил |
85% |
77% |
| Гол/Гол |
54% |
62% |
| Над 1.5 |
81% |
69% |
| Над 2.5 |
54% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
6 |
1 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани Голове |
16 |
16 |
| Получени Голове |
21 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.62 |
| Мачове Вкарал |
62% |
77% |
| Мачове Получил |
85% |
69% |
| Гол/Гол |
54% |
54% |
| Над 1.5 |
69% |
62% |
| Над 2.5 |
54% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
31% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.21 |
3.50 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.24 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.34 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.48 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака