Нигерия - НПФЛ (2026 - 2027)
петък, 18 септември, 2026
10:30
Енугу Рейнджърс
Насарава Юнайтед
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Енугу Рейнджърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
3.66 |
7.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.19 |
2.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.54 |
2.24 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.54 |
1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Енугу, а гостите от Лафия.
Разстоянието между двата града е 253.8 км.
Мачът ще се играе в 08:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Енугу Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
1 - 1 |
Катсина Юнайтед |
- |
- |
- |
| 01.06.2026 |
Купа на Федерацията |
Ривърс Юнайтед |
3 - 2 |
Енугу Рейнджърс |
2.93 |
2.72 |
2.51 |
| 24.05.2026 |
НПФЛ |
Икороду Сити |
1 - 2 |
Енугу Рейнджърс |
- |
- |
- |
| 10.05.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 1 |
Бендел Инш. |
1.53 |
3.40 |
5.60 |
| 03.05.2026 |
НПФЛ |
Байелса Юнайтед |
0 - 2 |
Енугу Рейнджърс |
2.08 |
2.85 |
3.40 |
| 19.04.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 1 |
Ениймба |
1.43 |
3.54 |
6.68 |
| 12.04.2026 |
НПФЛ |
Нигер Торнадос |
0 - 0 |
Енугу Рейнджърс |
1.92 |
2.86 |
3.77 |
| 05.04.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
0 - 0 |
Барау |
- |
- |
- |
| 29.03.2026 |
НПФЛ |
Шутинг Старс |
3 - 1 |
Енугу Рейнджърс |
1.95 |
2.88 |
3.73 |
| 22.03.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 0 |
Ел-Канеми Уор. |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Насарава Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
1 - 0 |
Бендел Инш. |
1.63 |
3.27 |
5.01 |
| 30.08.2026 |
НПФЛ |
Барау |
3 - 1 |
Насарава Юнайтед |
- |
- |
- |
| 17.06.2026 |
Купа на Федерацията |
Насарава Юнайтед |
1 - 1 |
Икороду Сити |
2.62 |
2.80 |
2.62 |
| 11.06.2026 |
Купа на Федерацията |
Насарава Юнайтед |
2 - 1 |
Плато Юнайтед |
2.46 |
2.79 |
2.86 |
| 06.06.2026 |
Купа на Федерацията |
Ривърс Юнайтед |
2 - 2 |
Насарава Юнайтед |
1.70 |
3.25 |
4.20 |
| 24.05.2026 |
НПФЛ |
Барау |
3 - 0 |
Насарава Юнайтед |
- |
- |
- |
| 10.05.2026 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
1 - 0 |
Плато Юнайтед |
- |
- |
- |
| 03.05.2026 |
НПФЛ |
Шутинг Старс |
3 - 2 |
Насарава Юнайтед |
1.54 |
3.38 |
5.55 |
| 19.04.2026 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
3 - 0 |
Варри Уулвс |
- |
- |
- |
| 14.04.2026 |
НПФЛ |
Ел-Канеми Уор. |
1 - 0 |
Насарава Юнайтед |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2026 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 0 |
Насарава Юнайтед |
- |
- |
- |
| 12.10.2025 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
2 - 1 |
Енугу Рейнджърс |
1.47 |
3.35 |
6.63 |
| 21.03.2025 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
1 - 0 |
Енугу Рейнджърс |
1.65 |
3.07 |
5.04 |
| 03.11.2024 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 0 |
Насарава Юнайтед |
1.48 |
3.50 |
6.25 |
| 12.06.2022 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
1 - 0 |
Енугу Рейнджърс |
1.60 |
3.31 |
4.80 |
| 17.02.2022 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
1 - 0 |
Насарава Юнайтед |
- |
- |
- |
| 02.08.2021 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
3 - 0 |
Енугу Рейнджърс |
1.42 |
3.79 |
7.57 |
| 22.03.2021 |
НПФЛ |
Енугу Рейнджърс |
2 - 0 |
Насарава Юнайтед |
1.85 |
3.05 |
4.29 |
| 26.02.2020 |
НПФЛ |
Насарава Юнайтед |
2 - 1 |
Енугу Рейнджърс |
- |
- |
- |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Енугу Рейнджърс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
НПФЛ класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дома Юнайтед |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
9 |
| 2 |
Барау |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 3 |
Ривърс Юнайтед |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 4 |
Бендел Иншуърънс |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 5 |
Икороду Сити |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 5 |
Квара Юнайтед |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 7 |
Кано Пиларс |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 8 |
Нигер Торнадос |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 9 |
Плато Юнайтед |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 10 |
Спортинг Лагос |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 11 |
Шутинг Старс |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 12 |
Ранчърс Бийс |
3 |
1 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
3 |
| 13 |
Насарава Юнайтед |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Кун Халифат |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
2 |
| 15 |
Абиа Уориърс |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
| 16 |
Енугу Рейнджърс |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 17 |
Катсина Юнайтед |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 18 |
Варри Уулвс |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 18 |
Ениймба |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 20 |
Интер Лагос |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
6 |
-5 |
-3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Енугу Рейнджърс |
|
| Насарава Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Енугу Рейнджърс |
Енугу Рейнджърс |
|
Насарава Юнайтед |
Насарава Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дома Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Барау |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Ривърс Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Бендел Иншуърънс |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 5 |
Икороду Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Квара Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Кано Пиларс |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Нигер Торнадос |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Плато Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Спортинг Лагос |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Шутинг Старс |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Ранчърс Бийс |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Насарава Юнайтед |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Кун Халифат |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Абиа Уориърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Енугу Рейнджърс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 17 |
Катсина Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Варри Уулвс |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Ениймба |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Интер Лагос |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Енугу Рейнджърс |
Насарава Юнайтед |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.39 |
3.66 |
7.82 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.04 |
1.19 |
2.54 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.09 |
5.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.54 |
2.24 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.54 |
1.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 08:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Енугу Рейнджърс