Турция - Купа на Турция (2019 - 2020)
15:30
Ерзурумспор
Бурсаспор
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2019 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ерзурум, а гостите от Бурса. Разстоянието между двата града е 1 037.5 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Отговорна Игра
Ерзурумспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2019 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 0 | Анкараспор | 1.61 | 3.52 | 4.95 |
| 23.11.2019 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 2 | Ерзурумспор | 3.19 | 3.26 | 2.09 |
| 09.11.2019 | Първа Лига | Ерзурумспор | 0 - 0 | Акхисар Беледиеспор | 2.04 | 3.35 | 3.18 |
| 03.11.2019 | Първа Лига | Фатих Карагюмрук | 0 - 1 | Ерзурумспор | 2.56 | 3.17 | 2.59 |
| 27.10.2019 | Първа Лига | Ерзурумспор | 3 - 1 | Хатайспор | 2.42 | 3.09 | 2.76 |
| 19.10.2019 | Първа Лига | Менеменспор | 0 - 0 | Ерзурумспор | 3.14 | 3.27 | 2.13 |
| 06.10.2019 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 0 | Алтънорду | 1.72 | 3.45 | 4.33 |
| 28.09.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.52 | 3.13 | 2.61 |
| 20.09.2019 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 1 | Аданаспор | 1.88 | 3.34 | 3.72 |
| 14.09.2019 | Първа Лига | Кечиоренгуджу | 1 - 0 | Ерзурумспор | 3.25 | 3.27 | 2.08 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Бурсаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2019 | Първа Лига | Аданаспор | 2 - 3 | Бурсаспор | 3.07 | 3.31 | 2.10 |
| 23.11.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 1 - 0 | Кечиоренгуджу | 1.81 | 3.30 | 4.15 |
| 10.11.2019 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 1 | Бурсаспор | 2.37 | 3.22 | 2.71 |
| 04.11.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 0 - 0 | Балъкесирспор | 1.89 | 3.44 | 3.59 |
| 26.10.2019 | Първа Лига | Истанбулспор | 1 - 2 | Бурсаспор | 2.44 | 3.28 | 2.61 |
| 19.10.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 2 - 1 | Юмраниеспор | 1.95 | 3.19 | 3.67 |
| 04.10.2019 | Първа Лига | Алтай Измир | 2 - 1 | Бурсаспор | 2.07 | 3.41 | 3.11 |
| 28.09.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.52 | 3.13 | 2.61 |
| 21.09.2019 | Първа Лига | Адана Демирспор | 4 - 1 | Бурсаспор | 2.04 | 3.23 | 3.34 |
| 15.09.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 3 - 1 | Анкараспор | 1.88 | 3.37 | 3.69 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2019 | Първа Лига | Бурсаспор | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.52 | 3.13 | 2.61 |
| 04.05.2019 | Супер Лига | Ерзурумспор | 2 - 0 | Бурсаспор | 2.68 | 3.06 | 2.70 |
| 02.12.2018 | Супер Лига | Бурсаспор | 2 - 1 | Ерзурумспор | 1.78 | 3.47 | 4.61 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Ерзурумспор имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Ерзурумспор класиране в Супер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сивасспор | 13 | +14 | 27 |
| 2 | Истанбул Башакшехир | 13 | +8 | 25 |
| 3 | Бешикташ | 13 | +5 | 24 |
| 4 | Трабзонспор | 13 | +10 | 23 |
| 5 | Аланияспор | 13 | +11 | 22 |
| 6 | Фенербахче | 13 | +9 | 22 |
| 7 | Йени Малатияспор | 13 | +12 | 20 |
| 8 | Галатасарай | 13 | +3 | 20 |
| 9 | Гьозтепе | 13 | -1 | 17 |
| 9 | Денизлиспор | 13 | -1 | 17 |
| 11 | Ризеспор | 13 | -7 | 17 |
| 12 | Газиантеп ФК | 13 | -6 | 16 |
| 13 | Генчлербирлиги | 13 | 0 | 14 |
| 14 | Коняспор | 13 | -7 | 13 |
| 15 | Касъмпаша | 13 | -5 | 12 |
| 16 | Анталияспор | 13 | -11 | 12 |
| 17 | Анкарагуджу | 13 | -17 | 9 |
| 18 | Кайзериспор | 13 | -17 | 7 |
Бурсаспор класиране в ТФФ Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хатайспор | 13 | +7 | 27 |
| 2 | Ерзурумспор | 13 | +6 | 24 |
| 3 | Бурсаспор | 13 | +4 | 23 |
| 4 | Юмраниеспор | 13 | +6 | 22 |
| 5 | Акхисар Беледиеспор | 13 | +4 | 22 |
| 6 | Кечиоренгуджу | 13 | +3 | 21 |
| 7 | Менеменспор | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Фатих Карагюмрук | 13 | +1 | 19 |
| 9 | Балъкесирспор | 13 | +3 | 18 |
| 10 | Алтай Измир | 13 | 0 | 16 |
| 11 | Гиресунспор | 13 | -5 | 16 |
| 12 | Истанбулспор | 13 | +2 | 15 |
| 13 | Адана Демирспор | 13 | +2 | 15 |
| 14 | Болуспор | 13 | -4 | 11 |
| 15 | Анкараспор | 13 | -7 | 10 |
| 16 | Алтънорду | 13 | -7 | 10 |
| 17 | Аданаспор | 13 | -8 | 9 |
| 18 | Ескишехирспор | 13 | -8 | -4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.20 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2019 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра