Турция - ТФФ Първа Лига (2025 - 2026)
19:00
Ерзурумспор
Сивасспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ерзурум, а гостите от Сивас. Разстоянието между двата града е 364.3 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ерзурумспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2025 | Приятелски срещи | Ерзурумспор | 0 - 2 | Аланияспор | - | - | - |
| 15.05.2025 | Плейофи | Бандърмаспор | 2 - 0 | Ерзурумспор | 2.35 | 2.98 | 2.85 |
| 10.05.2025 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 0 - 1 | Ерзурумспор | 7.89 | 4.81 | 1.29 |
| 04.05.2025 | Първа Лига | Ерзурумспор | 2 - 0 | Юмраниеспор | 1.68 | 3.52 | 4.25 |
| 27.04.2025 | Първа Лига | Сакаряспор | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.88 | 3.10 | 2.24 |
| 19.04.2025 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 2 | Истанбулспор | 2.15 | 3.19 | 2.93 |
| 14.04.2025 | Първа Лига | Аданаспор | 0 - 3 | Ерзурумспор | 5.43 | 3.65 | 1.52 |
| 09.04.2025 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 1 | Чорум | 1.91 | 3.19 | 3.58 |
| 05.04.2025 | Първа Лига | Фатих Карагюмрук | 1 - 0 | Ерзурумспор | 2.06 | 2.96 | 3.38 |
| 28.03.2025 | Първа Лига | Ерзурумспор | 1 - 0 | Маниса ФК | 1.66 | 3.37 | 4.54 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2025 | Супер Лига | Аланияспор | 2 - 0 | Сивасспор | 1.83 | 3.87 | 3.64 |
| 18.05.2025 | Супер Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Сивасспор | 1.74 | 3.74 | 4.19 |
| 11.05.2025 | Супер Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Бодрум | 2.23 | 3.27 | 3.12 |
| 03.05.2025 | Супер Лига | Галатасарай | 4 - 1 | Сивасспор | 1.16 | 7.39 | 12.83 |
| 26.04.2025 | Супер Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Анталияспор | 1.99 | 3.49 | 3.45 |
| 19.04.2025 | Супер Лига | Касъмпаша | 3 - 1 | Сивасспор | 1.84 | 3.73 | 3.75 |
| 13.04.2025 | Супер Лига | Сивасспор | 1 - 3 | Фенербахче | 5.98 | 4.72 | 1.44 |
| 05.04.2025 | Супер Лига | Ризеспор | 1 - 1 | Сивасспор | 1.83 | 3.70 | 3.88 |
| 29.03.2025 | Супер Лига | Сивасспор | 5 - 1 | Адана Демирспор | 1.35 | 4.95 | 7.43 |
| 16.03.2025 | Супер Лига | Хатайспор | 3 - 2 | Сивасспор | 2.88 | 3.24 | 2.37 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2021 | Супер Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Ерзурумспор | 1.81 | 3.58 | 4.32 |
| 20.09.2020 | Супер Лига | Ерзурумспор | 1 - 2 | Сивасспор | 2.88 | 3.27 | 2.40 |
| 08.09.2019 | Приятелски срещи | Сивасспор | 1 - 3 | Ерзурумспор | - | - | - |
| 17.02.2019 | Супер Лига | Ерзурумспор | 4 - 2 | Сивасспор | 2.35 | 3.28 | 2.92 |
| 16.09.2018 | Супер Лига | Сивасспор | 2 - 2 | Ерзурумспор | 1.74 | 3.88 | 4.22 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ерзурумспор имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
ТФФ Първа Лига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Юмраниеспор | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Маниса ФК | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Амед СФК | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Бандърмаспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Бодрум | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Болуспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ванспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ерзурумспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Есенлер Ерокспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Истанбулспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Кечиоренгуджу | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Пендикспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сакаряспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Саръйер | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Серикспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сивасспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Хатайспор | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Чорум | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ъгдър | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Адана Демирспор | 0 | 0 | -63 |
Класиране в шампионата
| Ерзурумспор | Сивасспор | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Ерзурумспор | Сивасспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Ерзурумспор | Сивасспор | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
