Турция - Плейофи (2017 - 2018)
петък, 11 май, 2018
19:00
4 - 3
(2 - 1, 2 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.39 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ерзурум, а гостите от Юмрание.
Разстоянието между двата града е 1 036.6 км.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ерзурумспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2018 |
Първа Лига |
Алтънорду |
1 - 1 |
Ерзурумспор |
2.31 |
3.70 |
2.56 |
| 28.04.2018 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
4 - 1 |
Елязъгспор |
1.63 |
3.79 |
4.54 |
| 22.04.2018 |
Първа Лига |
Адана Демирспор |
2 - 3 |
Ерзурумспор |
2.86 |
3.34 |
2.25 |
| 15.04.2018 |
Първа Лига |
Манисаспор |
1 - 6 |
Ерзурумспор |
13.74 |
7.03 |
1.14 |
| 07.04.2018 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
2 - 1 |
Газиантеп ФК |
3.04 |
3.21 |
2.18 |
| 31.03.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
2 - 1 |
Ерзурумспор |
1.86 |
3.35 |
3.89 |
| 18.03.2018 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
5 - 4 |
Гиресунспор |
2.30 |
3.13 |
2.94 |
| 11.03.2018 |
Първа Лига |
Денизлиспор |
2 - 1 |
Ерзурумспор |
2.39 |
3.08 |
2.83 |
| 07.03.2018 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
2 - 1 |
Ескишехирспор |
2.03 |
3.26 |
3.36 |
| 04.03.2018 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
2 - 2 |
Ерзурумспор |
1.88 |
3.18 |
3.97 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Юмраниеспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.05.2018 |
Първа Лига |
Самсунспор |
3 - 3 |
Юмраниеспор |
3.34 |
3.15 |
2.09 |
| 28.04.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
0 - 1 |
Ризеспор |
2.46 |
3.34 |
2.58 |
| 22.04.2018 |
Първа Лига |
Балъкесирспор |
1 - 1 |
Юмраниеспор |
2.92 |
3.22 |
2.29 |
| 14.04.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
1 - 1 |
Анкарагуджу |
2.03 |
3.25 |
3.40 |
| 08.04.2018 |
Първа Лига |
Алтънорду |
1 - 2 |
Юмраниеспор |
2.45 |
3.23 |
2.66 |
| 31.03.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
2 - 1 |
Ерзурумспор |
1.86 |
3.35 |
3.89 |
| 16.03.2018 |
Първа Лига |
Адана Демирспор |
0 - 1 |
Юмраниеспор |
2.32 |
3.16 |
2.89 |
| 10.03.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
2 - 0 |
Манисаспор |
1.22 |
5.08 |
11.28 |
| 06.03.2018 |
Първа Лига |
Газиантеп ФК |
2 - 0 |
Юмраниеспор |
1.83 |
3.36 |
3.99 |
| 02.03.2018 |
Първа Лига |
Елязъгспор |
3 - 0 |
Юмраниеспор |
2.34 |
2.99 |
3.00 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.03.2018 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
2 - 1 |
Ерзурумспор |
1.86 |
3.35 |
3.89 |
| 18.11.2017 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
0 - 0 |
Юмраниеспор |
2.27 |
3.08 |
2.96 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Ерзурумспор имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ерзурумспор класиране в Супер Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Галатасарай |
32 |
22 |
3 |
7 |
72 |
33 |
+39 |
69 |
| 2 |
Фенербахче |
32 |
19 |
9 |
4 |
68 |
34 |
+34 |
66 |
| 3 |
Истанбул Башакшехир |
32 |
20 |
6 |
6 |
57 |
32 |
+25 |
66 |
| 4 |
Бешикташ |
32 |
19 |
8 |
5 |
61 |
27 |
+34 |
65 |
| 5 |
Трабзонспор |
32 |
13 |
10 |
9 |
57 |
50 |
+7 |
49 |
| 6 |
Гьозтепе |
32 |
13 |
9 |
10 |
48 |
48 |
0 |
48 |
| 7 |
Сивасспор |
32 |
14 |
6 |
12 |
42 |
46 |
-4 |
48 |
| 8 |
Кайзериспор |
32 |
12 |
8 |
12 |
41 |
50 |
-9 |
44 |
| 9 |
Касъмпаша |
32 |
12 |
7 |
13 |
52 |
54 |
-2 |
43 |
| 10 |
Йени Малатияспор |
32 |
10 |
10 |
12 |
35 |
41 |
-6 |
40 |
| 11 |
Бурсаспор |
32 |
11 |
6 |
15 |
42 |
44 |
-2 |
39 |
| 12 |
Анталияспор |
32 |
10 |
8 |
14 |
38 |
54 |
-16 |
38 |
| 13 |
Аланияспор |
32 |
10 |
6 |
16 |
50 |
55 |
-5 |
36 |
| 14 |
Акхисар Беледиеспор |
32 |
9 |
9 |
14 |
40 |
51 |
-11 |
36 |
| 15 |
Коняспор |
32 |
9 |
8 |
15 |
35 |
38 |
-3 |
35 |
| 16 |
Анкараспор |
32 |
8 |
9 |
15 |
46 |
55 |
-9 |
33 |
| 17 |
Генчлербирлиги |
32 |
7 |
9 |
16 |
35 |
51 |
-16 |
30 |
| 18 |
Кардемир Карабукспор |
32 |
3 |
3 |
26 |
20 |
76 |
-56 |
12 |
Юмраниеспор класиране в ТФФ Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ризеспор |
34 |
20 |
9 |
5 |
68 |
38 |
+30 |
69 |
| 2 |
Анкарагуджу |
34 |
18 |
9 |
7 |
55 |
34 |
+21 |
63 |
| 3 |
Болуспор |
34 |
18 |
6 |
10 |
53 |
30 |
+23 |
60 |
| 4 |
Юмраниеспор |
34 |
17 |
8 |
9 |
49 |
35 |
+14 |
59 |
| 5 |
Ерзурумспор |
34 |
14 |
11 |
9 |
56 |
44 |
+12 |
53 |
| 6 |
Газиантеп ФК |
34 |
15 |
8 |
11 |
57 |
38 |
+19 |
53 |
| 7 |
Алтънорду |
34 |
15 |
8 |
11 |
55 |
45 |
+10 |
53 |
| 8 |
Балъкесирспор |
34 |
16 |
7 |
11 |
56 |
46 |
+10 |
52 |
| 9 |
Истанбулспор |
34 |
14 |
8 |
12 |
45 |
39 |
+6 |
50 |
| 10 |
Елязъгспор |
34 |
13 |
9 |
12 |
53 |
44 |
+9 |
48 |
| 11 |
Гиресунспор |
34 |
13 |
8 |
13 |
50 |
44 |
+6 |
47 |
| 12 |
Аданаспор |
34 |
12 |
7 |
15 |
41 |
56 |
-15 |
43 |
| 13 |
Адана Демирспор |
34 |
11 |
8 |
15 |
44 |
47 |
-3 |
41 |
| 14 |
Ескишехирспор |
34 |
12 |
8 |
14 |
63 |
56 |
+7 |
41 |
| 15 |
Денизлиспор |
34 |
10 |
8 |
16 |
43 |
47 |
-4 |
38 |
| 16 |
Самсунспор |
34 |
7 |
15 |
12 |
32 |
46 |
-14 |
36 |
| 17 |
Манисаспор |
34 |
7 |
3 |
24 |
31 |
80 |
-49 |
12 |
| 18 |
Газиантепспор |
34 |
2 |
4 |
28 |
18 |
100 |
-82 |
1 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.39 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.33 |
3.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2018 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите