Дания - Плейофи (2016 - 2017)
събота, 20 май, 2017
19:30
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.05.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Есберг, а гостите от Хорсенс.
Разстоянието между двата града е 98.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Блю Уотър Арена,
който има капацитет от
18 000 места, от които седящи 11 451.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Блю Уотър Арена.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Есберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.05.2017 |
Плейофи |
Орхус |
3 - 1 |
Есберг |
1.58 |
3.68 |
5.74 |
| 14.05.2017 |
Плейофи |
Есберг |
0 - 0 |
Орхус |
2.99 |
3.13 |
2.37 |
| 08.05.2017 |
Група А за Изпадане |
Есберг |
1 - 1 |
Одензе |
3.39 |
3.36 |
2.09 |
| 28.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Рандерс |
0 - 0 |
Есберг |
1.63 |
3.74 |
5.35 |
| 22.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Хорсенс |
1 - 3 |
Есберг |
2.03 |
3.34 |
3.62 |
| 15.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Есберг |
0 - 1 |
Хорсенс |
2.19 |
3.24 |
3.32 |
| 07.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Одензе |
3 - 0 |
Есберг |
1.72 |
3.57 |
4.87 |
| 02.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Есберг |
0 - 0 |
Рандерс |
3.32 |
3.21 |
2.21 |
| 19.03.2017 |
Суперлига |
Есберг |
1 - 1 |
Хорсенс |
2.09 |
3.26 |
3.50 |
| 12.03.2017 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
2 - 0 |
Есберг |
1.27 |
5.38 |
10.53 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Хорсенс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2017 |
Плейофи |
Хорсенс |
1 - 0 |
Виборг |
3.02 |
3.36 |
2.22 |
| 12.05.2017 |
Плейофи |
Виборг |
3 - 0 |
Хорсенс |
1.88 |
3.30 |
4.13 |
| 08.05.2017 |
Група А за Изпадане |
Хорсенс |
2 - 1 |
Рандерс |
4.49 |
3.51 |
1.78 |
| 28.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Одензе |
2 - 1 |
Хорсенс |
1.68 |
3.65 |
5.02 |
| 22.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Хорсенс |
1 - 3 |
Есберг |
2.03 |
3.34 |
3.62 |
| 15.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Есберг |
0 - 1 |
Хорсенс |
2.19 |
3.24 |
3.32 |
| 07.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Рандерс |
2 - 0 |
Хорсенс |
1.67 |
3.55 |
5.37 |
| 31.03.2017 |
Група А за Изпадане |
Хорсенс |
0 - 0 |
Одензе |
3.28 |
3.21 |
2.15 |
| 19.03.2017 |
Суперлига |
Есберг |
1 - 1 |
Хорсенс |
2.09 |
3.26 |
3.50 |
| 15.03.2017 |
Купа на Дания |
Хорсенс |
1 - 3 |
Орхус |
2.99 |
3.26 |
2.24 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Хорсенс |
1 - 3 |
Есберг |
2.03 |
3.34 |
3.62 |
| 15.04.2017 |
Група А за Изпадане |
Есберг |
0 - 1 |
Хорсенс |
2.19 |
3.24 |
3.32 |
| 19.03.2017 |
Суперлига |
Есберг |
1 - 1 |
Хорсенс |
2.09 |
3.26 |
3.50 |
| 17.01.2017 |
Приятелски срещи |
Хорсенс |
1 - 2 |
Есберг |
2.12 |
3.25 |
3.00 |
| 01.10.2016 |
Суперлига |
Хорсенс |
1 - 0 |
Есберг |
2.10 |
3.28 |
3.36 |
| 01.07.2016 |
Приятелски срещи |
Есберг |
1 - 2 |
Хорсенс |
2.17 |
3.44 |
2.81 |
| 29.10.2014 |
Купа на Дания |
Хорсенс |
0 - 7 |
Есберг |
3.12 |
3.40 |
2.09 |
| 28.06.2013 |
Приятелски срещи |
Хорсенс |
1 - 2 |
Есберг |
2.70 |
3.38 |
2.30 |
| 05.05.2013 |
Суперлига |
Есберг |
1 - 0 |
Хорсенс |
2.30 |
3.21 |
2.99 |
| 21.10.2012 |
Суперлига |
Хорсенс |
0 - 0 |
Есберг |
2.08 |
3.31 |
3.36 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Есберг имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Есберг класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хобро |
31 |
16 |
6 |
9 |
53 |
34 |
+19 |
54 |
| 2 |
Вендсисел |
31 |
15 |
7 |
9 |
48 |
36 |
+12 |
52 |
| 3 |
Скиве |
31 |
15 |
3 |
13 |
38 |
47 |
-9 |
48 |
| 4 |
Хелзингор |
31 |
12 |
11 |
8 |
41 |
31 |
+10 |
47 |
| 5 |
Роскилде |
31 |
13 |
8 |
10 |
42 |
41 |
+1 |
47 |
| 6 |
Кьоге |
31 |
10 |
14 |
7 |
30 |
24 |
+6 |
44 |
| 7 |
Вейле |
31 |
10 |
11 |
10 |
48 |
42 |
+6 |
41 |
| 8 |
Нюкьобинг |
31 |
11 |
7 |
13 |
45 |
49 |
-4 |
40 |
| 9 |
Фредериция |
31 |
10 |
10 |
11 |
32 |
40 |
-8 |
40 |
| 10 |
Фремад Амагер |
31 |
9 |
11 |
11 |
41 |
43 |
-2 |
38 |
| 11 |
Нествед |
31 |
9 |
7 |
15 |
45 |
50 |
-5 |
34 |
| 12 |
АБ Гладсаксе |
31 |
6 |
5 |
20 |
33 |
59 |
-26 |
23 |
Хорсенс класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Копенхаген |
26 |
19 |
7 |
0 |
57 |
10 |
+47 |
64 |
| 2 |
Брьондби |
26 |
15 |
7 |
4 |
52 |
23 |
+29 |
52 |
| 3 |
Лингби |
26 |
11 |
6 |
9 |
25 |
23 |
+2 |
39 |
| 4 |
Сьондерийске |
26 |
10 |
9 |
7 |
30 |
32 |
-2 |
39 |
| 5 |
Мидтиланд |
26 |
10 |
8 |
8 |
44 |
29 |
+15 |
38 |
| 6 |
Нордселанд |
26 |
9 |
8 |
9 |
41 |
41 |
0 |
35 |
| 7 |
Рандерс |
26 |
9 |
6 |
11 |
26 |
32 |
-6 |
33 |
| 8 |
Олборг |
26 |
9 |
6 |
11 |
28 |
38 |
-10 |
33 |
| 9 |
Силкеборг |
26 |
7 |
9 |
10 |
31 |
46 |
-15 |
30 |
| 10 |
Хорсенс |
26 |
7 |
8 |
11 |
29 |
45 |
-16 |
29 |
| 11 |
Одензе |
26 |
7 |
7 |
12 |
26 |
32 |
-6 |
28 |
| 12 |
Орхус |
26 |
6 |
7 |
13 |
33 |
40 |
-7 |
25 |
| 13 |
Виборг |
26 |
6 |
7 |
13 |
29 |
40 |
-11 |
25 |
| 14 |
Есберг |
26 |
5 |
9 |
12 |
28 |
48 |
-20 |
24 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.20 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.40 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.05 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.05.2017 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите