Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
16:00
Ескишехирспор
Сивасспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.10 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ескишехир, а гостите от Сивас. Разстоянието между двата града е 555.1 км. Мачът ще се играе на стадион Йени Ескишехир, който има капацитет от 32 500 места. Снимки от Google карта стадион Йени Ескишехир. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ескишехирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 2.36 | 3.05 | 2.91 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 4 | Адана Демирспор | 1.45 | 3.98 | 6.51 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 4 - 0 | Гьозтепе | 1.85 | 3.30 | 3.90 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 2.55 | 3.13 | 2.63 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 2 | Ескишехирспор | 3.05 | 3.18 | 2.20 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 0 - 0 | Ескишехирспор | 3.23 | 3.23 | 2.13 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 5 | Манисаспор | 1.31 | 4.51 | 8.58 |
| 30.01.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | Ескишехирспор | 3.11 | 3.08 | 2.25 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.66 | 3.39 | 5.03 |
| 10.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 06.04.2017 | Купа на Турция | Коняспор | 3 - 2 | Сивасспор | 1.83 | 3.14 | 4.74 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.55 | 3.78 | 5.58 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | Сивасспор | 3.36 | 3.17 | 2.07 |
| 13.03.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.70 | 3.52 | 4.55 |
| 06.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Сивасспор | 3.07 | 3.20 | 2.18 |
| 01.03.2017 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 0 | Коняспор | 2.35 | 3.04 | 3.04 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 0 | Газиантеп ФК | 1.55 | 3.66 | 5.48 |
| 20.02.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 3 | Сивасспор | 2.84 | 3.16 | 2.38 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Ескишехирспор | 2.34 | 3.13 | 2.90 |
| 24.01.2016 | Супер Лига | Сивасспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 1.75 | 3.65 | 4.47 |
| 23.08.2015 | Супер Лига | Ескишехирспор | 4 - 2 | Сивасспор | 2.21 | 3.51 | 3.00 |
| 04.04.2015 | Супер Лига | Ескишехирспор | 1 - 3 | Сивасспор | 2.08 | 3.39 | 3.28 |
| 07.11.2014 | Супер Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Ескишехирспор | 2.45 | 3.22 | 2.73 |
| 17.02.2014 | Супер Лига | Ескишехирспор | 2 - 2 | Сивасспор | 1.99 | 3.34 | 3.61 |
| 12.02.2014 | Купа на Турция | Ескишехирспор | 1 - 0 | Сивасспор | 1.51 | 3.85 | 5.96 |
| 18.01.2014 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 2 | Ескишехирспор | 2.04 | 3.26 | 3.28 |
| 15.09.2013 | Супер Лига | Сивасспор | 3 - 2 | Ескишехирспор | 2.31 | 3.21 | 3.04 |
| 07.04.2013 | Супер Лига | Ескишехирспор | 2 - 1 | Сивасспор | 2.01 | 3.29 | 3.60 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ескишехирспор имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 29 | +14 | 54 |
| 2 | Сивасспор | 28 | +14 | 48 |
| 3 | Ескишехирспор | 28 | +14 | 48 |
| 4 | Гиресунспор | 29 | +8 | 47 |
| 5 | Гьозтепе | 29 | +2 | 46 |
| 6 | Юмраниеспор | 28 | +8 | 45 |
| 7 | Болуспор | 28 | -4 | 41 |
| 8 | Алтънорду | 28 | 0 | 39 |
| 9 | Балъкесирспор | 28 | +11 | 35 |
| 10 | Адана Демирспор | 29 | +1 | 34 |
| 11 | Денизлиспор | 28 | +1 | 34 |
| 12 | Елязъгспор | 28 | +4 | 32 |
| 13 | Самсунспор | 28 | -11 | 31 |
| 14 | Манисаспор | 28 | -3 | 30 |
| 15 | Шанлъурфаспор | 28 | -6 | 29 |
| 16 | Газиантеп ФК | 28 | -12 | 25 |
| 17 | Бандърмаспор | 28 | -14 | 25 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 28 | -27 | 24 |
Хронология в първенството
| Ескишехирспор | |
| Сивасспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ескишехирспор | Ескишехирспор | Сивасспор | Сивасспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 2 | Сивасспор | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Ескишехирспор | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 4 | Гиресунспор | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 5 | Гьозтепе | 4 - 0 | 3 - 0* | 4 - 0 | 3 - 0 | |||
| 6 | Юмраниеспор | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Болуспор | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Алтънорду | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Балъкесирспор | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Адана Демирспор | 2 - 4 | 0 - 1 | 2 - 4 | 0 - 0 | |||
| 11 | Денизлиспор | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 12 | Елязъгспор | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Самсунспор | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Манисаспор | 1 - 5 | 3 - 3 | 1 - 5 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Шанлъурфаспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Газиантеп ФК | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 17 | Бандърмаспор | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 6 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Ескишехирспор | Сивасспор | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 48 | 48 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 27 | 17 |
Форма в шампионата
| Ескишехирспор | Сивасспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
9 5 |
13
9 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 3 |
4
5 5 |
Голове в шампионата
| Ескишехирспор | Сивасспор | |
|
Вкарани
Получени |
48
34 |
38
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
31
18 |
13
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.10 | 3.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.36 | 1.73 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
