Коста Рика - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
вторник, 20 октомври, 2026
05:00
05:00
Ескорпионес Белен
Пунтаренас
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Ескорпионес Белен
X 0% за равен
2 0% за Пунтаренас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белен, а гостите от Пунтаренас. Разстоянието между двата града е 71.2 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Ескорпионес Белен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Примера Дивисион | Перес Селедон | 1 - 4 | Ескорп. Белен | 1.85 | 3.44 | 3.63 |
| 12.10.2026 | Примера Дивисион | Ескорп. Белен | 1 - 0 | Депортиво Саприса | 6.55 | 4.26 | 1.39 |
| 20.09.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 0 | Ескорп. Белен | 1.67 | 3.62 | 4.39 |
| 13.09.2026 | Примера Дивисион | Ескорп. Белен | 0 - 2 | Ередиано | 5.04 | 3.75 | 1.56 |
| 05.09.2026 | Примера Дивисион | Ескорп. Белен | 0 - 2 | Интер Сан Карлос | 3.80 | 3.64 | 1.76 |
| 31.08.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Саприса | 2 - 1 | Ескорп. Белен | 1.22 | 5.41 | 10.01 |
| 23.08.2026 | Примера Дивисион | Ескорп. Белен | 1 - 4 | Картахинес | 2.99 | 3.20 | 2.17 |
| 18.08.2026 | Примера Дивисион | Сп. Сан Хосе | 2 - 0 | Ескорп. Белен | 1.59 | 3.63 | 4.96 |
| 09.08.2026 | Примера Дивисион | Ескорп. Белен | 0 - 0 | Перес Селедон | 1.83 | 3.39 | 3.79 |
| 02.08.2026 | Примера Дивисион | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | Ескорп. Белен | 1.48 | 3.98 | 5.64 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Пунтаренас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Примера Дивисион | Картахинес | 3 - 1 | Пунтаренас | 1.46 | 3.99 | 5.85 |
| 11.10.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 1 | ЛД Алахуеленсе | 3.48 | 3.44 | 1.88 |
| 20.09.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 0 | Ескорп. Белен | 1.67 | 3.62 | 4.39 |
| 13.09.2026 | Примера Дивисион | Интер Сан Карлос | 1 - 1 | Пунтаренас | 1.90 | 3.37 | 3.51 |
| 07.09.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 3 | Картахинес | 2.59 | 3.23 | 2.43 |
| 31.08.2026 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 1 - 2 | Пунтаренас | 2.09 | 3.18 | 3.19 |
| 22.08.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 0 | Перес Селедон | 1.83 | 3.54 | 3.60 |
| 16.08.2026 | Примера Дивисион | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | Пунтаренас | 1.41 | 4.25 | 6.21 |
| 09.08.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 0 - 2 | Депортиво Саприса | 3.83 | 3.51 | 1.80 |
| 02.08.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 1 | Сп. Сан Хосе | 2.26 | 3.05 | 2.98 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Примера Дивисион | Пунтаренас | 1 - 0 | Ескорп. Белен | 1.67 | 3.62 | 4.39 |
Примера Дивисион класиране към 20.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Саприса | 12 | +14 | 24 |
| 2 | Картахинес | 12 | +9 | 24 |
| 3 | Спортинг Сан Хосе | 11 | +4 | 20 |
| 4 | ЛД Алахуеленсе | 12 | +6 | 19 |
| 5 | Сан Карлос | 11 | -1 | 18 |
| 6 | Интер Сан Карлос | 12 | -3 | 18 |
| 7 | Пунтаренас | 11 | -7 | 12 |
| 8 | Ескорпионес Белен | 11 | -5 | 10 |
| 9 | Перес Селедон | 11 | -10 | 9 |
| 10 | Ередиано | 11 | -7 | 8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ескорпионес Белен | |
| Пунтаренас | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ескорпионес Белен | Ескорпионес Белен | Пунтаренас | Пунтаренас | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Саприса | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | |||
| 2 | Картахинес | 1 - 4 | 1 - 4 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Спортинг Сан Хосе | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 4 | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 5 | Сан Карлос | 0 - 3* | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Интер Сан Карлос | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Пунтаренас | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Ескорпионес Белен | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 9 | Перес Селедон | 0 - 0 | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Ередиано | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 0* | 3 - 0* | |||
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Ескорпионес Белен | Пунтаренас | |
| Победи | 3 | 3 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 7 | 5 |
| Вкарани Голове | 11 | 10 |
| Получени Голове | 16 | 17 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.91 |
| Средно Получени | 1.45 | 1.55 |
| Мачове Вкарал | 55% | 82% |
| Мачове Получил | 73% | 82% |
| Гол/Гол | 36% | 64% |
| Над 1.5 | 73% | 82% |
| Над 2.5 | 45% | 45% |
| Над 3.5 | 18% | 18% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 3 | 3 |
| Вкарани Голове | 2 | 5 |
| Получени Голове | 8 | 10 |
| Средно Вкарани | 0.40 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.60 | 2.00 |
| Мачове Вкарал | 40% | 80% |
| Мачове Получил | 60% | 100% |
| Гол/Гол | 20% | 80% |
| Над 1.5 | 60% | 100% |
| Над 2.5 | 20% | 80% |
| Над 3.5 | 20% | 20% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.25 | 2.35 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Ескорпионес Белен
X 0% за равен
2 0% за Пунтаренас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака