Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Еспаньол Б
(Испания)
Химнастик де Тарагона
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.33 | 3.07 | 2.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 1.28 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.18 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2026 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Барселона, а гостите от Тарагона. Разстоянието между двата града е 81.8 км.
Отговорна Игра
Еспаньол Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 0 - 0 | КЕ Еуропа | 2.68 | 3.14 | 2.37 |
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 1 - 1 | Сант Андреу | 2.83 | 3.24 | 2.22 |
| 23.08.2025 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 0 - 2 | Химнастик де Тарагона | - | - | - |
| 13.08.2025 | Приятелски срещи | Л'Оспиталет | 3 - 4 | Еспаньол Б | 3.30 | 3.57 | 1.92 |
| 18.08.2024 | Приятелски срещи | Химнастик де Тарагона | 3 - 0 | Еспаньол Б | 1.36 | 4.52 | 6.41 |
| 15.08.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 3 - 0 | Еспаньол Б | 1.66 | 3.62 | 4.24 |
| 23.08.2023 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 2 - 0 | Л'Оспиталет | 1.74 | 3.55 | 4.04 |
| 20.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 3 - 2 | Сант Андреу | 1.56 | 3.76 | 4.99 |
| 17.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | - | - | - |
| 03.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 2 - 1 | Корнеля | 2.56 | 3.26 | 2.41 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 7 домакинства.
Химнастик де Тарагона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | Приятелски срещи | Химнастик де Тарагона | 2 - 2 | Уеска | 2.58 | 3.21 | 2.42 |
| 05.08.2026 | Приятелски срещи | Химнастик де Тарагона | 0 - 2 | Петро Атлетико | - | - | - |
| 23.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Еркулес | 1 - 1 | Химнастик де Тарагона | 4.10 | 3.47 | 1.72 |
| 16.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 1 | КЕ Еуропа | 2.16 | 3.07 | 3.07 |
| 10.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Тарасона | 2 - 0 | Химнастик де Тарагона | 2.20 | 2.87 | 3.19 |
| 02.05.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 1 | Севиля Атлетико | 1.34 | 4.06 | 8.63 |
| 26.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Картахена | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | 1.88 | 3.13 | 3.79 |
| 19.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Марбеля | 2 - 0 | Химнастик де Тарагона | 2.28 | 3.07 | 2.85 |
| 11.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Химнастик де Тарагона | 2 - 1 | Реал Мурсия | 2.48 | 2.96 | 2.66 |
| 04.04.2026 | Примера РФЕФ 2 | Теруел | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | 2.30 | 2.96 | 2.93 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 0 - 2 | Химнастик де Тарагона | - | - | - |
| 18.08.2024 | Приятелски срещи | Химнастик де Тарагона | 3 - 0 | Еспаньол Б | 1.36 | 4.52 | 6.41 |
| 17.08.2022 | Приятелски срещи | Еспаньол Б | 1 - 0 | Химнастик де Тарагона | - | - | - |
| 21.03.2021 | Сегунда Б гр. 3 | Химнастик де Тарагона | 2 - 0 | Еспаньол Б | 1.64 | 3.60 | 4.68 |
| 20.12.2020 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 1 - 1 | Химнастик де Тарагона | 2.88 | 2.65 | 2.69 |
| 03.11.2019 | Сегунда Б гр. 3 | Химнастик де Тарагона | 2 - 2 | Еспаньол Б | 1.98 | 3.18 | 3.60 |
| 29.03.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Химнастик де Тарагона | 1 - 0 | Еспаньол Б | 1.43 | 3.89 | 6.15 |
| 08.11.2014 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 2 - 0 | Химнастик де Тарагона | 2.23 | 3.00 | 2.97 |
| 19.01.2014 | Сегунда Б гр. 3 | Еспаньол Б | 1 - 1 | Химнастик де Тарагона | 3.20 | 3.00 | 2.10 |
| 08.09.2013 | Сегунда Б гр. 3 | Химнастик де Тарагона | 1 - 0 | Еспаньол Б | 1.80 | 3.10 | 4.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Еспаньол Б имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.33 | 3.07 | 2.06 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 1.28 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.49 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.79 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.59 | 2.18 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.08.2026 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра