Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 23 август, 2026
18:30
Есперанс де Тунис
Етоил дю Сахел Сус
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Есперанс де Тунис
2 0% за Етоил дю Сахел Сус
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.32 |
4.05 |
8.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.15 |
2.89 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.99 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.01 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.43 |
1.43 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тунис, а гостите от Сус.
Разстоянието между двата града е 118.3 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Есперанс де Тунис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.08.2026 |
Приятелски срещи |
Есперанс де Тунис |
1 - 0 |
Сан Педро |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Купа на Тунис |
Зарзис |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
6.92 |
3.64 |
1.43 |
| 24.05.2026 |
Купа на Тунис |
ЖС Ел Омран |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
7.36 |
3.71 |
1.40 |
| 17.05.2026 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
1 - 3 |
Есперанс де Тунис |
- |
- |
- |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бен Гердан |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
10.19 |
4.89 |
1.23 |
| 10.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
0 - 1 |
Клуб Африкан Тунис |
1.79 |
2.90 |
4.40 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
ЖС Ел Омран |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
8.01 |
3.60 |
1.37 |
| 30.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
0 - 0 |
Сфаксиен Сфакс |
1.67 |
3.07 |
4.83 |
| 26.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бизертин Бизерта |
1 - 1 |
Есперанс де Тунис |
5.31 |
3.35 |
1.61 |
| 23.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
2 - 2 |
Зарзис |
1.22 |
4.65 |
11.34 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.44 |
3.49 |
7.63 |
| 09.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 0 |
Бизертин Бизерта |
1.70 |
2.94 |
4.85 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.59 |
2.55 |
2.83 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.24 |
2.69 |
2.30 |
| 25.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 0 |
Ла Марса |
1.48 |
3.40 |
6.18 |
| 19.04.2026 |
Купа на Тунис |
Стад Габесиен |
4 - 3 |
Етоил дю Сахел Сус |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Олимпик Бежа |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
5.10 |
3.01 |
1.61 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Есперанс де Тунис |
4.48 |
2.94 |
1.75 |
| 08.03.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.19 |
2.64 |
3.39 |
| 28.02.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 0 |
Солиман |
1.30 |
4.04 |
9.19 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 5 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Есперанс де Тунис |
4.48 |
2.94 |
1.75 |
| 05.10.2025 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
1 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.36 |
3.89 |
8.49 |
| 26.02.2025 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
3 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.79 |
3.11 |
4.55 |
| 03.11.2024 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 2 |
Есперанс де Тунис |
4.32 |
2.79 |
1.91 |
| 12.05.2024 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
3 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.39 |
3.69 |
9.98 |
| 10.03.2024 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
3.41 |
2.39 |
2.53 |
| 24.02.2024 |
ШЛ Африка |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 2 |
Есперанс де Тунис |
3.13 |
2.89 |
2.25 |
| 25.11.2023 |
ШЛ Африка |
Есперанс де Тунис |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.71 |
3.21 |
4.97 |
| 10.06.2023 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Есперанс де Тунис |
2.03 |
2.80 |
3.83 |
| 25.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
1 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.75 |
3.09 |
4.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Есперанс де Тунис имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Професионална Лига 1 класиране към 23.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 2 |
Сфаксиен Сфакс |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 4 |
Монастир |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 4 |
Хамам-Сус |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 6 |
ЖС Ел Омран |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 7 |
Бен Гердан |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Бизертин Бизерта |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Есперанс де Тунис |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Зарзис |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Клуб Африкан Тунис |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Ла Марса |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Метлауи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Олимпик Бежа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 7 |
Хамам-Лиф |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Есперанс де Тунис |
Етоил дю Сахел Сус |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.32 |
4.05 |
8.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.15 |
2.89 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
6.02 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.99 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.01 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.43 |
1.43 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
23.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Есперанс де Тунис
2 0% за Етоил дю Сахел Сус