Андора - Първа Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
15:00
15:00
Есперанса д'Андора
ФК Санта Колома
Прогнози на потребителите
1 0% за Есперанса д'Андора
X 0% за равен
2 0% за ФК Санта Колома
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Санта Колома. Разстоянието между двата града е 2.5 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Есперанса д'Андора - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | Атлетик Ескалдес | 1 - 1 | Есперанса Анд. | 1.32 | 4.43 | 6.36 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 4 - 0 | Ордино | 2.66 | 3.20 | 2.21 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 2 - 1 | Есперанса Анд. | 1.29 | 4.71 | 6.55 |
| 06.09.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 2 - 2 | Интер Ескалдес | 14.21 | 6.60 | 1.10 |
| 16.05.2026 | Първа Дивизия | Ордино | 2 - 2 | Есперанса Анд. | 1.44 | 3.82 | 5.31 |
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 3 | УЕ Санта Колома | 21.63 | 7.13 | 1.05 |
| 19.04.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Есперанса Анд. | 1.06 | 7.73 | 17.51 |
| 13.04.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 1 | Пеня Енкарнада | 3.33 | 3.03 | 1.95 |
| 22.03.2026 | Първа Дивизия | Интер Ескалдес | 0 - 2 | Есперанса Анд. | 1.06 | 7.99 | 18.93 |
| 11.03.2026 | Купа на Андора | Атлетик Ескалдес | 5 - 0 | Есперанса Анд. | 1.17 | 5.60 | 11.81 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
ФК Санта Колома - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 5 - 0 | Каза де Португал | 1.18 | 5.44 | 8.67 |
| 20.09.2026 | Първа Дивизия | Спортинг Еск. | 1 - 5 | ФК Санта Колома | 15.16 | 7.37 | 1.08 |
| 13.09.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Пеня Енкарнада | 1.30 | 4.45 | 6.76 |
| 05.09.2026 | Първа Дивизия | Карой | 0 - 3 | ФК Санта Колома | 11.64 | 5.90 | 1.14 |
| 29.07.2026 | ЛК Квалификации | Рапид Виена | 6 - 2 | ФК Санта Колома | 1.11 | 8.54 | 17.05 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | ФК Санта Колома | 1 - 3 | Рапид Виена | 11.49 | 6.18 | 1.20 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | ФК Санта Колома | 3 - 0 | Пенибонт | 1.62 | 3.65 | 5.14 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | Пенибонт | 0 - 1 | ФК Санта Колома | 2.84 | 3.47 | 2.25 |
| 23.05.2026 | Купа на Андора | ФК Санта Колома | 2 - 3 | Атлетик Ескалдес | - | - | - |
| 16.05.2026 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 2 - 0 | ФК Санта Колома | 2.84 | 3.24 | 2.12 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Есперанса Анд. | 1.06 | 7.73 | 17.51 |
| 18.01.2026 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | ФК Санта Колома | 28.78 | 10.43 | 1.04 |
| 02.11.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 0 - 0 | Есперанса Анд. | 1.06 | 8.20 | 18.65 |
| 02.03.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 4 - 0 | Есперанса Анд. | 1.02 | 10.67 | 31.83 |
| 19.01.2025 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 3 - 2 | Есперанса Анд. | 1.03 | 9.88 | 19.50 |
| 03.11.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | ФК Санта Колома | 17.90 | 9.43 | 1.06 |
| 07.04.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 6 | ФК Санта Колома | 35.00 | 13.20 | 1.01 |
| 10.02.2024 | Първа Дивизия | ФК Санта Колома | 6 - 1 | Есперанса Анд. | 1.03 | 10.85 | 28.50 |
| 22.10.2023 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 5 | ФК Санта Колома | 10.50 | 5.40 | 1.23 |
В последните 9 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Есперанса д'Андора имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФК Санта Колома | 4 | +16 | 12 |
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 4 | +10 | 10 |
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 4 | +6 | 8 |
| 4 | ФК Рейнджърс | 4 | +1 | 7 |
| 5 | Ордино | 4 | -6 | 6 |
| 6 | Есперанса д'Андора | 4 | +3 | 5 |
| 7 | Пеня Енкарнада | 4 | -2 | 5 |
| 8 | Каза де Португал | 4 | -9 | 1 |
| 9 | Карой | 4 | -9 | 1 |
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 4 | -10 | 0 |
Хронология в първенството
| Есперанса д'Андора | |
| ФК Санта Колома | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Есперанса д'Андора | Есперанса д'Андора | ФК Санта Колома | ФК Санта Колома | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФК Санта Колома | - | - | - | ||||
| 2 | Интер Клуб Ескалдес | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Атлетик Клуб Ескалдес | 1 - 1 | ||||||
| 4 | ФК Рейнджърс | 2 - 1 | ||||||
| 5 | Ордино | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 6 | Есперанса д'Андора | - | - | - | ||||
| 7 | Пеня Енкарнада | 4 - 0 | ||||||
| 8 | Каза де Португал | 5 - 0 | ||||||
| 9 | Карой | 0 - 3 | 0 - 3 | |||||
| 10 | Спортинг Клуб Ескалдес | 1 - 5 | 1 - 5 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Есперанса д'Андора | ФК Санта Колома | |
| Победи | 1 | 4 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 8 | 17 |
| Получени Голове | 5 | 1 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 4.25 |
| Средно Получени | 1.25 | 0.25 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 75% | 25% |
| Гол/Гол | 75% | 25% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 75% | 100% |
| Над 3.5 | 50% | 75% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 6 | 8 |
| Получени Голове | 2 | 1 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 4.00 |
| Средно Получени | 1.00 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 50% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 100% |
| Над 3.5 | 100% | 50% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Есперанса д'Андора
X 0% за равен
2 0% за ФК Санта Колома
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
