Андора - Купа на Андора (2024 - 2025)
13:00
Есперанса д'Андора
Пас де ла Каза
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.90 | 7.80 | 1.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.73 | 1.04 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.50 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.80 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.09 | 1.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Ел Пас де ла Каза. Разстоянието между двата града е 17.9 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Отговорна Игра
Есперанса д'Андора - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Първа Дивизия | УЕ Санта Колома | 4 - 0 | Есперанса Анд. | 1.03 | 13.63 | 35.75 |
| 11.12.2024 | Първа Дивизия | ФС Ла Масана | 3 - 0 | Есперанса Анд. | - | - | - |
| 01.12.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 0 | Есперанса Анд. | 1.07 | 8.00 | 21.00 |
| 24.11.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 5 | УЕ Санта Колома | 36.00 | 16.67 | 1.02 |
| 10.11.2024 | Първа Дивизия | Ордино | 3 - 1 | Есперанса Анд. | 1.16 | 6.17 | 12.00 |
| 03.11.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | ФК Санта Колома | 17.90 | 9.43 | 1.06 |
| 27.10.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | Пас де ла Каза | 19.00 | 7.83 | 1.06 |
| 19.10.2024 | Първа Дивизия | ФС Ла Масана | 1 - 1 | Есперанса Анд. | 3.26 | 3.63 | 1.86 |
| 05.10.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 5 | Атлетик Ескалдес | 15.00 | 7.17 | 1.10 |
| 29.09.2024 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 4 - 1 | Есперанса Анд. | 1.67 | 3.95 | 3.70 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Пас де ла Каза - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Първа Дивизия | ФК Рейнджърс | 0 - 1 | Пас де ла Каза | 1.47 | 4.09 | 5.19 |
| 10.12.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 2 | УЕ Санта Колома | - | - | - |
| 01.12.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 0 | Есперанса Анд. | 1.07 | 8.00 | 21.00 |
| 23.11.2024 | Първа Дивизия | Пеня Енкарнада | 1 - 0 | Пас де ла Каза | 8.59 | 4.91 | 1.26 |
| 10.11.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 2 - 0 | ФК Санта Колома | 3.13 | 3.45 | 1.97 |
| 03.11.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 1 | Интер Ескалдес | 7.06 | 5.02 | 1.29 |
| 27.10.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | Пас де ла Каза | 19.00 | 7.83 | 1.06 |
| 20.10.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 0 - 0 | ФК Рейнджърс | 4.64 | 3.98 | 1.54 |
| 06.10.2024 | Първа Дивизия | ФС Ла Масана | 0 - 4 | Пас де ла Каза | 30.67 | 6.92 | 1.07 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 2 - 2 | УЕ Санта Колома | 7.50 | 5.42 | 1.25 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 1 - 0 | Есперанса Анд. | 1.07 | 8.00 | 21.00 |
| 27.10.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 2 | Пас де ла Каза | 19.00 | 7.83 | 1.06 |
| 19.05.2024 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 2 - 2 | Есперанса Анд. | - | - | - |
| 18.02.2024 | Първа Дивизия | Есперанса Анд. | 0 - 0 | Пас де ла Каза | 4.06 | 4.32 | 1.59 |
| 07.10.2023 | Първа Дивизия | Пас де ла Каза | 3 - 2 | Есперанса Анд. | 1.50 | 4.11 | 5.00 |
В последните 5 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Есперанса д'Андора имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 12.90 | 7.80 | 1.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.73 | 1.04 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 8.50 | 1.04 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.80 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.09 | 1.54 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.01.2025 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра