Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.00 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмендралехо, а гостите от Ферол.
Разстоянието между двата града е 555.3 км.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Естремадура - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Логронес |
2 - 1 |
Естремадура |
2.21 |
3.09 |
2.96 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Естремадура |
3 - 0 |
Атлетико Мадрид Б |
- |
- |
- |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
Естремадура |
3 - 1 |
Бетис Баломпие |
2.02 |
3.66 |
2.89 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Естремадура |
1 - 1 |
Рекреативо Уелва |
1.94 |
3.28 |
3.32 |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
Кория |
2 - 2 |
Естремадура |
2.37 |
3.15 |
2.70 |
| 04.12.2025 |
Купа на Краля |
Естремадура |
1 - 2 |
Севиля |
7.89 |
4.93 |
1.33 |
| 28.10.2025 |
Купа на Краля |
Естремадура |
3 - 1 |
Лас Палмас |
4.92 |
3.64 |
1.63 |
| 23.08.2025 |
Приятелски срещи |
Бадахос |
1 - 1 |
Естремадура |
2.40 |
3.47 |
2.43 |
| 16.08.2025 |
Приятелски срещи |
Естремадура |
1 - 2 |
Касереньо |
3.07 |
3.23 |
2.11 |
| 13.08.2025 |
Приятелски срещи |
Пуебла |
1 - 0 |
Естремадура |
8.60 |
4.75 |
1.30 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Расинг Ферол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 1 |
Расинг Ферол |
2.38 |
3.03 |
2.81 |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Расинг Ферол |
1 - 1 |
Реал Авилес |
2.06 |
3.24 |
3.13 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
3 - 2 |
Расинг Ферол |
1.78 |
3.43 |
3.82 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
0 - 0 |
Осасуна Б |
2.74 |
3.35 |
2.25 |
| 08.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 1 |
Расинг Ферол |
2.64 |
2.74 |
2.79 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
0 - 0 |
Понтеведра |
2.44 |
2.98 |
2.75 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
2 - 2 |
Реал Авилес |
1.80 |
3.32 |
3.96 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
0 - 1 |
Расинг Ферол |
2.10 |
3.03 |
3.34 |
| 11.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
0 - 5 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.01 |
3.28 |
3.28 |
| 03.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Гуадалахара |
1 - 0 |
Расинг Ферол |
2.75 |
2.95 |
2.47 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.02.2022 |
Примера РФЕФ 1 |
Расинг Ферол |
3 - 0 |
Естремадура *** |
- |
- |
- |
| 17.09.2021 |
Примера РФЕФ 1 |
Естремадура |
1 - 0 |
Расинг Ферол |
2.83 |
3.08 |
2.30 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Естремадура имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Унион |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Луго |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
УД Логронес |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Касереньо |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Мерида АД |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понтеведра |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 4 |
Понферадина |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Билбао Атлетик |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Расинг Ферол |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 8 |
Самора |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Баракалдо |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Културал Леонеса |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Естремадура |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Депортиво Фабрил |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Мирандес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
Реал Авилес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 15 |
УД Оуренсе |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кория |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Естремадура |
|
| Расинг Ферол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Естремадура |
Естремадура |
|
Расинг Ферол |
Расинг Ферол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Реал Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Луго |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
УД Логронес |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Касереньо |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мерида АД |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Понтеведра |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Понферадина |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Билбао Атлетик |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Самора |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Баракалдо |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Естремадура |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Мирандес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Реал Авилес |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
УД Оуренсе |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Унионистас де Саламанка |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Кория |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Естремадура |
Расинг Ферол |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.00 |
3.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.30 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака