Испания - Купа на Федерацията (2024 - 2025)
20:00
Естремадура
УКАМ Мурсия
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.36 | 3.23 | 1.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.27 | 1.26 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.65 | 1.42 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.82 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.09 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.77 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.10.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Алмендралехо, а гостите от Мурсия. Разстоянието между двата града е 466.8 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Естремадура - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2024 | Приятелски срещи | Естремадура | 1 - 1 | СС Рейес | - | - | - |
| 21.08.2024 | Приятелски срещи | Естремадура | 0 - 1 | Вияновенсе | - | - | - |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | Естремадура | 2 - 3 | Касереньо | - | - | - |
| 28.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 0 | Естремадура *** | - | - | - |
| 22.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Естремадура | 0 - 2 | Реал Унион *** | - | - | - |
| 15.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 2 - 0 | Естремадура *** | - | - | - |
| 07.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Естремадура | 0 - 2 | Депортиво Ла Коруня *** | - | - | - |
| 01.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | СД Логронес | 2 - 0 | Естремадура *** | - | - | - |
| 24.04.2022 | Примера РФЕФ 1 | Естремадура | 0 - 2 | Бадахос *** | - | - | - |
| 17.04.2022 | Примера РФЕФ 1 | Туделано | 2 - 0 | Естремадура *** | - | - | - |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 домакинства.
*** - Служебен резултат
УКАМ Мурсия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2024 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 0 | Мелия | 2.27 | 3.09 | 2.90 |
| 10.08.2024 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 1 | Валенсия Местая | 1.59 | 3.58 | 4.73 |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 1 - 2 | Йеклано Депортиво | 2.34 | 3.05 | 2.77 |
| 29.12.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 0 | Реал Мурсия | 2.86 | 3.57 | 2.08 |
| 01.11.2023 | Купа на Краля | УКАМ Мурсия | 0 - 0 | Линарес Депортиво | 2.92 | 3.22 | 2.42 |
| 16.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 2 | Ел Пало | 1.45 | 3.91 | 6.23 |
| 12.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 2 | Рекреат. Гранада | - | - | - |
| 08.08.2023 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 2 - 0 | Мелия | 2.78 | 3.30 | 2.27 |
| 30.12.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 1 - 0 | Реал Мурсия | 4.26 | 3.65 | 1.66 |
| 28.08.2022 | Приятелски срещи | УКАМ Мурсия | 3 - 1 | Еркулес | - | - | - |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Сегунда Б гр. 4 | Естремадура | 3 - 2 | УКАМ Мурсия | 1.65 | 3.27 | 5.02 |
| 12.11.2017 | Сегунда Б гр. 4 | УКАМ Мурсия | 0 - 2 | Естремадура | 2.05 | 3.03 | 3.46 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Естремадура имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Естремадура класиране в Примера Дивисион РФЕФ Група 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Културал Леонеса | 6 | +6 | 16 |
| 2 | Баракалдо | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Реал Унион | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Химнастик де Тарагона | 6 | +2 | 11 |
| 5 | ФК Андора | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Арентейро | 6 | +2 | 10 |
| 7 | Реал Сосиедад Б | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Осасуна Б | 6 | -1 | 9 |
| 9 | Понферадина | 6 | +2 | 8 |
| 10 | Барселона Атлетик | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Унионистас де Саламанка | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Химнастика Сеговиана | 6 | -2 | 8 |
| 13 | Тарасона | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Селта Фортуна | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Луго | 6 | -2 | 6 |
| 16 | Сестао Ривър Клуб | 6 | -2 | 5 |
| 17 | Аморебиета | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Самора | 6 | +1 | 4 |
| 19 | Билбао Атлетик | 6 | -3 | 4 |
| 20 | Оуренсе | 6 | -8 | 2 |
УКАМ Мурсия класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.36 | 3.23 | 1.94 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 1.27 | 1.26 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.65 | 1.42 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.82 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.09 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.84 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.77 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.10.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра