Тунис - Купа на Тунис
неделя, 22 април, 2018
16:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Етоил дю Сахел Сус
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.20 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.22 |
3.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.37 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.04.2018 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сус, а гостите от Габес.
Разстоянието между двата града е 221.7 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.04.2018 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.35 |
3.25 |
1.73 |
| 08.04.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
4 - 0 |
Кайруан |
1.29 |
4.38 |
9.47 |
| 31.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Стад Габесиен |
0 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.92 |
2.96 |
1.92 |
| 11.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 1 |
Клуб Африкан Тунис |
1.71 |
3.19 |
4.44 |
| 01.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
0 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.20 |
2.80 |
3.30 |
| 18.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
3 - 0 |
Метлауи |
1.33 |
4.20 |
7.89 |
| 15.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
3 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.81 |
3.23 |
3.91 |
| 31.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
3 - 1 |
Зарзис |
1.15 |
5.97 |
13.11 |
| 27.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Монастир |
1.57 |
3.32 |
5.74 |
| 21.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.01 |
2.96 |
1.89 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Габес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.04.2018 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
1 - 2 |
Габес |
1.79 |
3.13 |
4.20 |
| 08.04.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
2 - 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.25 |
2.96 |
3.05 |
| 31.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Кайруан |
2 - 0 |
Габес |
1.94 |
2.89 |
3.99 |
| 10.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 2 |
Сфаксиен Сфакс |
3.39 |
2.86 |
2.09 |
| 02.03.2018 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Габес |
1.89 |
2.97 |
3.92 |
| 17.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 0 |
Стад Габесиен |
1.99 |
2.73 |
3.99 |
| 10.02.2018 |
Проф. Лига 1 |
Олимпик Меденин |
0 - 0 |
Габес |
2.27 |
2.89 |
3.00 |
| 31.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 1 |
Есперанс де Тунис |
4.36 |
3.17 |
1.74 |
| 28.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
0 - 0 |
Габес |
2.59 |
2.82 |
2.73 |
| 21.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.01 |
2.96 |
1.89 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.01.2018 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.01 |
2.96 |
1.89 |
| 20.08.2017 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
3 - 0 |
Габес |
1.28 |
4.77 |
8.01 |
| 12.04.2015 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.59 |
3.28 |
1.67 |
| 02.11.2014 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 0 |
Габес |
1.28 |
4.44 |
9.43 |
| 27.05.2012 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.83 |
2.95 |
1.93 |
| 27.11.2011 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 2 |
Габес |
1.25 |
4.50 |
11.50 |
| 08.05.2011 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
3 - 1 |
Габес |
- |
- |
- |
| 25.09.2010 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.90 |
2.95 |
1.95 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Етоил дю Сахел Сус имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
4.20 |
8.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.22 |
3.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
6.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.37 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.04.2018 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Етоил дю Сахел Сус
Няма гласували за футболния мач