Тунис - Професионална Лига 1 (2017 - 2018)
16:00
Етоил дю Сахел Сус
Метлауи
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.33 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.19 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сус, а гостите от Метлауи. Разстоянието между двата града е 263.4 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2018 | Проф. Лига 1 | Есперанс де Тунис | 3 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 1.81 | 3.23 | 3.91 |
| 31.01.2018 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 1 | Зарзис | 1.15 | 5.97 | 13.11 |
| 27.01.2018 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 0 | Монастир | 1.57 | 3.32 | 5.74 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Габес | 0 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 4.01 | 2.96 | 1.89 |
| 27.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 2 | Бизертин Бизерта | 1.43 | 3.67 | 6.90 |
| 24.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Стад Габесиен | 1.61 | 3.21 | 5.51 |
| 17.12.2017 | Проф. Лига 1 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 2.50 | 2.80 | 2.77 |
| 10.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 1.99 | 2.97 | 3.61 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Бен Гердан | 1.24 | 4.65 | 10.86 |
| 03.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3.33 | 3.14 | 2.00 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Метлауи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 3.53 | 3.01 | 1.99 |
| 31.01.2018 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 2 - 1 | Метлауи | 2.48 | 3.17 | 2.50 |
| 27.01.2018 | Проф. Лига 1 | Стад Габесиен | 0 - 0 | Метлауи | 1.99 | 3.02 | 3.49 |
| 21.01.2018 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 0 | Кайруан | 1.90 | 2.97 | 3.98 |
| 28.12.2017 | Проф. Лига 1 | Стад Тунизиен Тунис | 4 - 2 | Метлауи | 2.01 | 2.90 | 3.68 |
| 17.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Бизертин Бизерта | 2.31 | 2.92 | 2.93 |
| 06.12.2017 | Проф. Лига 1 | Монастир | 2 - 1 | Метлауи | 1.89 | 2.97 | 3.97 |
| 03.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3.33 | 3.14 | 2.00 |
| 29.11.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Клуб Африкан Тунис | 3.03 | 2.95 | 2.22 |
| 26.11.2017 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Метлауи | 1.34 | 4.07 | 8.09 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3.33 | 3.14 | 2.00 |
| 07.05.2017 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 4 - 1 | Метлауи | 1.22 | 4.78 | 12.53 |
| 02.04.2017 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 5.84 | 3.13 | 1.62 |
| 13.02.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Метлауи | 1.32 | 4.19 | 8.64 |
| 16.09.2015 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 2 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 5.15 | 3.25 | 1.60 |
| 06.05.2015 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 0 | Метлауи | 1.30 | 4.19 | 9.90 |
| 07.12.2014 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 1 - 3 | Етоил дю Сахел Сус | 4.75 | 2.95 | 1.75 |
| 03.04.2014 | Проф. Лига 1 | Метлауи | 0 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 4.27 | 2.88 | 1.89 |
| 08.12.2013 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 1 | Метлауи | - | - | - |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Етоил дю Сахел Сус имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 18.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Есперанс де Тунис | 18 | +21 | 44 |
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 18 | +13 | 33 |
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | 18 | +11 | 33 |
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 18 | +8 | 33 |
| 5 | Монастир | 19 | +8 | 33 |
| 6 | Габес | 19 | 0 | 25 |
| 7 | Кайруан | 18 | -8 | 23 |
| 8 | Метлауи | 18 | -4 | 21 |
| 9 | Стад Тунизиен Тунис | 18 | -6 | 20 |
| 10 | Бизертин Бизерта | 18 | +3 | 19 |
| 11 | Стад Габесиен | 19 | -7 | 19 |
| 12 | Олимпик Меденин | 19 | -14 | 15 |
| 13 | Бен Гердан | 18 | -11 | 15 |
| 14 | Зарзис | 18 | -14 | 13 |
Хронология в първенството
| Етоил дю Сахел Сус | |
| Метлауи | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Етоил дю Сахел Сус | Етоил дю Сахел Сус | Метлауи | Метлауи | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Есперанс де Тунис | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 3 | |||
| 2 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Етоил дю Сахел Сус | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 4 | Клуб Африкан Тунис | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Монастир | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Габес | 3 - 0 | 0 - 2 | 3 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 7 | Кайруан | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 8 | Метлауи | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Стад Тунизиен Тунис | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 10 | Бизертин Бизерта | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | |||
| 11 | Стад Габесиен | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 12 | Олимпик Меденин | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 13 | Бен Гердан | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 14 | Зарзис | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
Класиране в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Метлауи | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 33 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 20 | 7 |
Форма в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Метлауи | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
3 5 |
5
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 1 |
2
1 6 |
Голове в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Метлауи | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
18
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
5 |
10
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.33 | 7.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.19 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
