Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
18:30
Етоил дю Сахел Сус
Метлауи
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Етоил дю Сахел Сус
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
3.55 |
6.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.24 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
4.79 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.59 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.43 |
1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сус, а гостите от Метлауи.
Разстоянието между двата града е 263.4 км.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
3 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.32 |
4.05 |
8.33 |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.44 |
3.49 |
7.63 |
| 09.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 0 |
Бизертин Бизерта |
1.70 |
2.94 |
4.85 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.59 |
2.55 |
2.83 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.24 |
2.69 |
2.30 |
| 25.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 - 0 |
Ла Марса |
1.48 |
3.40 |
6.18 |
| 19.04.2026 |
Купа на Тунис |
Стад Габесиен |
4 - 3 |
Етоил дю Сахел Сус |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Олимпик Бежа |
3 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
5.10 |
3.01 |
1.61 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
0 - 0 |
Есперанс де Тунис |
4.48 |
2.94 |
1.75 |
| 08.03.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2.19 |
2.64 |
3.39 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
Метлауи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 1 |
Клуб Африкан Тунис |
4.29 |
2.68 |
1.98 |
| 17.05.2026 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
1 - 3 |
Есперанс де Тунис |
- |
- |
- |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 0 |
Кайруан |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
1 - 0 |
Метлауи |
1.86 |
2.87 |
4.36 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
0 - 1 |
Метлауи |
1.41 |
3.68 |
7.38 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.24 |
2.69 |
2.30 |
| 25.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
1 - 1 |
Метлауи |
2.17 |
2.72 |
3.48 |
| 13.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Ла Марса |
2.62 |
2.57 |
2.90 |
| 05.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бен Гердан |
0 - 0 |
Метлауи |
1.78 |
2.84 |
5.01 |
| 22.03.2026 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
2 - 2 |
Габес |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
2 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.24 |
2.69 |
2.30 |
| 01.11.2025 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 0 |
Метлауи |
1.51 |
3.42 |
6.45 |
| 22.02.2025 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 1 |
Метлауи |
1.39 |
3.78 |
7.75 |
| 26.10.2024 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.00 |
2.67 |
2.48 |
| 03.03.2021 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.75 |
3.02 |
1.79 |
| 12.12.2020 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
2 - 0 |
Метлауи |
2.03 |
3.04 |
3.67 |
| 15.03.2020 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
1 - 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
- |
- |
- |
| 22.02.2020 |
Проф. Лига 1 |
Етоил дю Сахел Сус |
5 - 1 |
Метлауи |
1.36 |
4.19 |
7.75 |
| 21.12.2019 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
3.81 |
3.29 |
1.90 |
| 08.05.2019 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
0 - 0 |
Етоил дю Сахел Сус |
4.59 |
2.91 |
1.76 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Етоил дю Сахел Сус имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Професионална Лига 1 класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Африкан Тунис |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 2 |
Сакиет Едаиер |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 3 |
Сфаксиен Сфакс |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Монастир |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 5 |
Есперанс де Тунис |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
Бизертин Бизерта |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 7 |
Зарзис |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 8 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 9 |
Ла Марса |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 9 |
Хамам-Сус |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
1 |
| 11 |
Етоил дю Сахел Сус |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 12 |
Метлауи |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 12 |
Олимпик Бежа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 14 |
ЖС Ел Омран |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 15 |
Бен Гердан |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 15 |
Хамам-Лиф |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Етоил дю Сахел Сус |
|
| Метлауи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Етоил дю Сахел Сус |
Метлауи |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
0 |
| Получени Голове |
3 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
3.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
3.55 |
6.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.24 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
4.79 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.59 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.43 |
1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Етоил дю Сахел Сус
Няма гласували за футболния мач