Тунис - Професионална Лига 1 (2016 - 2017)
16:00
Етоил дю Сахел Сус
Сфаксиен Сфакс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.25 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.33 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сус, а гостите от Сфакс. Разстоянието между двата града е 121.1 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил дю Сахел Сус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2016 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 3.24 | 2.95 | 2.15 |
| 19.12.2016 | Проф. Лига 1 | УС Татауин | 2 - 2 | Етоил дю Сахел Сус | 6.11 | 3.51 | 1.49 |
| 11.12.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2 - 0 | Кайруан | 1.13 | 5.93 | 16.11 |
| 03.12.2016 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 4.39 | 3.26 | 1.71 |
| 26.11.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 1 | Зарзис | 6.51 | 3.71 | 1.43 |
| 23.11.2016 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 2 - 3 | Етоил дю Сахел Сус | 5.86 | 3.53 | 1.50 |
| 19.11.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 4 - 2 | Сиди Бузид | 1.20 | 5.03 | 11.86 |
| 03.11.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 0 | Бен Гердан | 1.27 | 4.45 | 10.48 |
| 29.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.88 | 2.98 | 2.35 |
| 22.10.2016 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 5 - 1 | Бизертин Бизерта | 1.34 | 4.06 | 8.23 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Сфаксиен Сфакс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 0 | УС Татауин | 1.21 | 5.08 | 10.93 |
| 17.12.2016 | Проф. Лига 1 | Кайруан | 1 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 4.79 | 3.27 | 1.65 |
| 10.12.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 2 - 1 | Бен Гердан | 1.49 | 3.46 | 6.52 |
| 03.12.2016 | Проф. Лига 1 | Зарзис | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 5.38 | 3.45 | 1.56 |
| 27.11.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Сиди Бузид | 1.28 | 4.45 | 9.70 |
| 20.11.2016 | Проф. Лига 1 | Бизертин Бизерта | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.97 | 2.86 | 2.37 |
| 29.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.88 | 2.98 | 2.35 |
| 23.10.2016 | Проф. Лига 1 | УС Татауин | 0 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 7.15 | 3.64 | 1.45 |
| 15.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 3 - 0 | Кайруан | 1.27 | 4.50 | 9.42 |
| 25.09.2016 | Проф. Лига 1 | Бен Гердан | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 6.75 | 3.64 | 1.44 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.88 | 2.98 | 2.35 |
| 11.05.2016 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.74 | 3.16 | 2.32 |
| 20.12.2015 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 3 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.36 | 2.85 | 2.88 |
| 15.02.2015 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | Етоил дю Сахел Сус | 2.25 | 2.90 | 3.05 |
| 14.08.2014 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 0 - 0 | Сфаксиен Сфакс | 2.39 | 2.89 | 2.85 |
| 13.04.2014 | Проф. Лига 1 | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 2 | Сфаксиен Сфакс | 1.90 | 2.93 | 4.09 |
| 29.12.2013 | Проф. Лига 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 2.20 | 2.80 | 3.25 |
| 14.09.2013 | Купа на Конфед. | Етоил дю Сахел Сус | 1 - 1 | Сфаксиен Сфакс | 2.00 | 2.95 | 3.60 |
| 22.07.2013 | Купа на Конфед. | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 2.05 | 3.00 | 3.40 |
| 26.05.2013 | Тунис | Сфаксиен Сфакс | 1 - 0 | Етоил дю Сахел Сус | 2.31 | 3.09 | 2.76 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Етоил дю Сахел Сус имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 09.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сфаксиен Сфакс | 12 | +12 | 27 |
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | 12 | +11 | 23 |
| 3 | Бен Гердан | 12 | +5 | 22 |
| 4 | Бизертин Бизерта | 12 | +3 | 21 |
| 5 | Зарзис | 13 | -5 | 14 |
| 6 | УС Татауин | 13 | -2 | 11 |
| 7 | Кайруан | 13 | -8 | 11 |
| 8 | Сиди Бузид | 13 | -16 | 8 |
Хронология в първенството
| Етоил дю Сахел Сус | |
| Сфаксиен Сфакс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Етоил дю Сахел Сус | Етоил дю Сахел Сус | Сфаксиен Сфакс | Сфаксиен Сфакс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сфаксиен Сфакс | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | Етоил дю Сахел Сус | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 3 | Бен Гердан | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Бизертин Бизерта | 5 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 5 | Зарзис | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | УС Татауин | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Кайруан | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Сиди Бузид | 4 - 2 | 4 - 2 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Сфаксиен Сфакс | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 23 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 15 | 11 |
Форма в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Сфаксиен Сфакс | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 3 |
8
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
0 1 |
3
2 1 |
Голове в шампионата
| Етоил дю Сахел Сус | Сфаксиен Сфакс | |
|
Вкарани
Получени |
23
12 |
16
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
5 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.25 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.33 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
