Швейцария - Чалъндж Лига (2025 - 2026)
петък, 15 май, 2026
21:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.79 |
4.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.21 |
2.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.45 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каруж, а гостите от Белинзона.
Разстоянието между двата града е 221.5 км.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил Каруж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
3 - 0 |
Етоил Каруж |
2.12 |
3.61 |
2.79 |
| 08.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
1 - 2 |
Вадуц |
3.75 |
3.74 |
1.75 |
| 03.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
3 - 5 |
Етоил Каруж |
1.73 |
3.72 |
3.86 |
| 24.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Раперсвил-Йона |
2 - 1 |
Етоил Каруж |
3.09 |
3.41 |
2.05 |
| 17.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 0 |
Вил |
2.19 |
3.29 |
2.91 |
| 10.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
1 - 1 |
Лозана-Уши |
2.71 |
3.45 |
2.23 |
| 07.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Аарау |
1 - 3 |
Етоил Каруж |
1.47 |
4.19 |
5.33 |
| 03.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
0 - 0 |
Стад Нион |
1.88 |
3.50 |
3.48 |
| 22.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
1 - 3 |
Етоил Каруж |
2.33 |
3.12 |
2.82 |
| 13.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 3 |
Етоил Каруж |
2.46 |
3.34 |
2.50 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Белинзона - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
2 - 4 |
Вил |
2.81 |
3.33 |
2.22 |
| 08.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Лозана-Уши |
5 - 0 |
Белинзона |
1.49 |
4.30 |
4.99 |
| 03.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
2 - 4 |
Раперсвил-Йона |
2.10 |
3.59 |
2.84 |
| 26.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
2 - 1 |
Белинзона |
1.73 |
3.79 |
3.74 |
| 18.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
4 - 0 |
Стад Нион |
2.41 |
3.20 |
2.66 |
| 11.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 0 |
Аарау |
5.73 |
4.41 |
1.42 |
| 07.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Вадуц |
3 - 2 |
Белинзона |
1.33 |
4.78 |
7.02 |
| 03.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
5 - 2 |
Белинзона |
1.49 |
4.00 |
5.52 |
| 20.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
2 - 1 |
Лозана-Уши |
3.93 |
3.71 |
1.72 |
| 13.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 3 |
Етоил Каруж |
2.46 |
3.34 |
2.50 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 3 |
Етоил Каруж |
2.46 |
3.34 |
2.50 |
| 31.10.2025 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 0 |
Белинзона |
1.91 |
3.32 |
3.55 |
| 04.10.2025 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 3 |
Етоил Каруж |
2.36 |
3.08 |
2.79 |
| 05.04.2025 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
7 - 0 |
Белинзона |
2.08 |
3.21 |
3.13 |
| 22.02.2025 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
0 - 0 |
Етоил Каруж |
2.35 |
3.27 |
2.62 |
| 22.11.2024 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 2 |
Белинзона |
1.88 |
3.35 |
3.60 |
| 03.08.2024 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
1 - 1 |
Етоил Каруж |
2.64 |
3.41 |
2.28 |
| 04.03.2012 |
Чалъндж Лига |
Белинзона |
2 - 0 |
Етоил Каруж |
1.39 |
4.19 |
6.96 |
| 30.07.2011 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
1 - 3 |
Белинзона |
4.41 |
3.63 |
1.66 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Етоил Каруж имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 15.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Аарау |
35 |
25 |
4 |
6 |
75 |
45 |
+30 |
79 |
| 2 |
Вадуц |
35 |
24 |
6 |
5 |
72 |
40 |
+32 |
78 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
35 |
20 |
6 |
9 |
73 |
46 |
+27 |
66 |
| 4 |
Ксамакс |
35 |
14 |
7 |
14 |
54 |
54 |
0 |
49 |
| 5 |
Лозана-Уши |
35 |
13 |
8 |
14 |
57 |
50 |
+7 |
47 |
| 6 |
Раперсвил-Йона |
35 |
13 |
2 |
20 |
50 |
61 |
-11 |
41 |
| 7 |
Вил |
35 |
10 |
10 |
15 |
38 |
52 |
-14 |
40 |
| 8 |
Етоил Каруж |
35 |
10 |
9 |
16 |
44 |
52 |
-8 |
39 |
| 9 |
Стад Нион |
35 |
5 |
13 |
17 |
32 |
58 |
-26 |
28 |
| 10 |
Белинзона |
35 |
5 |
7 |
23 |
38 |
75 |
-37 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Етоил Каруж |
|
| Белинзона |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Етоил Каруж |
Етоил Каруж |
|
Белинзона |
Белинзона |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Аарау |
0 - 3 |
1 - 3 |
0 - 3 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Вадуц |
1 - 2 |
3 - 3 |
1 - 2 |
|
0 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Ивердон-Спорт |
2 - 2 |
3 - 5 |
2 - 2 |
|
0 - 4 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 4 |
Ксамакс |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
5 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Лозана-Уши |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 6 |
Раперсвил-Йона |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Вил |
2 - 0 |
1 - 3 |
2 - 0 |
|
2 - 4 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Етоил Каруж |
- |
- |
- |
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Стад Нион |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
4 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Белинзона |
2 - 0 |
0 - 3 |
2 - 0 |
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Етоил Каруж |
Белинзона |
| Победи |
10 |
5 |
| Равни |
9 |
7 |
| Загуби |
16 |
23 |
| Вкарани Голове |
44 |
38 |
| Получени Голове |
52 |
75 |
| Средно Вкарани |
1.26 |
1.09 |
| Средно Получени |
1.49 |
2.14 |
| Мачове Вкарал |
69% |
51% |
| Мачове Получил |
77% |
83% |
| Гол/Гол |
54% |
43% |
| Над 1.5 |
83% |
80% |
| Над 2.5 |
57% |
60% |
| Над 3.5 |
26% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
7 |
13 |
| Вкарани Голове |
17 |
14 |
| Получени Голове |
24 |
41 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
0.82 |
| Средно Получени |
1.41 |
2.41 |
| Мачове Вкарал |
71% |
53% |
| Мачове Получил |
76% |
94% |
| Гол/Гол |
59% |
53% |
| Над 1.5 |
88% |
76% |
| Над 2.5 |
47% |
59% |
| Над 3.5 |
18% |
41% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.79 |
4.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.21 |
2.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.27 |
3.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.39 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.21 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.45 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
14.05.2026 04:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака