Швейцария - Чалъндж Лига (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
21:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.69 |
3.84 |
4.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.21 |
2.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
3.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.96 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.55 |
2.30 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Каруж, а гостите от Вил.
Разстоянието между двата града е 263.0 км.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етоил Каруж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.09.2026 |
Чалъндж Лига |
Лозана-Уши |
3 - 0 |
Етоил Каруж |
1.64 |
3.88 |
4.32 |
| 28.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 1 |
Раперсвил-Йона |
1.90 |
3.71 |
3.28 |
| 21.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Стад Нион |
0 - 0 |
Етоил Каруж |
3.67 |
3.72 |
1.80 |
| 07.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
0 - 1 |
Ксамакс |
2.42 |
3.58 |
2.46 |
| 31.07.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 1 |
Етоил Каруж |
1.71 |
3.84 |
3.89 |
| 24.07.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
3 - 0 |
Аарау |
3.56 |
3.85 |
1.78 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Йънг Бойс |
5 - 0 |
Етоил Каруж |
- |
- |
- |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Сион |
7 - 0 |
Етоил Каруж |
1.45 |
4.35 |
5.29 |
| 15.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 2 |
Белинзона |
1.64 |
3.91 |
4.14 |
| 11.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Ксамакс |
3 - 0 |
Етоил Каруж |
2.12 |
3.61 |
2.79 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Вил - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
2 - 2 |
Аарау |
3.23 |
3.44 |
1.99 |
| 28.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Ивердон-Спорт |
1 - 1 |
Вил |
1.61 |
4.01 |
4.40 |
| 22.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
0 - 2 |
Кринс |
2.09 |
3.63 |
2.88 |
| 07.08.2026 |
Чалъндж Лига |
Винтертур |
5 - 0 |
Вил |
1.88 |
3.70 |
3.35 |
| 31.07.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
1 - 2 |
Ксамакс |
2.19 |
3.61 |
2.73 |
| 24.07.2026 |
Чалъндж Лига |
Раперсвил-Йона |
4 - 5 |
Вил |
2.73 |
3.51 |
2.22 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вил |
0 - 2 |
Люцерн |
5.79 |
4.42 |
1.40 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вил |
3 - 2 |
Грасхопърс |
3.66 |
3.55 |
1.85 |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Аустрия Лустенау |
2 - 0 |
Вил |
1.64 |
4.21 |
3.83 |
| 15.05.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
1 - 3 |
Вадуц |
3.92 |
3.84 |
1.69 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.04.2026 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
2 - 0 |
Вил |
2.19 |
3.29 |
2.91 |
| 22.03.2026 |
Чалъндж Лига |
Вил |
1 - 3 |
Етоил Каруж |
2.33 |
3.12 |
2.82 |
| 05.12.2025 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
0 - 0 |
Вил |
2.50 |
3.20 |
2.52 |
| 08.08.2025 |
Чалъндж Лига |
Вил |
1 - 0 |
Етоил Каруж |
2.10 |
3.49 |
2.89 |
| 13.04.2025 |
Чалъндж Лига |
Вил |
2 - 2 |
Етоил Каруж |
2.43 |
3.17 |
2.61 |
| 24.01.2025 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
1 - 1 |
Вил |
1.77 |
3.45 |
3.81 |
| 30.11.2024 |
Чалъндж Лига |
Вил |
2 - 1 |
Етоил Каруж |
2.47 |
3.28 |
2.49 |
| 30.08.2024 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
3 - 1 |
Вил |
2.34 |
3.28 |
2.65 |
| 18.02.2012 |
Чалъндж Лига |
Етоил Каруж |
1 - 1 |
Вил |
2.91 |
3.24 |
2.26 |
| 10.09.2011 |
Чалъндж Лига |
Вил |
2 - 0 |
Етоил Каруж |
1.51 |
3.91 |
5.29 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Етоил Каруж имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Чалъндж Лига класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лозана-Уши |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
14 |
| 2 |
Ивердон-Спорт |
6 |
3 |
3 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
12 |
| 3 |
Кринс |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 4 |
Винтертур |
6 |
2 |
3 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
9 |
| 5 |
Ксамакс |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 6 |
Етоил Каруж |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 7 |
Аарау |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
8 |
| 8 |
Вил |
6 |
1 |
2 |
3 |
9 |
16 |
-7 |
5 |
| 9 |
Раперсвил-Йона |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
4 |
| 10 |
Стад Нион |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Етоил Каруж |
|
| Вил |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Етоил Каруж |
Етоил Каруж |
|
Вил |
Вил |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лозана-Уши |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Ивердон-Спорт |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Кринс |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Винтертур |
|
|
|
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 5 |
Ксамакс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 6 |
Етоил Каруж |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Аарау |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
2 - 2 |
|
|
| 8 |
Вил |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Раперсвил-Йона |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
4 - 5 |
4 - 5 |
| 10 |
Стад Нион |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Етоил Каруж |
Вил |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
9 |
| Получени Голове |
6 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.67 |
| Мачове Вкарал |
50% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
6 |
| Получени Голове |
2 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
3.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
33% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.69 |
3.84 |
4.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.21 |
1.21 |
2.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.32 |
3.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.96 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.38 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.55 |
2.30 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака