Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
17:00
Етцела Етелбрюк
Резиденс Валферданж
0 - 5
(0 - 2, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Резиденс Валферданж
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.72 |
3.50 |
2.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.25 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Етелбрюк, а гостите от Валферданж.
Разстоянието между двата града е 20.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ам Дейх,
който има капацитет от
2 020 места.
Снимки от Google карта
стадион Ам Дейх.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Етцела Етелбрюк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
0 - 1 |
Каерйенг |
2.43 |
3.52 |
2.35 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
ЮС Хостерт |
5 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
1.93 |
3.50 |
3.18 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
0 - 1 |
Расинг ФК Унион |
4.76 |
3.96 |
1.52 |
| 01.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Вилц 71 |
1 - 1 |
Етцела Етелбрюк |
2.14 |
3.40 |
2.82 |
| 09.11.2025 |
Купа на Люксембург |
Етцела Етелбрюк |
1 - 1 |
Расинг ФК Унион |
2.58 |
3.31 |
2.29 |
| 13.07.2025 |
Приятелски срещи |
Етцела Етелбрюк |
4 - 3 |
Каерйенг |
- |
- |
- |
| 24.07.2024 |
Приятелски срещи |
Жюнес Еш |
0 - 0 |
Етцела Етелбрюк |
1.25 |
4.75 |
8.50 |
| 21.05.2023 |
Нац. Дивизия |
Юнион Титус |
3 - 2 |
Етцела Етелбрюк |
1.33 |
5.10 |
6.90 |
| 14.05.2023 |
Нац. Дивизия |
Етцела Етелбрюк |
3 - 0 |
УНА Щрасен |
3.11 |
3.34 |
1.97 |
| 07.05.2023 |
Нац. Дивизия |
Расинг ФК Унион |
2 - 2 |
Етцела Етелбрюк |
1.23 |
5.50 |
9.07 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Резиденс Валферданж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рез. Валферданж |
1 - 2 |
Атерт Бисен |
6.10 |
4.57 |
1.36 |
| 16.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Каерйенг |
1 - 2 |
Рез. Валферданж |
- |
- |
- |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рез. Валферданж |
0 - 1 |
Прогрес Нидеркорн |
- |
- |
- |
| 02.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рез. Валферданж |
3 - 2 |
ЮС Хостерт |
2.15 |
3.56 |
2.68 |
Общо 2 победи и 2 загуби
в последните 4 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа
в последното гостуване.
Директни срещи
Национална Дивизия класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УНА Щрасен |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
0 |
+8 |
12 |
| 2 |
Мондорф-ле-Бен |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 3 |
Расинг ФК Унион |
4 |
3 |
0 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
9 |
| 4 |
Диферданж |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 6 |
Атерт Бисен |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 7 |
ЮС Хостерт |
4 |
2 |
0 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
6 |
| 8 |
Резиденс Валферданж |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 9 |
Рюмеланж |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 10 |
Каерйенг |
4 |
2 |
0 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
6 |
| 11 |
Вилц 71 |
4 |
1 |
1 |
2 |
9 |
9 |
0 |
4 |
| 12 |
Виктория Роспорт |
4 |
1 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
3 |
| 13 |
Ф91 Дюделанж |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
| 15 |
Жюнес Еш |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
15 |
-13 |
-12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Етцела Етелбрюк |
|
| Резиденс Валферданж |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Етцела Етелбрюк |
Етцела Етелбрюк |
|
Резиденс Валферданж |
Резиденс Валферданж |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УНА Щрасен |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Мондорф-ле-Бен |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Расинг ФК Унион |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Диферданж |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Прогрес Нидеркорн |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Атерт Бисен |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
ЮС Хостерт |
|
5 - 1 |
|
|
3 - 2 |
|
|
| 8 |
Резиденс Валферданж |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Рюмеланж |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каерйенг |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 11 |
Вилц 71 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Виктория Роспорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Ф91 Дюделанж |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Етцела Етелбрюк |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Жюнес Еш |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Суифт Есперанж |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Етцела Етелбрюк |
Резиденс Валферданж |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
2 |
6 |
| Получени Голове |
8 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
75% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
75% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.72 |
3.50 |
2.21 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.54 |
1.25 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Резиденс Валферданж