Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Ф91 Дюделанж
РМ Хам Бенфика
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.07 | 4.33 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.65 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.70 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дюделанж, а гостите от Люксембург. Разстоянието между двата града е 14.9 км. Мачът ще се играе на стадион Йос Носбаум, който има капацитет от 2 558 места. Снимки от Google карта стадион Йос Носбаум. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ф91 Дюделанж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 7.77 | 4.41 | 1.31 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Юнион Титус | 1.15 | 6.55 | 11.36 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 9.27 | 6.55 | 1.17 |
| 10.12.2016 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 2 - 2 | Ф91 Дюделанж | 2.13 | 3.30 | 2.87 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 5 - 1 | Жюнес Еш | 1.13 | 6.64 | 11.78 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 11.11.2016 | Приятелски срещи | Ф91 Дюделанж | 1 - 4 | Метц | - | - | - |
| 05.11.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | УНА Щрасен | 1.24 | 4.98 | 8.87 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | Диферданж | 0 - 0 | Ф91 Дюделанж | 2.11 | 3.25 | 2.96 |
| 16.10.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Прогрес Нидеркорн | 1.25 | 5.00 | 9.00 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
РМ Хам Бенфика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Юнион Титус | 1 - 2 | РМ Хам Бенфика | 1.85 | 3.43 | 3.45 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Жюнес Канах | 1.55 | 3.92 | 4.52 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Еш | 1 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.50 | 4.10 | 5.00 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | Прогрес Нидеркорн | 3.68 | 3.72 | 1.74 |
| 04.12.2016 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 0 - 1 | РМ Хам Бенфика | 1.93 | 3.28 | 3.39 |
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 0 | Мондорф-ле-Бен | - | - | - |
| 06.11.2016 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 6 - 0 | РМ Хам Бенфика | 2.38 | 3.28 | 2.54 |
| 23.10.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | Фола Еш | 8.92 | 5.19 | 1.24 |
| 16.10.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | РМ Хам Бенфика | 2.00 | 3.50 | 3.10 |
| 01.10.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 3 | Диферданж | 6.00 | 4.45 | 1.40 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | 5.66 | 3.92 | 1.46 |
| 13.03.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 2 - 1 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 27.08.2015 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 30.03.2014 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 22.09.2013 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 5 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.40 | 4.50 | 5.75 |
| 10.03.2013 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 1 - 0 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 16.09.2012 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 5.75 | 3.80 | 1.48 |
| 25.03.2012 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 1 - 0 | РМ Хам Бенфика | - | - | - |
| 25.09.2011 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 1 - 4 | Ф91 Дюделанж | 4.85 | 3.70 | 1.55 |
| 14.05.2011 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 1 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ф91 Дюделанж имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 16 | +31 | 38 |
| 2 | Диферданж | 16 | +22 | 37 |
| 3 | Фола Еш | 16 | +23 | 35 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 16 | +6 | 24 |
| 5 | Жюнес Еш | 16 | +2 | 24 |
| 6 | УНА Щрасен | 16 | -3 | 23 |
| 7 | Юнион Титус Петанж | 16 | +1 | 21 |
| 8 | РМ Хам Бенфика | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Мондорф-ле-Бен | 16 | -10 | 18 |
| 10 | Расинг ФК Унион | 16 | -6 | 17 |
| 11 | Каерйенг | 16 | -7 | 16 |
| 12 | Жюнес Канах | 16 | -15 | 14 |
| 13 | Рюмеланж | 16 | -20 | 14 |
| 14 | Виктория Роспорт | 16 | -14 | 12 |
Хронология в първенството
| Ф91 Дюделанж | |
| РМ Хам Бенфика | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ф91 Дюделанж | Ф91 Дюделанж | РМ Хам Бенфика | РМ Хам Бенфика | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | - | - | - | 0 - 3 | |||
| 2 | Диферданж | 0 - 0 | 1 - 3 | |||||
| 3 | Фола Еш | 2 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 5 | Жюнес Еш | 5 - 1 | 5 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | УНА Щрасен | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 5 | 0 - 5 | |||
| 7 | Юнион Титус Петанж | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | РМ Хам Бенфика | 0 - 3 | - | - | - | |||
| 9 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Каерйенг | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||
| 12 | Жюнес Канах | 6 - 1 | 6 - 1 | 2 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 13 | Рюмеланж | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Виктория Роспорт | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Ф91 Дюделанж | РМ Хам Бенфика | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 38 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 24 | 11 |
Форма в шампионата
| Ф91 Дюделанж | РМ Хам Бенфика | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 0 |
5
3 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
0 0 |
3
2 3 |
Голове в шампионата
| Ф91 Дюделанж | РМ Хам Бенфика | |
|
Вкарани
Получени |
39
8 |
18
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
2 |
11
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.07 | 4.33 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.65 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.70 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
