Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Ф91 Дюделанж
Рюмеланж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Дюделанж, а гостите от Рюмеланж. Разстоянието между двата града е 4.2 км. Мачът ще се играе на стадион Йос Носбаум, който има капацитет от 2 558 места. Снимки от Google карта стадион Йос Носбаум. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ф91 Дюделанж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | 6.23 | 4.19 | 1.40 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 0 - 1 | Диферданж | 2.26 | 3.23 | 2.74 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Прогрес Нидеркорн | 1 - 2 | Ф91 Дюделанж | 4.16 | 3.98 | 1.60 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Расинг ФК Унион | 1.14 | 6.22 | 13.63 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж | 14.00 | 7.25 | 1.11 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | РМ Хам Бенфика | 1.17 | 5.88 | 12.75 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 7.77 | 4.41 | 1.31 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Юнион Титус | 1.15 | 6.55 | 11.36 |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 9.27 | 6.55 | 1.17 |
| 10.12.2016 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 2 - 2 | Ф91 Дюделанж | 2.13 | 3.30 | 2.87 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Рюмеланж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Диферданж | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.12 | 6.69 | 13.41 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Расинг ФК Унион | 2.26 | 3.23 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 0 - 0 | Рюмеланж | 1.85 | 3.45 | 3.55 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 0 | Юнион Титус | 2.49 | 3.19 | 2.49 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 3 - 1 | Рюмеланж | 2.23 | 3.23 | 2.85 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 3 - 2 | Жюнес Еш | 4.00 | 3.50 | 1.74 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.53 | 3.65 | 5.35 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 3 | Прогрес Нидеркорн | - | - | - |
| 12.02.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 4 - 2 | Рюмеланж | 2.40 | 3.25 | 2.60 |
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 2 - 1 | Каерйенг | 1.91 | 3.26 | 3.48 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 3 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 24.04.2016 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 4 - 3 | Рюмеланж | 1.19 | 6.12 | 10.43 |
| 25.10.2015 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 2 - 4 | Ф91 Дюделанж | 6.00 | 4.40 | 1.40 |
| 03.05.2015 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.16 | 6.00 | 12.00 |
| 26.10.2014 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Ф91 Дюделанж | 5.00 | 3.60 | 1.57 |
| 23.03.2014 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 3 - 0 | Рюмеланж | - | - | - |
| 15.09.2013 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 2 | Ф91 Дюделанж | - | - | - |
| 15.04.2012 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 0 - 6 | Ф91 Дюделанж | 8.10 | 4.40 | 1.30 |
| 23.10.2011 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 2 - 0 | Рюмеланж | 1.20 | 5.33 | 10.25 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ф91 Дюделанж имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Диферданж | 22 | +33 | 55 |
| 2 | Ф91 Дюделанж | 22 | +45 | 53 |
| 3 | Фола Еш | 22 | +34 | 49 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 23 | +12 | 35 |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 22 | +8 | 32 |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 22 | -7 | 30 |
| 7 | УНА Щрасен | 22 | -12 | 29 |
| 8 | Жюнес Еш | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Виктория Роспорт | 22 | -14 | 22 |
| 10 | Жюнес Канах | 23 | -20 | 22 |
| 11 | Расинг ФК Унион | 22 | -17 | 21 |
| 12 | Рюмеланж | 22 | -23 | 20 |
| 13 | РМ Хам Бенфика | 22 | -17 | 19 |
| 14 | Каерйенг | 22 | -18 | 19 |
Хронология в първенството
| Ф91 Дюделанж | |
| Рюмеланж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ф91 Дюделанж | Ф91 Дюделанж | Рюмеланж | Рюмеланж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Диферданж | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Ф91 Дюделанж | - | - | - | 0 - 3 | |||
| 3 | Фола Еш | 2 - 2 | 7 - 1 | 7 - 1 | ||||
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Юнион Титус Петанж | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 7 | УНА Щрасен | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Жюнес Еш | 5 - 1 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 9 | Виктория Роспорт | 3 - 0 | 0 - 4 | 3 - 0 | 3 - 1 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 10 | Жюнес Канах | 6 - 1 | 6 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 11 | Расинг ФК Унион | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Рюмеланж | 0 - 3 | - | - | - | |||
| 13 | РМ Хам Бенфика | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Каерйенг | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Рюмеланж | |
| Позиция | 2 | 12 |
| Точки | 53 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 30 | 6 |
Форма в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Рюмеланж | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
5 1 |
4
8 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
0 1 |
1
3 7 |
Голове в шампионата
| Ф91 Дюделанж | Рюмеланж | |
|
Вкарани
Получени |
55
10 |
18
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
33
3 |
7
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 7.00 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.08 | 6.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 10.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
