Сан Марино - Шампионат Саммаринезе (2026 - 2027)
петък, 4 септември, 2026
22:15
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
24.09 |
6.65 |
1.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
4.61 |
1.06 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
15.73 |
1.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.13 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
3.54 |
1.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фаетано, а гостите от Фиорентино.
Мачът ще се играе в Серавале,
разстоянието от Серавале до Фаетано е
4.7 км.,
а от Серавале до Фиорентино е
6.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Олимпико ди Сервале,
който има капацитет от
6 664 места, от които седящи 4 877.
Размерите на терена са 105 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Олимпико ди Сервале.
Мачът ще се играе в 21:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фаетано - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Саммаринезе |
Ювенес Догана |
4 - 0 |
Фаетано |
1.62 |
3.64 |
4.43 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Космос Серавале |
2 - 0 |
Фаетано |
- |
- |
- |
| 19.04.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 1 |
Тре Фиори |
24.75 |
5.79 |
1.13 |
| 11.04.2026 |
Саммаринезе |
Фиорентино |
1 - 2 |
Фаетано |
1.76 |
3.34 |
3.90 |
| 07.04.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 1 |
Доманяно |
5.41 |
3.83 |
1.46 |
| 21.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 0 |
Фаетано |
1.64 |
3.45 |
4.47 |
| 14.03.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 1 |
Ювенес Догана |
5.45 |
3.55 |
1.51 |
| 07.03.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
2 - 4 |
Сан Марино Акад. |
2.55 |
3.06 |
2.46 |
| 28.02.2026 |
Саммаринезе |
Ла Фиорита |
3 - 1 |
Фаетано |
1.16 |
5.79 |
12.49 |
| 22.02.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 2 |
Виртус |
18.86 |
7.35 |
1.09 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 домакинства.
Тре Фиори - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
5 - 2 |
Пенароса |
1.40 |
3.97 |
6.69 |
| 25.08.2026 |
Суперкупа |
Тре Фиори |
2 - 2 |
Ла Фиорита |
2.74 |
2.77 |
2.56 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Дрита Гниляне |
5 - 0 |
Тре Фиори |
1.10 |
8.86 |
18.22 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Тре Фиори |
1 - 4 |
Дрита Гниляне |
8.90 |
4.91 |
1.30 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Ларн |
2 - 1 |
Тре Фиори |
1.13 |
7.56 |
17.55 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Тре Фиори |
0 - 1 |
Ларн |
6.95 |
4.62 |
1.39 |
| 23.05.2026 |
Копа Титано |
Тре Фиори |
1 - 3 |
Ла Фиорита |
2.38 |
2.92 |
2.75 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
1 - 1 |
Пенароса |
1.29 |
4.70 |
8.06 |
| 19.04.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 1 |
Тре Фиори |
24.75 |
5.79 |
1.13 |
| 12.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
3 - 0 |
Либертас |
1.16 |
5.43 |
12.58 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Саммаринезе |
Фаетано |
0 - 1 |
Тре Фиори |
24.75 |
5.79 |
1.13 |
| 20.12.2025 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
3 - 0 |
Фаетано |
1.15 |
5.90 |
13.86 |
| 29.03.2025 |
Саммаринезе |
Фаетано |
1 - 3 |
Тре Фиори |
13.88 |
5.89 |
1.18 |
| 01.12.2024 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
2 - 1 |
Фаетано |
- |
- |
- |
| 17.02.2024 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
4 - 2 |
Фаетано |
1.20 |
6.15 |
10.10 |
| 26.10.2023 |
Копа Титано |
Тре Фиори |
0 - 0 |
Фаетано |
- |
- |
- |
| 22.10.2023 |
Саммаринезе |
Фаетано |
3 - 3 |
Тре Фиори |
7.23 |
4.68 |
1.34 |
| 27.09.2023 |
Копа Титано |
Фаетано |
2 - 2 |
Тре Фиори |
- |
- |
- |
| 21.01.2023 |
Саммаринезе |
Фаетано |
1 - 2 |
Тре Фиори |
4.85 |
3.63 |
1.56 |
| 04.09.2022 |
Саммаринезе |
Тре Фиори |
4 - 0 |
Фаетано |
1.83 |
3.29 |
3.60 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 7 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Фаетано имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Шампионат Саммаринезе класиране към 04.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фолгоре Фалциано |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
3 |
| 2 |
Ювенес Догана |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 3 |
Тре Фиори |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 4 |
Фиорентино |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Тре Пене |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 6 |
Доманяно |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Космос Серавале |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Либертас |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Виртус |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 9 |
Ла Фиорита |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Сан Джовани |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 12 |
Кайлунго |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 13 |
Сан Марино Академи |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Пенароса |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
| 15 |
Фаетано |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 16 |
Мурата |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фаетано |
|
| Тре Фиори |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фаетано |
Тре Фиори |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
5.00 |
| Средно Получени |
4.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
100% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
24.09 |
6.65 |
1.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
4.61 |
1.06 |
1.02 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
15.73 |
1.01 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.13 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.16 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.56 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
3.54 |
1.23 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
04.09.2026 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите