Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
неделя, 14 май, 2017
18:00
18:00
Фафе
Варзин
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Фафе
X 0% за равен
2 100% за Варзин
Общо гласували: 7
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.75 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фафе, а гостите от Повуа ди Варзин. Разстоянието между двата града е 50.3 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 3 | Фафе | 1.72 | 3.36 | 4.46 |
| 30.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 3 | Академико Визеу | 2.41 | 3.19 | 2.70 |
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 0 - 1 | Фафе | 2.14 | 3.05 | 3.31 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 1 | Бенфика Б | 1.65 | 3.56 | 4.89 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 1 | Фафе | 2.16 | 2.99 | 3.31 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Фамаликао | 2.87 | 3.07 | 2.35 |
| 03.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Порто Б | 2.99 | 3.13 | 2.25 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Фафе | 1.73 | 3.24 | 4.72 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 4 | Витория Гимараеш Б | 2.11 | 3.07 | 3.35 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 0 - 0 | Фафе | 1.52 | 3.50 | 6.42 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Фамаликао | 5.17 | 3.35 | 1.64 |
| 30.04.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Варзин | 2.11 | 3.06 | 3.33 |
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 4 | Спортинг Ковиля | 2.08 | 3.01 | 3.48 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Варзин | 2.00 | 3.04 | 3.75 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Порто Б | 2.03 | 3.15 | 3.44 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Варзин | 2.01 | 3.02 | 3.72 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Пенафиел | 2.02 | 3.15 | 3.51 |
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 2 | Академика Коимбра | 2.25 | 2.87 | 3.28 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 0 - 1 | Варзин | 1.65 | 3.42 | 4.90 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 3 | Варзин | 2.34 | 2.81 | 3.17 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Фафе | 1.87 | 3.15 | 4.07 |
Лига Португал 2 класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Авеш | 41 | +22 | 78 |
| 2 | Портимонензе | 40 | +29 | 77 |
| 3 | Бенфика Б | 40 | +2 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 40 | +3 | 62 |
| 5 | Варзин | 40 | +1 | 61 |
| 6 | Порто Б | 41 | +4 | 60 |
| 7 | Санта Клара | 40 | +3 | 59 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 40 | +11 | 58 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 40 | +9 | 58 |
| 10 | Униао Мадейра | 40 | +3 | 58 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 41 | +3 | 57 |
| 12 | Жил Висенте | 40 | +4 | 56 |
| 13 | Академика Коимбра | 40 | +5 | 56 |
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 40 | +3 | 54 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 41 | -15 | 52 |
| 16 | Академико Визеу | 40 | -4 | 51 |
| 17 | Фамаликао | 40 | -6 | 47 |
| 18 | Лейшоес | 40 | -2 | 45 |
| 19 | Фафе | 40 | -11 | 42 |
| 20 | Визела | 40 | -13 | 42 |
| 21 | Фреамунде | 40 | -12 | 39 |
| 22 | Олянензе | 40 | -39 | 25 |
Хронология в първенството
| Фафе | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фафе | Фафе | Варзин | Варзин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Авеш | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 2 | Портимонензе | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Бенфика Б | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Пенафиел | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Варзин | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Порто Б | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Санта Клара | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Спортинг Брага Б | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Униао Мадейра | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 2 - 4 | 1 - 3 | 2 - 4 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Академика Коимбра | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 14 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Академико Визеу | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Фамаликао | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 18 | Лейшоес | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 19 | Фафе | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 20 | Визела | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 21 | Фреамунде | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Фафе | Варзин | |
| Позиция | 19 | 5 |
| Точки | 42 | 61 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 22 | 2 |
| Точки | 15 | 30 |
Форма в шампионата
| Фафе | Варзин | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
12 18 |
17
10 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
6 11 |
9
3 8 |
Голове в шампионата
| Фафе | Варзин | |
|
Вкарани
Получени |
50
61 |
44
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
35 |
24
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.75 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Фафе
X 0% за равен
2 100% за Варзин
Общо гласували: 7
