Русия - Първа Лига (2017 - 2018)
14:00
Факел Воронеж
Волгар Астрахан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.39 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Воронеж, а гостите от Астрахан. Разстоянието между двата града е 874.9 км. Мачът ще се играе на стадион Централен стадион на профсъюзите, който има капацитет от 32 750 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Централен стадион на профсъюзите. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Факел Воронеж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Футболна Лига | Химки | 1 - 3 | Факел Воронеж | 1.45 | 3.64 | 6.62 |
| 02.05.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 1 | Том Томск | 3.71 | 3.06 | 1.95 |
| 28.04.2018 | Футболна Лига | Криля Советов | 2 - 1 | Факел Воронеж | 1.19 | 5.65 | 11.13 |
| 21.04.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 4 - 1 | Нижни Новгород | 3.30 | 2.98 | 2.14 |
| 15.04.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 3 - 1 | Луч Владивосток | 3.60 | 2.78 | 2.10 |
| 11.04.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 2 | Кубан Краснодар | 4.06 | 3.13 | 1.85 |
| 07.04.2018 | Футболна Лига | Ротор Волгоград | 0 - 0 | Факел Воронеж | 1.42 | 3.70 | 7.50 |
| 31.03.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 4 | Авангард Курск | 3.00 | 2.98 | 2.30 |
| 24.03.2018 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 1 | Зенит С. Петерб. 2 | 2.38 | 3.00 | 2.85 |
| 17.03.2018 | Футболна Лига | Енисей Красноярск | 1 - 0 | Факел Воронеж | 1.20 | 5.30 | 13.18 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Волгар Астрахан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2018 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 3 - 2 | Зенит С. Петерб. 2 | 3.90 | 3.19 | 1.85 |
| 02.05.2018 | Футболна Лига | Енисей Красноярск | 2 - 1 | Волгар Астрахан | 1.15 | 5.99 | 14.35 |
| 28.04.2018 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 0 - 1 | Балтика Калининград | 6.78 | 3.71 | 1.45 |
| 21.04.2018 | Футболна Лига | Спартак Москва 2 | 2 - 3 | Волгар Астрахан | 1.51 | 3.60 | 6.18 |
| 15.04.2018 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 1 - 2 | ФК Тамбов | 5.73 | 3.43 | 1.55 |
| 11.04.2018 | Футболна Лига | Оренбург | 3 - 0 | Волгар Астрахан | 1.18 | 5.43 | 14.47 |
| 07.04.2018 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Сибир Новосибирск | 3.07 | 2.90 | 2.30 |
| 31.03.2018 | Футболна Лига | Тюмен | 3 - 1 | Волгар Астрахан | 1.59 | 3.41 | 5.46 |
| 24.03.2018 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Сочи | 2.79 | 2.98 | 2.42 |
| 17.03.2018 | Футболна Лига | Шинник Ярославл | 1 - 1 | Волгар Астрахан | 1.46 | 3.74 | 6.71 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2017 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 0 - 0 | Факел Воронеж | 1.64 | 3.35 | 5.13 |
| 20.05.2017 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан | 1.91 | 3.12 | 3.70 |
| 11.07.2016 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 1 - 2 | Факел Воронеж | 2.41 | 2.99 | 2.75 |
| 17.02.2016 | Русия | Факел Воронеж | 1 - 1 | Волгар Астрахан | 2.35 | 3.10 | 2.70 |
| 25.11.2015 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан | 1.73 | 3.49 | 4.02 |
| 03.08.2015 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Факел Воронеж | 2.06 | 3.10 | 3.25 |
| 07.04.2012 | Русия | Волгар Астрахан | 2 - 1 | Факел Воронеж | 2.39 | 3.12 | 2.72 |
| 03.10.2011 | Футболна Лига | Факел Воронеж | 0 - 1 | Волгар Астрахан | 2.51 | 3.09 | 2.54 |
| 20.09.2011 | Купа на Русия | Факел Воронеж | 2 - 0 | Волгар Астрахан | 2.63 | 2.95 | 2.57 |
| 24.05.2011 | Футболна Лига | Волгар Астрахан | 2 - 0 | Факел Воронеж | 1.90 | 3.09 | 3.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Факел Воронеж имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Оренбург | 37 | +33 | 83 |
| 2 | Криля Советов | 37 | +39 | 82 |
| 3 | Енисей Красноярск | 37 | +35 | 78 |
| 4 | ФК Тамбов | 37 | +21 | 67 |
| 5 | Балтика Калининград | 37 | +7 | 61 |
| 6 | Сочи | 37 | +6 | 55 |
| 7 | Сибир Новосибирск | 37 | +8 | 53 |
| 8 | Шинник Ярославл | 37 | +1 | 53 |
| 9 | Кубан Краснодар | 37 | 0 | 48 |
| 10 | Авангард Курск | 37 | -2 | 45 |
| 11 | Волгар Астрахан | 37 | -5 | 45 |
| 12 | Химки | 37 | -14 | 43 |
| 13 | Пари Нижни Новгород | 37 | -14 | 41 |
| 14 | Том Томск | 37 | -20 | 40 |
| 15 | Спартак Москва 2 | 37 | -18 | 39 |
| 16 | Тюмен | 37 | -11 | 39 |
| 17 | Ротор Волгоград | 37 | -9 | 37 |
| 18 | Луч Владивосток | 37 | -14 | 37 |
| 19 | Зенит Санкт Петербург 2 | 37 | -17 | 37 |
| 20 | Факел Воронеж | 37 | -26 | 32 |
Хронология в първенството
| Факел Воронеж | |
| Волгар Астрахан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Факел Воронеж | Факел Воронеж | Волгар Астрахан | Волгар Астрахан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Оренбург | 0 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Криля Советов | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Енисей Красноярск | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | ФК Тамбов | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Балтика Калининград | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Сочи | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 7 | Сибир Новосибирск | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Шинник Ярославл | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Кубан Краснодар | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Авангард Курск | 0 - 4 | 2 - 0 | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Волгар Астрахан | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Химки | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Пари Нижни Новгород | 4 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Том Томск | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Спартак Москва 2 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 16 | Тюмен | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Ротор Волгоград | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Луч Владивосток | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Зенит Санкт Петербург 2 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Факел Воронеж | - | - | - | 0 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
| Позиция | 20 | 11 |
| Точки | 32 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 20 | 13 |
| Точки | 17 | 17 |
Форма в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
8 21 |
12
9 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 11 |
4
5 9 |
Голове в шампионата
| Факел Воронеж | Волгар Астрахан | |
|
Вкарани
Получени |
25
51 |
39
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
24 |
19
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.39 | 3.39 | 2.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
