Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Фамаликао
Порто Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила Нова де Фамаликао, а гостите от Порто. Разстоянието между двата града е 28.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал, който има капацитет от 8 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 2 - 1 | Фамаликао | 1.59 | 3.34 | 5.78 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.48 | 2.81 | 2.95 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фамаликао | 2.13 | 3.11 | 3.28 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 1 | Академика Коимбра | 2.79 | 2.80 | 2.63 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Фамаликао | 2.47 | 2.73 | 3.08 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.03 | 3.13 | 3.50 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | Фамаликао | 2.42 | 3.07 | 2.81 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 0 - 1 | Фамаликао | 2.91 | 2.97 | 2.39 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 2 | Лейшоес | 1.65 | 3.29 | 5.40 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Порто Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Порто Б | 2.00 | 3.12 | 3.60 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Портимонензе | 3.04 | 3.03 | 2.27 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Порто Б | 1.84 | 3.14 | 4.22 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Санта Клара | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Порто Б | 1.96 | 3.23 | 3.64 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 1 | Фреамунде | 1.92 | 3.18 | 3.84 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Олянензе | 2 - 2 | Порто Б | 2.90 | 3.07 | 2.35 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Лейшоес | 2.04 | 3.12 | 3.48 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Порто Б | 2.40 | 2.99 | 2.90 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Авеш | 2.79 | 3.08 | 2.42 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Фамаликао | 1.99 | 3.22 | 3.51 |
| 13.02.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Фамаликао | 1.71 | 3.55 | 4.31 |
| 13.09.2015 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 4 | Порто Б | 2.36 | 3.11 | 2.81 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Фамаликао имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 15.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 31 | +31 | 67 |
| 2 | Авеш | 31 | +14 | 55 |
| 3 | Варзин | 31 | +7 | 51 |
| 4 | Бенфика Б | 31 | +5 | 50 |
| 5 | Санта Клара | 31 | -1 | 48 |
| 6 | Академика Коимбра | 31 | +7 | 48 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 31 | +10 | 45 |
| 8 | Униао Мадейра | 31 | 0 | 45 |
| 9 | Пенафиел | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Спортинг Ковиля | 31 | +1 | 41 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 31 | +3 | 41 |
| 12 | Жил Висенте | 31 | -1 | 39 |
| 13 | Фамаликао | 31 | -3 | 39 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 31 | -10 | 38 |
| 15 | Порто Б | 31 | -6 | 37 |
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -7 | 37 |
| 17 | Фреамунде | 31 | -4 | 35 |
| 18 | Визела | 31 | -8 | 35 |
| 19 | Академико Визеу | 31 | -7 | 35 |
| 20 | Фафе | 31 | -6 | 34 |
| 21 | Лейшоес | 31 | -1 | 33 |
| 22 | Олянензе | 31 | -24 | 21 |
Хронология в първенството
| Фамаликао | |
| Порто Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фамаликао | Фамаликао | Порто Б | Порто Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Авеш | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Варзин | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Бенфика Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Санта Клара | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Спортинг Брага Б | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | |||
| 8 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Пенафиел | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 12 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 13 | Фамаликао | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 14 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Порто Б | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 17 | Фреамунде | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 18 | Визела | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 19 | Академико Визеу | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 20 | Фафе | 3 - 1 | 3 - 1 | 4 - 0 | ||||
| 21 | Лейшоес | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 22 | Олянензе | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Фамаликао | Порто Б | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 39 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 18 |
| Точки | 26 | 12 |
Форма в шампионата
| Фамаликао | Порто Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 12 |
9
10 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 4 |
3
3 9 |
Голове в шампионата
| Фамаликао | Порто Б | |
|
Вкарани
Получени |
35
38 |
31
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
17 |
13
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
