Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Фамаликао
Варзин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила Нова де Фамаликао, а гостите от Повуа ди Варзин. Разстоянието между двата града е 20.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал, който има капацитет от 8 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Лига Португал 2 | Визела | 3 - 2 | Фамаликао | 2.88 | 2.83 | 2.53 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Авеш | 2.58 | 2.90 | 2.73 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Фамаликао | 2.32 | 3.01 | 2.98 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.26 | 3.56 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 1 | Фафе | 1.75 | 3.33 | 4.42 |
| 29.10.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Фамаликао | 2.73 | 3.00 | 2.51 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Униао Мадейра | 2.11 | 3.05 | 3.37 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Фамаликао | 1.99 | 3.22 | 3.51 |
| 13.10.2016 | Купа на Португалия | Фамаликао | 0 - 1 | Спортинг Лисабон | 9.55 | 5.02 | 1.28 |
| 09.10.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | Фамаликао | 2.16 | 2.97 | 3.31 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.44 | 2.83 | 2.99 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 1.71 | 3.22 | 4.96 |
| 29.11.2016 | Купа на Лигата | Варзин | 1 - 0 | Витория Сетубал | 3.80 | 3.21 | 1.94 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.92 | 3.20 | 3.78 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Варзин | 1.76 | 3.32 | 4.36 |
| 13.11.2016 | Купа на Португалия | Варзин | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.59 | 2.85 | 2.81 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.47 | 2.88 | 2.92 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Варзин | 1.96 | 3.06 | 3.86 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Варзин | 2 - 0 | Академико Визеу | 1.98 | 3.06 | 3.83 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 2 | Портимонензе | 3.76 | 3.15 | 1.94 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Варзин | 2.06 | 3.14 | 3.40 |
| 09.08.2015 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 2 | Фамаликао | 2.23 | 3.10 | 2.99 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Фамаликао имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 18 | +23 | 43 |
| 2 | Авеш | 18 | +16 | 39 |
| 3 | Кова Да Пиедаде | 18 | +3 | 31 |
| 4 | Санта Клара | 18 | +3 | 31 |
| 5 | Академика Коимбра | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Бенфика Б | 19 | +1 | 28 |
| 7 | Пенафиел | 18 | 0 | 28 |
| 8 | Визела | 18 | +2 | 25 |
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 19 | -2 | 25 |
| 10 | Порто Б | 18 | -1 | 24 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 18 | -2 | 22 |
| 12 | Униао Мадейра | 19 | -4 | 22 |
| 13 | Спортинг Брага Б | 18 | +3 | 21 |
| 14 | Жил Висенте | 18 | -2 | 21 |
| 15 | Фамаликао | 18 | -3 | 21 |
| 16 | Варзин | 18 | -3 | 21 |
| 17 | Витория Гимараеш Б | 18 | -6 | 21 |
| 18 | Фафе | 18 | -8 | 19 |
| 19 | Академико Визеу | 19 | -7 | 18 |
| 20 | Фреамунде | 18 | -3 | 15 |
| 21 | Лейшоес | 18 | -5 | 14 |
| 22 | Олянензе | 18 | -10 | 13 |
Хронология в първенството
| Фамаликао | |
| Варзин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фамаликао | Фамаликао | Варзин | Варзин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | ||||
| 2 | Авеш | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 3 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Санта Клара | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Академика Коимбра | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 6 | Бенфика Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Пенафиел | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 8 | Визела | 3 - 2 | ||||||
| 9 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 10 | Порто Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Спортинг Брага Б | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Фамаликао | - | - | - | ||||
| 16 | Варзин | - | - | - | ||||
| 17 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Фафе | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 19 | Академико Визеу | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 20 | Фреамунде | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | ||||
| 21 | Лейшоес | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 22 | Олянензе | 4 - 2 | 4 - 2 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Фамаликао | Варзин | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 21 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 22 |
| Точки | 16 | 3 |
Форма в шампионата
| Фамаликао | Варзин | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 7 |
5
6 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 1 |
0
3 6 |
Голове в шампионата
| Фамаликао | Варзин | |
|
Вкарани
Получени |
22
25 |
21
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
9 |
8
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.30 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
