Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Фамаликао
Визела
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила Нова де Фамаликао, а гостите от Визела. Разстоянието между двата града е 17.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал, който има капацитет от 8 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 2 - 0 | Фамаликао | 1.72 | 3.26 | 4.72 |
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.63 | 3.32 | 5.38 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Фамаликао | 1.96 | 3.27 | 3.52 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Фамаликао | 2.87 | 3.07 | 2.35 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.83 | 3.30 | 4.04 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 1 | Фамаликао | 2.00 | 3.05 | 3.70 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 3 | Порто Б | 2.11 | 3.04 | 3.40 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 2 - 1 | Фамаликао | 1.59 | 3.34 | 5.78 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.48 | 2.81 | 2.95 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фамаликао | 2.13 | 3.11 | 3.28 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Визела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 0 - 1 | Фафе | 2.14 | 3.05 | 3.31 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Олянензе | 1.59 | 3.57 | 5.24 |
| 10.04.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 2 - 0 | Визела | 1.71 | 3.33 | 4.67 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 2 - 1 | Портимонензе | 4.26 | 3.00 | 1.88 |
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 1 | Визела | 1.40 | 3.73 | 8.50 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Визела | 1.65 | 3.38 | 5.05 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 3.05 | 2.76 | 2.44 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Визела | 1.77 | 3.21 | 4.51 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 0 - 1 | Академика Коимбра | 3.40 | 2.85 | 2.22 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Визела | 1.69 | 3.23 | 5.09 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Лига Португал 2 | Визела | 3 - 2 | Фамаликао | 2.88 | 2.83 | 2.53 |
Лига Португал 2 класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 39 | +28 | 74 |
| 2 | Авеш | 38 | +19 | 71 |
| 3 | Бенфика Б | 38 | +1 | 59 |
| 4 | Пенафиел | 38 | +3 | 59 |
| 5 | Спортинг Брага Б | 39 | +12 | 58 |
| 6 | Варзин | 38 | +1 | 58 |
| 7 | Витория Гимараеш Б | 39 | +5 | 57 |
| 8 | Санта Клара | 38 | +1 | 56 |
| 9 | Жил Висенте | 38 | +7 | 56 |
| 10 | Униао Мадейра | 38 | +2 | 54 |
| 11 | Академика Коимбра | 38 | +5 | 53 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 38 | +4 | 53 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 38 | +6 | 52 |
| 14 | Порто Б | 38 | +1 | 51 |
| 15 | Академико Визеу | 38 | -5 | 48 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 38 | -15 | 46 |
| 17 | Лейшоес | 39 | 0 | 45 |
| 18 | Фамаликао | 38 | -7 | 44 |
| 19 | Визела | 38 | -10 | 42 |
| 20 | Фреамунде | 38 | -10 | 39 |
| 21 | Фафе | 38 | -11 | 39 |
| 22 | Олянензе | 38 | -37 | 22 |
Хронология в първенството
| Фамаликао | |
| Визела | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фамаликао | Фамаликао | Визела | Визела | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Авеш | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Бенфика Б | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Пенафиел | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Спортинг Брага Б | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 6 | Варзин | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 7 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Санта Клара | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Униао Мадейра | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Порто Б | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Академико Визеу | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Кова Да Пиедаде | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Лейшоес | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Фамаликао | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 19 | Визела | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 20 | Фреамунде | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 21 | Фафе | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 22 | Олянензе | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Фамаликао | Визела | |
| Позиция | 18 | 19 |
| Точки | 44 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 30 | 17 |
Форма в шампионата
| Фамаликао | Визела | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
11 16 |
8
18 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 5 |
3
8 8 |
Голове в шампионата
| Фамаликао | Визела | |
|
Вкарани
Получени |
41
48 |
33
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
20 |
11
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 4.00 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
