Мароко - Първа Дивизия (2017 - 2018)
17:00
ФАР Рабат
ИР Танжер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 2.79 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.10 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.36 | 3.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 6.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рабат, а гостите от Танжер. Разстоянието между двата града е 215.0 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФАР Рабат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Дифаа ел Джадида | 1 - 0 | ФАР Рабат | 2.25 | 2.97 | 2.97 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 3 | Кавкаб Маракеш | 1.77 | 3.20 | 4.27 |
| 28.02.2018 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 3 - 1 | ФАР Рабат | 2.07 | 2.90 | 3.51 |
| 18.02.2018 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Раджа Казабланка | 2.86 | 2.82 | 2.46 |
| 11.02.2018 | Първа Дивизия | Рапиде Оуед Зем | 0 - 1 | ФАР Рабат | 3.06 | 2.80 | 2.34 |
| 30.12.2017 | Първа Дивизия | Олимпик Курибга | 1 - 2 | ФАР Рабат | 2.63 | 2.82 | 2.64 |
| 27.12.2017 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 0 - 0 | ФУС Рабат | 2.06 | 2.78 | 3.74 |
| 23.12.2017 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 0 | Расинг АК Каз. | 1.67 | 3.47 | 4.48 |
| 17.12.2017 | Първа Дивизия | Шабаб Атлас Х. | 0 - 0 | ФАР Рабат | 2.95 | 2.81 | 2.39 |
| 11.12.2017 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 3 | РСБ Беркан | 2.06 | 2.93 | 3.54 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
ИР Танжер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Кавкаб Маракеш | 1.71 | 3.09 | 4.91 |
| 02.03.2018 | Първа Дивизия | Раджа Казабланка | 1 - 1 | ИР Танжер | 2.05 | 3.03 | 3.39 |
| 25.02.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 2 - 0 | Олимпик Курибга | 1.62 | 3.24 | 5.30 |
| 19.02.2018 | Първа Дивизия | Расинг АК Каз. | 1 - 2 | ИР Танжер | 3.95 | 2.82 | 1.97 |
| 14.02.2018 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 2 - 1 | РСБ Беркан | 2.07 | 2.80 | 3.68 |
| 30.12.2017 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 3 - 0 | ШР Ал Хосейма | 1.84 | 2.97 | 4.36 |
| 27.12.2017 | Първа Дивизия | Могреб Тетуан | 0 - 1 | ИР Танжер | 3.18 | 2.75 | 2.30 |
| 23.12.2017 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Дифаа ел Джадида | 2.33 | 2.89 | 2.97 |
| 18.12.2017 | Първа Дивизия | Видад Казабланка | 0 - 1 | ИР Танжер | 1.61 | 3.23 | 5.53 |
| 09.12.2017 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Рапиде Оуед Зем | 1.88 | 2.92 | 4.25 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 1 | ФАР Рабат | 2.33 | 2.75 | 3.13 |
| 25.05.2017 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 2 - 1 | ФАР Рабат | 2.23 | 2.86 | 3.19 |
| 01.01.2017 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 0 - 0 | ИР Танжер | 3.34 | 2.78 | 2.20 |
| 06.03.2016 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | ФАР Рабат | 2.00 | 2.74 | 3.98 |
| 11.10.2015 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 2 | ИР Танжер | 2.29 | 2.64 | 3.31 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФАР Рабат имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ИР Танжер | 20 | +14 | 40 |
| 2 | ХУСА Агадир | 21 | +16 | 38 |
| 3 | Раджа Казабланка | 20 | +13 | 35 |
| 4 | Дифаа ел Джадида | 20 | +12 | 32 |
| 5 | Олимпик Сафи | 20 | +6 | 31 |
| 6 | Видад Казабланка | 20 | +7 | 29 |
| 7 | РСБ Беркан | 20 | +2 | 29 |
| 8 | ФУС Рабат | 20 | +1 | 28 |
| 9 | ФАР Рабат | 20 | 0 | 28 |
| 10 | ШР Ал Хосейма | 20 | +1 | 26 |
| 11 | Кавкаб Маракеш | 21 | -10 | 25 |
| 12 | Олимпик Курибга | 20 | -12 | 22 |
| 13 | Шабаб Атлас Хенифра | 20 | -5 | 21 |
| 14 | Рапиде Оуед Зем | 20 | -7 | 21 |
| 15 | Могреб Тетуан | 20 | -18 | 14 |
| 16 | Расинг АК Казабланка | 20 | -20 | 12 |
Хронология в първенството
| ФАР Рабат | |
| ИР Танжер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФАР Рабат | ФАР Рабат | ИР Танжер | ИР Танжер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ИР Танжер | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 2 | ХУСА Агадир | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Раджа Казабланка | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Дифаа ел Джадида | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 5 | Олимпик Сафи | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Видад Казабланка | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | РСБ Беркан | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 8 | ФУС Рабат | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | ФАР Рабат | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 10 | ШР Ал Хосейма | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | ||||
| 11 | Кавкаб Маракеш | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Олимпик Курибга | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Шабаб Атлас Хенифра | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 14 | Рапиде Оуед Зем | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Могреб Тетуан | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 16 | Расинг АК Казабланка | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| ФАР Рабат | ИР Танжер | |
| Позиция | 9 | 1 |
| Точки | 28 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 1 |
| Точки | 13 | 16 |
Форма в шампионата
| ФАР Рабат | ИР Танжер | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 6 |
11
7 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 3 |
4
4 1 |
Голове в шампионата
| ФАР Рабат | ИР Танжер | |
|
Вкарани
Получени |
21
21 |
26
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
11 |
11
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 2.79 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.39 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.10 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.36 | 3.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 6.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
