Мароко - Първа Дивизия (2025 - 2026)
17:00
ФАР Рабат
Кавкаб Маракеш
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.10 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.06.2026 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рабат, а гостите от Маракеш. Разстоянието между двата града е 286.1 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
ФАР Рабат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.06.2026 | Първа Дивизия | Олимпик Дшейра | 1 - 1 | ФАР Рабат | 6.62 | 3.85 | 1.43 |
| 14.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Видад Казабланка | 2.11 | 3.04 | 3.25 |
| 09.06.2026 | Първа Дивизия | Магреб Фес | 0 - 0 | ФАР Рабат | 3.11 | 2.84 | 2.27 |
| 04.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Дифаа ел Джадида | 1.24 | 4.79 | 10.01 |
| 30.05.2026 | Първа Дивизия | ФУС Рабат | 1 - 1 | ФАР Рабат | 3.51 | 2.95 | 2.04 |
| 24.05.2026 | ШЛ Африка Финали | ФАР Рабат | 1 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 2.33 | 2.92 | 3.04 |
| 17.05.2026 | ШЛ Африка Финали | Мамелоди Съндаунс | 1 - 0 | ФАР Рабат | 1.72 | 3.23 | 4.74 |
| 10.05.2026 | Първа Дивизия | ХУСА Агадир | 2 - 3 | ФАР Рабат | 4.57 | 3.33 | 1.69 |
| 07.05.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 1 | Олимпик Сафи | 1.37 | 3.98 | 7.69 |
| 03.05.2026 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 0 - 0 | ФАР Рабат | 4.66 | 3.33 | 1.68 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Кавкаб Маракеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 0 - 2 | ИР Танжер | 2.33 | 2.74 | 3.14 |
| 12.06.2026 | Първа Дивизия | Олимпик Сафи | 1 - 0 | Кавкаб Маракеш | 1.99 | 2.96 | 3.66 |
| 09.06.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 2 - 0 | Раджа Казабланка | 3.73 | 2.79 | 2.06 |
| 01.06.2026 | Първа Дивизия | УТС Туарга | 0 - 0 | Кавкаб Маракеш | 2.49 | 2.92 | 2.70 |
| 22.05.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 3 - 1 | КОДМ Мекнес | 2.01 | 2.75 | 3.97 |
| 15.05.2026 | Купа на Трона | Кавкаб Маракеш | 3 - 1 | ЖСС Суалем | 1.47 | 3.52 | 6.25 |
| 11.05.2026 | Първа Дивизия | Якуб Ел Мансур | 2 - 1 | Кавкаб Маракеш | 2.36 | 2.96 | 2.85 |
| 08.05.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 1 - 2 | Ренесанс Земамра | 2.28 | 2.75 | 3.24 |
| 04.05.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 2 - 1 | Олимпик Дшейра | 1.93 | 3.01 | 3.79 |
| 30.04.2026 | Първа Дивизия | РСБ Беркан | 0 - 1 | Кавкаб Маракеш | 1.57 | 3.41 | 5.61 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 0 - 0 | ФАР Рабат | 5.02 | 3.15 | 1.68 |
| 08.04.2019 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 0 - 2 | Кавкаб Маракеш | 1.74 | 3.09 | 4.82 |
| 24.11.2018 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 0 - 0 | ФАР Рабат | 3.27 | 2.97 | 2.13 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 3 | Кавкаб Маракеш | 1.77 | 3.20 | 4.27 |
| 30.09.2017 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 0 - 1 | ФАР Рабат | 2.75 | 2.81 | 2.55 |
| 25.02.2017 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 1 - 2 | ФАР Рабат | 2.86 | 2.92 | 2.40 |
| 09.10.2016 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 2 | Кавкаб Маракеш | 1.72 | 3.12 | 4.83 |
| 31.03.2016 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 3 - 0 | ФАР Рабат | 2.54 | 2.80 | 2.82 |
| 07.11.2015 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 0 | Кавкаб Маракеш | 2.67 | 2.74 | 2.62 |
| 10.05.2015 | Първа Дивизия | Кавкаб Маракеш | 1 - 0 | ФАР Рабат | 2.04 | 2.68 | 3.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФАР Рабат имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 21.06.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФАР Рабат | 25 | +22 | 49 |
| 2 | Магреб Фес | 25 | +20 | 49 |
| 3 | РСБ Беркан | 25 | +13 | 47 |
| 4 | Раджа Казабланка | 25 | +16 | 46 |
| 5 | Видад Казабланка | 25 | +13 | 43 |
| 6 | ФУС Рабат | 25 | -1 | 33 |
| 7 | ИР Танжер | 25 | -3 | 32 |
| 8 | Дифаа ел Джадида | 25 | -4 | 32 |
| 9 | КОДМ Мекнес | 25 | -8 | 31 |
| 10 | Кавкаб Маракеш | 25 | +1 | 30 |
| 11 | Ренесанс Земамра | 25 | -8 | 29 |
| 12 | ХУСА Агадир | 25 | -11 | 27 |
| 13 | УТС Туарга | 25 | -8 | 24 |
| 14 | Олимпик Дшейра | 25 | -15 | 20 |
| 15 | Якуб Ел Мансур | 25 | -12 | 20 |
| 16 | Олимпик Сафи | 25 | -15 | 19 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФАР Рабат | |
| Кавкаб Маракеш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФАР Рабат | ФАР Рабат | Кавкаб Маракеш | Кавкаб Маракеш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФАР Рабат | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 2 | Магреб Фес | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | РСБ Беркан | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 4 | Раджа Казабланка | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Видад Казабланка | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | ФУС Рабат | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | ИР Танжер | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Дифаа ел Джадида | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||
| 9 | КОДМ Мекнес | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 10 | Кавкаб Маракеш | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 11 | Ренесанс Земамра | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | ХУСА Агадир | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 1 | |||
| 13 | УТС Туарга | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Олимпик Дшейра | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Якуб Ел Мансур | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Олимпик Сафи | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| ФАР Рабат | Кавкаб Маракеш | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 49 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 14 |
| Точки | 28 | 8 |
Форма в шампионата
| ФАР Рабат | Кавкаб Маракеш | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
13 0 |
7
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 0 |
1
5 6 |
Голове в шампионата
| ФАР Рабат | Кавкаб Маракеш | |
|
Вкарани
Получени |
37
15 |
23
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
7 |
6
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.10 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.06.2026 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра