Мароко - Първа Дивизия (2025 - 2026)
20:00
ФАР Рабат
Ренесанс Земамра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рабат, а гостите от Земамра. Разстоянието между двата града е 233.0 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
ФАР Рабат - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | Първа Дивизия | КОДМ Мекнес | 3 - 2 | ФАР Рабат | 6.34 | 3.58 | 1.49 |
| 28.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 2 | УТС Туарга | 1.32 | 4.36 | 7.96 |
| 25.06.2026 | Първа Дивизия | РСБ Беркан | 2 - 2 | ФАР Рабат | 3.02 | 2.66 | 2.49 |
| 21.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 0 | Кавкаб Маракеш | 1.35 | 4.06 | 8.87 |
| 18.06.2026 | Първа Дивизия | Олимпик Дшейра | 1 - 1 | ФАР Рабат | 6.62 | 3.85 | 1.43 |
| 14.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Видад Казабланка | 2.11 | 3.04 | 3.25 |
| 09.06.2026 | Първа Дивизия | Магреб Фес | 0 - 0 | ФАР Рабат | 3.11 | 2.84 | 2.27 |
| 04.06.2026 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Дифаа ел Джадида | 1.24 | 4.79 | 10.01 |
| 30.05.2026 | Първа Дивизия | ФУС Рабат | 1 - 1 | ФАР Рабат | 3.51 | 2.95 | 2.04 |
| 24.05.2026 | ШЛ Африка Финали | ФАР Рабат | 1 - 1 | Мамелоди Съндаунс | 2.33 | 2.92 | 3.04 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Ренесанс Земамра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 1 | ФУС Рабат | 1.68 | 3.29 | 4.70 |
| 28.06.2026 | Първа Дивизия | ХУСА Агадир | 1 - 1 | Ренесанс Земамра | 2.37 | 2.54 | 3.41 |
| 25.06.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 1 | Олимпик Сафи | 2.76 | 2.77 | 2.56 |
| 21.06.2026 | Първа Дивизия | ИР Танжер | 1 - 0 | Ренесанс Земамра | 1.76 | 3.20 | 4.27 |
| 17.06.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 3 - 4 | Раджа Казабланка | 4.45 | 3.11 | 1.78 |
| 12.06.2026 | Първа Дивизия | КОДМ Мекнес | 1 - 2 | Ренесанс Земамра | 2.29 | 2.79 | 3.10 |
| 09.06.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 1 | УТС Туарга | 2.40 | 2.71 | 3.05 |
| 03.06.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 2 - 1 | Якуб Ел Мансур | 2.22 | 2.86 | 3.20 |
| 24.05.2026 | Първа Дивизия | РСБ Беркан | 1 - 0 | Ренесанс Земамра | 1.45 | 3.73 | 6.45 |
| 11.05.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 0 | Олимпик Дшейра | 1.71 | 3.25 | 4.54 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 0 | ФАР Рабат | 6.01 | 3.52 | 1.51 |
| 21.05.2025 | Купа на Трона | ФАР Рабат | 3 - 0 | Ренесанс Земамра | 1.42 | 3.82 | 6.81 |
| 09.03.2025 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 1 - 2 | ФАР Рабат | 3.28 | 2.82 | 2.19 |
| 03.11.2024 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 1 - 0 | Ренесанс Земамра | 1.28 | 4.61 | 9.04 |
| 08.05.2024 | Купа на Трона | ФАР Рабат | 2 - 1 | Ренесанс Земамра | 1.21 | 5.32 | 10.78 |
| 14.02.2024 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 1 | ФАР Рабат | 6.61 | 3.95 | 1.44 |
| 20.09.2023 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 3 - 1 | Ренесанс Земамра | 1.23 | 5.22 | 11.16 |
| 20.05.2021 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 2 - 1 | Ренесанс Земамра | 1.52 | 3.53 | 6.02 |
| 11.12.2020 | Първа Дивизия | Ренесанс Земамра | 0 - 2 | ФАР Рабат | 3.19 | 2.82 | 2.32 |
| 07.10.2020 | Първа Дивизия | ФАР Рабат | 5 - 2 | Ренесанс Земамра | 2.62 | 2.57 | 2.93 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 9 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФАР Рабат имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 05.07.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Магреб Фес | 29 | +21 | 56 |
| 2 | ФАР Рабат | 29 | +23 | 54 |
| 3 | РСБ Беркан | 29 | +15 | 54 |
| 4 | Раджа Казабланка | 29 | +18 | 53 |
| 5 | Видад Казабланка | 29 | +7 | 43 |
| 6 | Дифаа ел Джадида | 29 | -2 | 40 |
| 7 | ФУС Рабат | 29 | -4 | 37 |
| 8 | ИР Танжер | 29 | -5 | 36 |
| 9 | КОДМ Мекнес | 29 | -8 | 36 |
| 10 | Кавкаб Маракеш | 29 | +1 | 35 |
| 11 | Ренесанс Земамра | 29 | -9 | 32 |
| 12 | ХУСА Агадир | 29 | -12 | 32 |
| 13 | Олимпик Дшейра | 29 | -9 | 30 |
| 14 | УТС Туарга | 29 | -9 | 28 |
| 15 | Якуб Ел Мансур | 29 | -11 | 27 |
| 16 | Олимпик Сафи | 29 | -16 | 22 |
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФАР Рабат | |
| Ренесанс Земамра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ФАР Рабат | ФАР Рабат | Ренесанс Земамра | Ренесанс Земамра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Магреб Фес | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | ФАР Рабат | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 3 | РСБ Беркан | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Раджа Казабланка | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Видад Казабланка | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 6 | Дифаа ел Джадида | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | ФУС Рабат | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | ИР Танжер | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | КОДМ Мекнес | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Кавкаб Маракеш | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Ренесанс Земамра | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | ХУСА Агадир | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Олимпик Дшейра | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | УТС Туарга | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Якуб Ел Мансур | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Олимпик Сафи | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
Отговорна Игра
Класиране в шампионата
| ФАР Рабат | Ренесанс Земамра | |
| Позиция | 2 | 11 |
| Точки | 54 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 32 | 16 |
Форма в шампионата
| ФАР Рабат | Ренесанс Земамра | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
15 1 |
8
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 0 |
5
1 8 |
Голове в шампионата
| ФАР Рабат | Ренесанс Земамра | |
|
Вкарани
Получени |
45
22 |
28
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
9 |
15
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.00 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра