Иран - Про Лига (2026 - 2027)
сряда, 19 август, 2026
19:00
Файр Сепаси Шираз
Санат Нафт Абадан
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Файр Сепаси Шираз
2 0% за Санат Нафт Абадан
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
2.54 |
3.12 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.44 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.91 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.26 |
3.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.06 |
7.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.54 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Шираз, а гостите от Абадан.
Разстоянието между двата града е 415.1 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Файр Сепаси Шираз - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Про Лига |
Хейбар Хорам. |
1 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
2.49 |
2.99 |
2.66 |
| 27.02.2026 |
Про Лига |
Естеглал Техеран |
2 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
- |
- |
- |
| 20.02.2026 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
1 - 0 |
Шамс Аз. Казвин |
2.30 |
2.82 |
3.06 |
| 13.02.2026 |
Про Лига |
Естеглал Хузестан |
1 - 0 |
Файр Сепаси Шираз |
2.55 |
2.86 |
2.72 |
| 06.02.2026 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 1 |
Трактор Табриз |
- |
- |
- |
| 02.02.2026 |
Про Лига |
Зоб Ахан Исфахан |
2 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
2.96 |
2.75 |
2.42 |
| 28.01.2026 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 1 |
Хейбар Хорам. |
2.50 |
2.94 |
2.66 |
| 23.01.2026 |
Про Лига |
Гол Гохар С. |
2 - 0 |
Файр Сепаси Шираз |
2.28 |
2.85 |
3.06 |
| 18.01.2026 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 1 |
Персеполис Техеран |
4.58 |
3.05 |
1.75 |
| 26.12.2025 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
1 - 2 |
Фулад Хузестан Ахваз |
3.27 |
2.35 |
2.67 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Санат Нафт Абадан - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
1 - 1 |
Малаван Бандар Анзали |
4.36 |
2.89 |
1.86 |
| 22.07.2026 |
Плейофи |
Мес Рафсанджан |
0 - 3 |
Санат Нафт Абадан *** |
- |
- |
- |
| 24.05.2025 |
Купа на Иран |
Естеглал Техеран |
2 - 0 |
Санат Нафт Абадан |
1.36 |
3.75 |
8.44 |
| 23.11.2024 |
Купа на Иран |
Санат Нафт Абадан |
1 - 0 |
Алуминиум Арак |
2.69 |
2.86 |
2.53 |
| 01.06.2024 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
0 - 3 |
Трактор Табриз |
6.47 |
3.66 |
1.47 |
| 28.05.2024 |
Про Лига |
Зоб Ахан Исфахан |
2 - 1 |
Санат Нафт Абадан |
2.32 |
3.07 |
2.82 |
| 24.05.2024 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
2 - 2 |
Шамс Аз. Казвин |
3.35 |
3.06 |
2.07 |
| 11.05.2024 |
Про Лига |
Алуминиум Арак |
1 - 1 |
Санат Нафт Абадан |
2.21 |
2.92 |
3.18 |
| 06.05.2024 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
1 - 0 |
Мес Рафсанджан |
3.82 |
3.07 |
1.91 |
| 01.05.2024 |
Про Лига |
Хавадар |
2 - 1 |
Санат Нафт Абадан |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2022 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
0 - 0 |
Санат Нафт Абадан |
2.58 |
2.54 |
3.03 |
| 30.10.2021 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
0 - 2 |
Файр Сепаси Шираз |
- |
- |
- |
| 04.01.2013 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
1 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
2.36 |
3.01 |
2.83 |
| 31.07.2012 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 0 |
Санат Нафт Абадан |
2.03 |
3.14 |
3.36 |
| 10.01.2012 |
Про Лига |
Файр Сепаси Шираз |
2 - 0 |
Санат Нафт Абадан |
2.64 |
3.01 |
2.44 |
| 08.08.2011 |
Про Лига |
Санат Нафт Абадан |
1 - 1 |
Файр Сепаси Шираз |
2.07 |
2.96 |
3.56 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Файр Сепаси Шираз имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 19.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Естеглал Техеран |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
6 |
| 2 |
Трактор Табриз |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 3 |
Алуминиум Арак |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Гол Гохар Сирджан |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 5 |
Персеполис Техеран |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 6 |
Сепахан Исфахан |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 7 |
Малаван Бандар Анзали |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Санат Нафт Абадан |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Файр Сепаси Шираз |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 7 |
Хейбар Хорамабад |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 11 |
Зоб Ахан Исфахан |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 11 |
Фулад Хузестан Ахваз |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 13 |
Пейкан Техеран |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 13 |
Чадормалу Ардакан |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 15 |
Естеглал Хузестан |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 15 |
Насажи Мазандаран |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 15 |
Шамс Азар Казвин |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 18 |
Мес Шахр-е Бабак |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Файр Сепаси Шираз |
|
| Санат Нафт Абадан |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Файр Сепаси Шираз |
Санат Нафт Абадан |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
2.54 |
3.12 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.44 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
1.91 |
1.78 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.26 |
3.45 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.06 |
7.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.54 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Файр Сепаси Шираз
2 0% за Санат Нафт Абадан