Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
събота, 3 февруари, 2018
22:00
Феникс Монтевидео
Рампла Хуниорс
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Феникс Монтевидео
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.36 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 3.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Парк Капуро,
който има капацитет от
10 000 места, от които седящи 5 500.
Снимки от Google карта
стадион Парк Капуро.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Феникс Монтевидео - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.12.2017 |
Примера Дивисион |
Дефенсор Спортинг |
0 - 2 |
Феникс Монтевидео |
1.60 |
3.58 |
4.92 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 1 |
Рампла Хуниорс |
2.40 |
3.13 |
2.74 |
| 22.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.40 |
3.19 |
2.69 |
| 19.11.2017 |
Примера Дивисион |
Насионал Монтевидео |
1 - 0 |
Феникс Монтевидео |
1.36 |
4.63 |
6.84 |
| 15.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
4 - 1 |
Монтевидео Уондърърс |
2.71 |
3.21 |
2.37 |
| 12.11.2017 |
Примера Дивисион |
Бостън Ривър |
0 - 0 |
Феникс Монтевидео |
1.87 |
3.36 |
3.62 |
| 09.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
0 - 2 |
Ливърпул Монтевидео |
2.17 |
3.22 |
3.05 |
| 05.11.2017 |
Примера Дивисион |
Ел Танкуе Сислей |
1 - 1 |
Феникс Монтевидео |
2.37 |
3.24 |
2.70 |
| 14.10.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 2 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.47 |
3.15 |
2.60 |
| 08.10.2017 |
Примера Дивисион |
Пенярол Монтевидео |
3 - 0 |
Феникс Монтевидео |
1.39 |
4.07 |
7.48 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Рампла Хуниорс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.12.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.29 |
3.30 |
2.72 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 1 |
Рампла Хуниорс |
2.40 |
3.13 |
2.74 |
| 23.11.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 2 |
Насионал Монтевидео |
4.54 |
3.58 |
1.65 |
| 19.11.2017 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 0 |
Рампла Хуниорс |
2.01 |
3.40 |
3.19 |
| 16.11.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 0 |
Бостън Ривър |
2.24 |
3.23 |
2.89 |
| 12.11.2017 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
1 - 2 |
Рампла Хуниорс |
2.36 |
3.23 |
2.73 |
| 09.11.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 1 |
Ел Танкуе Сислей |
1.88 |
3.38 |
3.72 |
| 04.11.2017 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 0 |
Рампла Хуниорс |
2.11 |
3.30 |
3.13 |
| 15.10.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 4 |
Пенярол Монтевидео |
5.88 |
3.97 |
1.47 |
| 23.09.2017 |
Примера Дивисион |
Ривър Плейт Монтевидео |
3 - 1 |
Рампла Хуниорс |
2.11 |
3.17 |
3.16 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 1 |
Рампла Хуниорс |
2.40 |
3.13 |
2.74 |
| 24.06.2017 |
Уругвай |
Рампла Хуниорс |
1 - 1 |
Феникс Монтевидео |
2.20 |
3.07 |
3.06 |
| 06.05.2017 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
2 - 1 |
Феникс Монтевидео |
2.53 |
3.16 |
2.53 |
| 25.09.2016 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 0 |
Феникс Монтевидео |
2.68 |
3.18 |
2.38 |
| 26.04.2015 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
1 - 0 |
Рампла Хуниорс |
1.99 |
3.23 |
3.31 |
| 18.10.2014 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
1 - 0 |
Феникс Монтевидео |
2.64 |
3.19 |
2.37 |
| 01.06.2012 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
0 - 4 |
Феникс Монтевидео |
1.84 |
3.43 |
3.72 |
| 03.12.2011 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
0 - 1 |
Рампла Хуниорс |
1.92 |
3.26 |
3.51 |
| 12.03.2011 |
Примера Дивисион |
Феникс Монтевидео |
3 - 0 |
Рампла Хуниорс |
2.08 |
3.24 |
3.09 |
| 03.10.2010 |
Примера Дивисион |
Рампла Хуниорс |
2 - 2 |
Феникс Монтевидео |
2.50 |
3.20 |
2.45 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Феникс Монтевидео имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.14 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.36 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 20:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Феникс Монтевидео