Приятелски Срещи - Клубни
18:30
Ференцварош
(Унгария)
Карабах Агдам
(Азербайджан)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 3.58 | 2.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.26 | 1.65 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.23 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.19 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.07.2026 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща (Унгария), а гостите от Агдам (Азербайджан). Разстоянието между двата града е 2 375.0 км. Мачът ще се играе на стадион Групама арена, който има капацитет от 23 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Групама арена. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Ференцварош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | Приятелски срещи | Ференцварош | 1 - 1 | Сабах Баку | 1.61 | 3.83 | 4.37 |
| 16.05.2026 | НП I | Ференцварош | 3 - 0 | Залаегерсег | 1.27 | 5.29 | 8.52 |
| 09.05.2026 | Купа на Унгария | Ференцварош | 0 - 0 | Залаегерсег | 1.40 | 3.95 | 5.88 |
| 03.05.2026 | НП I | Уйпещ | 0 - 5 | Ференцварош | 5.13 | 4.14 | 1.52 |
| 26.04.2026 | НП I | Ференцварош | 2 - 0 | Пакш | 1.44 | 4.55 | 5.58 |
| 22.04.2026 | Купа на Унгария | Ференцварош | 2 - 2 | Дьор ЕТО | 1.66 | 3.54 | 4.08 |
| 19.04.2026 | НП I | Дьор ЕТО | 1 - 0 | Ференцварош | 2.71 | 3.49 | 2.28 |
| 14.04.2026 | НП I | Ференцварош | 2 - 1 | Пушкаш Академи | 1.40 | 4.37 | 6.39 |
| 10.04.2026 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Диошдьор | 1.22 | 5.76 | 9.75 |
| 05.04.2026 | НП I | Дебрецен | 0 - 2 | Ференцварош | 4.30 | 3.78 | 1.68 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 3 равенства в последните 7 домакинства.
Карабах Агдам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | Висша Лига | Сумгаит | 3 - 4 | Карабах Агдам | 7.80 | 4.85 | 1.29 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 3 - 0 | Имишли | 1.14 | 6.37 | 13.55 |
| 09.05.2026 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Карабах Агдам | 5.18 | 3.89 | 1.51 |
| 04.05.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 1 | Туран Товуз | 1.46 | 3.83 | 5.95 |
| 30.04.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Карабах Агдам | 3.95 | 3.53 | 1.74 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 5 | Карабах Агдам | 3.35 | 3.46 | 1.90 |
| 22.04.2026 | Купа на Азербайджан | Сабах Баку | 2 - 1 | Карабах Агдам | 2.62 | 3.20 | 2.38 |
| 18.04.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 0 - 1 | Сабах Баку | 1.89 | 3.33 | 3.52 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | Шамахи | 0 - 0 | Карабах Агдам | 7.80 | 4.38 | 1.33 |
| 06.04.2026 | Висша Лига | Карабах Агдам | 7 - 0 | Карван Евлах | 1.05 | 9.53 | 23.61 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2025 | ШЛ Квалификации | Карабах Агдам | 2 - 3 | Ференцварош | 2.23 | 3.49 | 3.02 |
| 19.08.2025 | ШЛ Квалификации | Ференцварош | 1 - 3 | Карабах Агдам | 1.92 | 3.46 | 3.87 |
| 27.06.2023 | Приятелски срещи | Ференцварош | 3 - 3 | Карабах Агдам | 1.91 | 3.81 | 3.50 |
| 09.08.2022 | ШЛ Квалификации | Ференцварош | 1 - 3 | Карабах Агдам | 2.15 | 3.42 | 3.33 |
| 03.08.2022 | ШЛ Квалификации | Карабах Агдам | 1 - 1 | Ференцварош | 2.09 | 3.38 | 3.50 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ференцварош имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 3.58 | 2.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.26 | 1.65 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.23 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.19 | 1.58 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.52 | 2.36 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.07.2026 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра