Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Ференцварош
Мезьокьовешд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.60 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Мезьокьовешд. Разстоянието между двата града е 119.8 км. Мачът ще се играе на стадион Групама арена, който има капацитет от 23 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Групама арена. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ференцварош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | НП I | Дюрмот | 2 - 3 | Ференцварош | 5.44 | 3.73 | 1.56 |
| 15.04.2017 | НП I | Ференцварош | 1 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.76 | 3.55 | 4.04 |
| 12.04.2017 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Ференцварош | 3.49 | 3.15 | 2.02 |
| 08.04.2017 | НП I | Ференцварош | 1 - 1 | Диошдьор | 1.24 | 5.41 | 9.78 |
| 04.04.2017 | Купа на Унгария | Диошдьор | 0 - 0 | Ференцварош | 3.80 | 3.43 | 1.80 |
| 01.04.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Ференцварош | 2.52 | 3.01 | 2.74 |
| 29.03.2017 | Купа на Унгария | Ференцварош | 2 - 1 | Диошдьор | 1.16 | 5.93 | 13.23 |
| 11.03.2017 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.44 | 4.06 | 6.51 |
| 04.03.2017 | НП I | Уйпещ | 0 - 1 | Ференцварош | 2.76 | 3.10 | 2.44 |
| 01.03.2017 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 2 | Ференцварош | 2.32 | 3.12 | 2.80 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2017 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 2 - 0 | Мезьокьовешд | 1.56 | 3.63 | 5.05 |
| 22.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 3 | Уйпещ | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| 15.04.2017 | НП I | Фехервар | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.25 | 5.33 | 9.35 |
| 12.04.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Дебрецен | 2.68 | 3.08 | 2.49 |
| 08.04.2017 | НП I | МТК Будапеща | 2 - 0 | Мезьокьовешд | 2.02 | 3.14 | 3.56 |
| 05.04.2017 | Купа на Унгария | Солнок | 3 - 4 | Мезьокьовешд | 2.75 | 3.23 | 2.31 |
| 01.04.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 4 - 2 | Мезьокьовешд | 1.91 | 3.28 | 3.77 |
| 28.03.2017 | Купа на Унгария | Мезьокьовешд | 3 - 1 | Солнок | 1.40 | 3.98 | 6.74 |
| 11.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 1 | Дюрмот | 2.09 | 3.14 | 3.35 |
| 04.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Вашаш Будапеща | 3.14 | 3.12 | 2.20 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 0 | Ференцварош | 3.70 | 3.37 | 1.89 |
| 21.08.2016 | НП I | Ференцварош | 2 - 2 | Мезьокьовешд | 1.26 | 5.09 | 9.06 |
| 03.05.2014 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 1 | Ференцварош | 4.36 | 3.43 | 1.72 |
| 26.10.2013 | НП I | Ференцварош | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.27 | 5.07 | 8.93 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ференцварош имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 28 | +29 | 50 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 28 | +15 | 50 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 28 | +13 | 47 |
| 4 | Ференцварош | 28 | +7 | 42 |
| 5 | Уйпещ | 28 | +2 | 39 |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 28 | -2 | 39 |
| 7 | Пакш | 28 | +1 | 38 |
| 8 | Мезьокьовешд | 28 | -10 | 35 |
| 9 | Дебрецен | 28 | -3 | 34 |
| 10 | МТК Будапеща | 28 | -8 | 32 |
| 11 | Диошдьор | 28 | -18 | 31 |
| 12 | Дюрмот | 28 | -26 | 20 |
Хронология в първенството
| Ференцварош | |
| Мезьокьовешд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ференцварош | Ференцварош | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Ференцварош | - | - | - | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Уйпещ | 3 - 3 | 0 - 1 | 3 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 7 | Пакш | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | - | - | - | |
| 9 | Дебрецен | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | МТК Будапеща | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Диошдьор | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Дюрмот | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Ференцварош | Мезьокьовешд | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 42 | 35 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 23 | 12 |
Форма в шампионата
| Ференцварош | Мезьокьовешд | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
9 8 |
9
8 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 3 |
2
6 6 |
Голове в шампионата
| Ференцварош | Мезьокьовешд | |
|
Вкарани
Получени |
45
38 |
31
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
20 |
10
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.60 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.18 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
