Унгария - НП I (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
18:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.33 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Будапеща.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 11.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Групама арена,
който има капацитет от
23 700 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Групама арена.
Мачът ще се играе в 17:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ференцварош - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
НП I |
Пушкаш Академи |
1 - 2 |
Ференцварош |
3.35 |
3.61 |
1.91 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ференцварош |
4 - 0 |
Трабзонспор |
3.31 |
3.38 |
2.08 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Трабзонспор |
0 - 1 |
Ференцварош |
1.62 |
3.99 |
4.79 |
| 17.08.2026 |
НП I |
Залаегерсег |
0 - 1 |
Ференцварош |
5.84 |
4.10 |
1.47 |
| 13.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Гурник Забже |
1 - 1 |
Ференцварош |
2.28 |
3.33 |
2.91 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ференцварош |
1 - 2 |
Реал Мадрид |
8.13 |
5.84 |
1.25 |
| 05.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ференцварош |
1 - 0 |
Гурник Забже |
1.68 |
3.71 |
4.69 |
| 02.08.2026 |
НП I |
Ференцварош |
0 - 0 |
Вашаш Будапеща |
1.45 |
4.25 |
5.77 |
| 30.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Ференцварош |
2 - 2 |
Твенте |
2.68 |
3.69 |
2.29 |
| 26.07.2026 |
НП I |
Пакш |
4 - 2 |
Ференцварош |
4.14 |
4.08 |
1.65 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Уйпещ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
3 - 1 |
Вашаш Будапеща |
2.16 |
3.57 |
2.82 |
| 21.08.2026 |
НП I |
Пакш |
2 - 0 |
Уйпещ |
1.87 |
3.82 |
3.32 |
| 15.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 1 |
МТК Будапеща |
1.90 |
3.68 |
3.30 |
| 08.08.2026 |
НП I |
Кишварда |
2 - 4 |
Уйпещ |
2.50 |
3.27 |
2.54 |
| 02.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
4 - 2 |
Дебрецен |
2.09 |
3.33 |
3.13 |
| 24.07.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
2 - 1 |
Уйпещ |
2.25 |
3.40 |
2.77 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хартберг |
1 - 1 |
Уйпещ |
2.61 |
3.30 |
2.37 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Уйпещ |
0 - 0 |
Университатя Клуж |
2.44 |
3.25 |
2.50 |
| 16.05.2026 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 1 |
Уйпещ |
1.72 |
3.76 |
4.09 |
| 03.05.2026 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 5 |
Ференцварош |
5.13 |
4.14 |
1.52 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2026 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 5 |
Ференцварош |
5.13 |
4.14 |
1.52 |
| 07.02.2026 |
НП I |
Ференцварош |
3 - 0 |
Уйпещ |
1.46 |
4.31 |
5.83 |
| 19.10.2025 |
НП I |
Уйпещ |
1 - 1 |
Ференцварош |
3.85 |
3.78 |
1.78 |
| 06.04.2025 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 0 |
Уйпещ |
1.32 |
5.05 |
7.66 |
| 02.04.2025 |
Купа на Унгария |
Ференцварош |
3 - 1 |
Уйпещ |
1.48 |
3.98 |
5.33 |
| 01.12.2024 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 0 |
Ференцварош |
4.55 |
3.56 |
1.68 |
| 17.08.2024 |
НП I |
Ференцварош |
1 - 0 |
Уйпещ |
1.29 |
5.28 |
8.03 |
| 19.05.2024 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 0 |
Уйпещ |
1.29 |
5.24 |
8.11 |
| 25.02.2024 |
НП I |
Уйпещ |
0 - 5 |
Ференцварош |
5.47 |
4.23 |
1.49 |
| 29.10.2023 |
НП I |
Ференцварош |
3 - 0 |
Уйпещ |
1.40 |
5.02 |
6.30 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ференцварош имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 6 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
НП I класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Пушкаш Академи |
6 |
4 |
0 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
12 |
| 2 |
Уйпещ |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
10 |
+3 |
10 |
| 3 |
Дьор ЕТО |
5 |
2 |
3 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
9 |
| 4 |
МТК Будапеща |
6 |
2 |
3 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
9 |
| 5 |
Вашаш Будапеща |
6 |
2 |
2 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
8 |
| 6 |
Пакш |
6 |
2 |
2 |
2 |
13 |
13 |
0 |
8 |
| 7 |
Ференцварош |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Ниредхаза Спартак |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
5 |
1 |
3 |
1 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 10 |
Кишварда |
6 |
1 |
3 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
6 |
| 11 |
Дебрецен |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 12 |
Залаегерсег |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
15 |
-10 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ференцварош |
|
| Уйпещ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ференцварош |
Ференцварош |
|
Уйпещ |
Уйпещ |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Пушкаш Академи |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Уйпещ |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Дьор ЕТО |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
МТК Будапеща |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Вашаш Будапеща |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 6 |
Пакш |
|
4 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Ференцварош |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Ниредхаза Спартак |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Кишварда |
|
|
|
|
|
2 - 4 |
2 - 4 |
| 11 |
Дебрецен |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 12 |
Залаегерсег |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ференцварош |
Уйпещ |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
13 |
| Получени Голове |
5 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
2.17 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
75% |
83% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
0 |
5 |
| Получени Голове |
0 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.67 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
67% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
67% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.33 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.18 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака