Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
неделя, 8 април, 2018
17:30
17:30
Фермана
Губио
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 50% за Фермана
X 50% за равен
2 0% за Губио
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фермо, а гостите от Губио. Разстоянието между двата града е 95.1 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фермана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Серия С - В | Виченца | 1 - 1 | Фермана | 2.14 | 2.94 | 3.25 |
| 25.03.2018 | Серия С - В | Фермана | 1 - 1 | Унион Бреша | 2.98 | 2.87 | 2.35 |
| 21.03.2018 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 0 | Фермана | 2.12 | 2.92 | 3.37 |
| 18.03.2018 | Серия С - В | Порденоне | 2 - 0 | Фермана | 2.10 | 3.02 | 3.33 |
| 11.03.2018 | Серия С - В | Фермана | 2 - 2 | Реджиана | 3.05 | 2.81 | 2.36 |
| 24.02.2018 | Серия С - В | Фермана | 0 - 0 | Триестина | 2.53 | 2.93 | 2.68 |
| 17.02.2018 | Серия С - В | Басано Виртус | 4 - 0 | Фермана | 2.01 | 3.08 | 3.41 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Фермана | 4 - 2 | Терамо | 2.11 | 2.89 | 3.47 |
| 03.02.2018 | Серия С - В | Фермана | 1 - 1 | Сантарканджело | 1.93 | 3.03 | 3.83 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Местре | 0 - 1 | Фермана | 1.90 | 3.10 | 3.80 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Губио - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | Губио | 2.30 | 2.96 | 2.98 |
| 31.03.2018 | Серия С - В | Губио | 1 - 1 | Терамо | 2.26 | 2.98 | 3.01 |
| 25.03.2018 | Серия С - В | Равена | 1 - 0 | Губио | 2.05 | 3.07 | 3.39 |
| 21.03.2018 | Серия С - В | Губио | 2 - 2 | Ренате | 2.48 | 2.91 | 2.75 |
| 18.03.2018 | Серия С - В | Реджиана | 3 - 2 | Губио | 1.44 | 3.77 | 6.65 |
| 11.03.2018 | Серия С - В | Губио | 0 - 1 | Унион Бреша | 2.69 | 2.89 | 2.56 |
| 18.02.2018 | Серия С - В | Губио | 2 - 3 | Порденоне | 2.39 | 2.98 | 2.76 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Судтирол | 1 - 2 | Губио | 1.87 | 3.13 | 3.94 |
| 03.02.2018 | Серия С - В | Губио | 2 - 2 | Албинолефе | 2.51 | 2.96 | 2.71 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Губио | 1.45 | 3.91 | 6.10 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Серия С - В | Губио | 0 - 0 | Фермана | 2.27 | 2.97 | 3.05 |
Серия С - Група В класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 29 | +17 | 57 |
| 2 | Самбенедетезе | 29 | +12 | 49 |
| 3 | Реджиана | 28 | +10 | 47 |
| 4 | Унион Бреша | 30 | +4 | 45 |
| 5 | Басано Виртус | 30 | +7 | 43 |
| 6 | Судтирол | 29 | +5 | 43 |
| 7 | Порденоне | 31 | -2 | 41 |
| 8 | Местре | 29 | +6 | 40 |
| 9 | Ренате | 29 | 0 | 39 |
| 10 | Триестина | 29 | +9 | 38 |
| 11 | Равена | 29 | -7 | 38 |
| 12 | Албинолефе | 29 | -1 | 36 |
| 13 | Фермана | 30 | -7 | 34 |
| 14 | Губио | 30 | -11 | 32 |
| 15 | Терамо | 30 | -7 | 32 |
| 16 | Виченца | 29 | -6 | 28 |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 29 | -7 | 28 |
| 18 | Сантарканджело | 29 | -22 | 27 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Фермана | |
| Губио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фермана | Фермана | Губио | Губио | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 2 | Самбенедетезе | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Реджиана | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Унион Бреша | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Басано Виртус | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | |||
| 6 | Судтирол | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Порденоне | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Местре | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Ренате | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Триестина | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 11 | Равена | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Албинолефе | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Фермана | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 14 | Губио | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 15 | Терамо | 4 - 2 | 0 - 0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Виченца | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Сантарканджело | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 19 | Модена | |||||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Фермана | Губио | |
| Позиция | 13 | 14 |
| Точки | 34 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 17 |
| Точки | 19 | 12 |
Форма в шампионата
| Фермана | Губио | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
13 10 |
8
8 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 3 |
3
3 8 |
Голове в шампионата
| Фермана | Губио | |
|
Вкарани
Получени |
25
32 |
32
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
15
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 50% за Фермана
X 50% за равен
2 0% за Губио
Общо гласували: 2
