Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
събота, 3 февруари, 2018
21:30
21:30
Фермана
Сантарканджело
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Фермана
X 0% за равен
2 100% за Сантарканджело
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фермо, а гостите от Сантарканджело ди Романя. Разстоянието между двата града е 143.2 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фермана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Серия С - В | Местре | 0 - 1 | Фермана | 1.90 | 3.10 | 3.80 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Фермана | 0 - 1 | Судтирол | 2.37 | 2.92 | 2.88 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 3 - 0 | Фермана | 1.98 | 2.99 | 3.74 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Фермана | 0 - 0 | Равена | 2.20 | 2.98 | 3.14 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | Фермана | 2.66 | 2.95 | 2.56 |
| 09.12.2017 | Серия С - В | Фермана | 3 - 1 | Ренате | 3.08 | 2.97 | 2.24 |
| 04.12.2017 | Серия С - В | Падуа | 0 - 0 | Фермана | 1.45 | 3.85 | 6.12 |
| 19.11.2017 | Серия С - В | Губио | 0 - 0 | Фермана | 2.27 | 2.97 | 3.05 |
| 08.11.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 2 | Фермана | 1.97 | 3.12 | 3.66 |
| 05.11.2017 | Серия С - В | Фермана | 0 - 3 | Албинолефе | 2.47 | 2.98 | 2.73 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Албинолефе | 2.78 | 3.02 | 2.39 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Басано Виртус | 3 - 1 | Сантарканджело | 1.68 | 3.24 | 4.87 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.38 | 3.07 | 2.78 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Порденоне | 0 - 1 | Сантарканджело | 1.60 | 3.51 | 5.00 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Равена | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.07 | 3.02 | 3.44 |
| 09.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 1 | Местре | 3.38 | 3.08 | 2.06 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Ренате | 0 - 0 | Сантарканджело | 1.36 | 4.10 | 7.41 |
| 26.11.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 2 | Унион Бреша | 3.00 | 3.07 | 2.24 |
| 13.11.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 1 | Виченца | 2.92 | 3.10 | 2.27 |
| 08.11.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.24 | 3.01 | 3.08 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 5 | Фермана | 2.43 | 3.03 | 2.70 |
Серия С - Група В класиране към 03.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 20 | +11 | 41 |
| 2 | Ренате | 20 | +5 | 33 |
| 3 | Унион Бреша | 21 | +3 | 33 |
| 4 | Самбенедетезе | 20 | +9 | 33 |
| 5 | Судтирол | 20 | +5 | 31 |
| 6 | Реджиана | 19 | +6 | 29 |
| 7 | Албинолефе | 21 | +2 | 29 |
| 8 | Басано Виртус | 21 | +2 | 29 |
| 9 | Порденоне | 20 | +2 | 27 |
| 10 | Триестина | 20 | +7 | 26 |
| 11 | Фермана | 21 | -2 | 26 |
| 12 | Местре | 21 | +1 | 25 |
| 13 | Равена | 21 | -8 | 23 |
| 14 | Губио | 21 | -9 | 23 |
| 15 | Терамо | 20 | -3 | 22 |
| 16 | Виченца | 20 | -3 | 20 |
| 17 | Сантарканджело | 21 | -19 | 20 |
| 18 | Алма Ювентус Фано | 21 | -9 | 16 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Фермана | |
| Сантарканджело | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Фермана | Фермана | Сантарканджело | Сантарканджело | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 2 | Ренате | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 3 | Унион Бреша | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Самбенедетезе | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 5 | Судтирол | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||
| 6 | Реджиана | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 7 | Албинолефе | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 8 | Басано Виртус | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 9 | Порденоне | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Триестина | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Фермана | - | - | - | 1 - 5 | |||
| 12 | Местре | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 13 | Равена | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 14 | Губио | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 15 | Терамо | 0 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 16 | Виченца | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Сантарканджело | 1 - 5 | - | - | - | |||
| 18 | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 19 | Модена | |||||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Фермана | Сантарканджело | |
| Позиция | 11 | 17 |
| Точки | 26 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 14 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Фермана | Сантарканджело | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 7 |
6
5 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 3 |
2
3 6 |
Голове в шампионата
| Фермана | Сантарканджело | |
|
Вкарани
Получени |
16
18 |
20
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
6 |
9
23 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.10 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Фермана
X 0% за равен
2 100% за Сантарканджело
Общо гласували: 1
