Бразилия - Серия C - Група А (2026)
неделя, 17 май, 2026
22:00
22:00
Феровиария SP
Бруске SC
Прогнози на потребителите
1 0% за Феровиария SP
X 0% за равен
2 0% за Бруске SC
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 2.91 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.34 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.26 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 5.43 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 1.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Араракуара, а гостите от Бруске. Разстоянието между двата града е 596.4 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Феровиария SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Серия C гр. А | Волта Редонда RJ | 0 - 0 | Феровиария SP | 2.08 | 3.01 | 3.33 |
| 03.05.2026 | Серия C гр. А | Феровиария SP | 1 - 0 | Анаполис GO | 2.23 | 3.00 | 3.03 |
| 01.05.2026 | Паулища | Феровиария SP | 1 - 1 | Итуано SP | 2.17 | 2.97 | 3.24 |
| 28.04.2026 | Серия C гр. А | Феровиария SP | 2 - 2 | Гуарани SP | 3.25 | 2.60 | 2.41 |
| 24.04.2026 | Паулища | Итуано SP | 0 - 1 | Феровиария SP | 2.75 | 2.57 | 2.82 |
| 21.04.2026 | Серия C гр. А | Флореста CE | 0 - 0 | Феровиария SP | 2.19 | 2.59 | 3.77 |
| 12.04.2026 | Серия C гр. А | Феровиария SP | 0 - 2 | Ботафого PB | 2.62 | 2.93 | 2.57 |
| 09.04.2026 | Паулища | Сертаозиньо SP | 0 - 1 | Феровиария SP | 3.36 | 3.01 | 2.09 |
| 05.04.2026 | Серия C гр. А | Маринга PR | 3 - 2 | Феровиария SP | 1.47 | 3.67 | 6.26 |
| 19.03.2026 | Паулища | Феровиария SP | 1 - 2 | Сертаозиньо SP | 1.48 | 3.73 | 6.17 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Бруске SC - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2026 | Серия C гр. А | Бруске SC | 3 - 0 | Ипиранга RS | 2.03 | 3.04 | 3.42 |
| 03.05.2026 | Серия C гр. А | Волта Редонда RJ | 1 - 1 | Бруске SC | 1.99 | 3.01 | 3.60 |
| 25.04.2026 | Серия C гр. А | Бруске SC | 2 - 1 | Конфианка SE | 2.24 | 2.86 | 3.17 |
| 21.04.2026 | Серия C гр. А | Маринга PR | 2 - 3 | Бруске SC | 1.45 | 3.93 | 5.94 |
| 12.04.2026 | Серия C гр. А | Пайсанду PA | 1 - 1 | Бруске SC | 1.84 | 2.98 | 4.21 |
| 05.04.2026 | Серия C гр. А | Бруске SC | 2 - 1 | Кашиас RS | 2.25 | 2.72 | 3.32 |
| 28.02.2026 | Катаринензе | Бруске SC | 0 - 1 | Крисиума SC | 4.87 | 3.21 | 1.69 |
| 22.02.2026 | Катаринензе | Чапекоензе SC | 3 - 0 | Бруске SC | 1.60 | 3.41 | 5.27 |
| 14.02.2026 | Катаринензе | Бруске SC | 1 - 0 | Чапекоензе SC | 3.22 | 2.69 | 2.34 |
| 25.01.2026 | Катаринензе | Крисиума SC | 3 - 3 | Бруске SC | 1.74 | 3.07 | 4.84 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Серия C - Група А класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пайсанду PA | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Бруске SC | 6 | +6 | 14 |
| 3 | Амазонас AM | 6 | +6 | 13 |
| 4 | Гуарани SP | 6 | +8 | 12 |
| 5 | Ипиранга RS | 6 | +2 | 10 |
| 6 | Итуано SP | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Мараняо MA | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Маринга PR | 6 | -4 | 9 |
| 9 | Бара SC | 6 | +5 | 9 |
| 10 | Флореста CE | 6 | +1 | 9 |
| 11 | Интер де Лимейра SP | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Кашиас RS | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Санта Круз PE | 6 | -1 | 7 |
| 14 | Фигуерензе SC | 6 | -5 | 7 |
| 15 | Ботафого PB | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Феровиария SP | 6 | -2 | 6 |
| 17 | Волта Редонда RJ | 6 | -3 | 5 |
| 18 | Конфианка SE | 6 | -4 | 3 |
| 19 | Анаполис GO | 6 | -6 | 3 |
| 20 | АО Итабаяна SE | 6 | -7 | 2 |
Хронология в първенството
| Феровиария SP | |
| Бруске SC | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Феровиария SP | Феровиария SP | Бруске SC | Бруске SC | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пайсанду PA | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 2 | Бруске SC | - | - | - | ||||
| 3 | Амазонас AM | |||||||
| 4 | Гуарани SP | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 5 | Ипиранга RS | 3 - 0 | ||||||
| 6 | Итуано SP | |||||||
| 7 | Мараняо MA | |||||||
| 8 | Маринга PR | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 9 | Бара SC | |||||||
| 10 | Флореста CE | 0 - 0 | ||||||
| 11 | Интер де Лимейра SP | |||||||
| 12 | Кашиас RS | 2 - 1 | ||||||
| 13 | Санта Круз PE | |||||||
| 14 | Фигуерензе SC | |||||||
| 15 | Ботафого PB | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 16 | Феровиария SP | - | - | - | ||||
| 17 | Волта Редонда RJ | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Конфианка SE | 2 - 1 | ||||||
| 19 | Анаполис GO | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 20 | АО Итабаяна SE | |||||||
*** По 1 мач в сезон
Представяне в Шампионата
| Феровиария SP | Бруске SC | |
| Победи | 1 | 4 |
| Равни | 3 | 2 |
| Загуби | 2 | 0 |
| Вкарани Голове | 5 | 12 |
| Получени Голове | 7 | 6 |
| Средно Вкарани | 0.83 | 2.00 |
| Средно Получени | 1.17 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 50% | 100% |
| Мачове Получил | 50% | 83% |
| Гол/Гол | 33% | 83% |
| Над 1.5 | 50% | 100% |
| Над 2.5 | 33% | 67% |
| Над 3.5 | 33% | 17% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 1 |
| Равни | 1 | 2 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 5 |
| Получени Голове | 4 | 4 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 1.67 |
| Средно Получени | 1.33 | 1.33 |
| Мачове Вкарал | 67% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 100% |
| Гол/Гол | 33% | 100% |
| Над 1.5 | 67% | 100% |
| Над 2.5 | 33% | 33% |
| Над 3.5 | 33% | 33% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 2.91 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.34 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 2.68 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.26 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.40 | 2.68 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.11 | 5.43 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.28 | 1.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Феровиария SP
X 0% за равен
2 0% за Бруске SC
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
