Португалия - Лига Португал 2 (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.10 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санта Мария да Фейра, а гостите от Луроза.
Разстоянието между двата града е 7.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ещадио Марколино де Кастро,
който има капацитет от
4 667 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ещадио Марколино де Кастро.
Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Фейрензе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Лига Португал 2 |
Пенафиел |
1 - 0 |
Фейрензе |
1.86 |
3.28 |
3.80 |
| 24.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Бенфика Б |
2.52 |
3.17 |
2.55 |
| 11.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Фарензе |
2 - 1 |
Фейрензе |
1.69 |
3.42 |
4.61 |
| 13.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Шавеш |
1 - 0 |
Фейрензе |
1.99 |
3.23 |
3.44 |
| 05.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 3 |
Спортинг Лисабон Б |
2.58 |
3.02 |
2.58 |
| 30.08.2026 |
Лига Португал 2 |
АВС Футбол САД |
2 - 0 |
Фейрензе |
2.25 |
3.04 |
3.01 |
| 24.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 1 |
Порто Б |
2.03 |
3.10 |
3.45 |
| 14.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Академика Коимбра |
1 - 0 |
Фейрензе |
2.12 |
3.10 |
3.22 |
| 09.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
0 - 0 |
Фелгейраш 1932 |
2.60 |
2.91 |
2.66 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фейрензе |
0 - 0 |
Ароука |
- |
- |
- |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Лузитания - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 1 |
Фарензе |
2.48 |
3.09 |
2.64 |
| 25.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Фелгейраш 1932 |
2 - 2 |
Лузитания |
2.46 |
2.99 |
2.75 |
| 11.10.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 1 |
Шавеш |
2.25 |
3.09 |
2.99 |
| 14.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 2 |
Лузитания |
2.21 |
3.04 |
3.11 |
| 07.09.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 1 |
АВС Футбол САД |
2.12 |
3.16 |
3.15 |
| 29.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Академика Коимбра |
0 - 2 |
Лузитания |
2.11 |
2.90 |
3.49 |
| 22.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 2 |
Торензе |
2.97 |
3.13 |
2.22 |
| 16.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Амаранте |
0 - 1 |
Лузитания |
2.51 |
3.07 |
2.62 |
| 10.08.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
2 - 0 |
Порто Б |
2.30 |
3.17 |
2.81 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фамаликао |
1 - 0 |
Лузитания |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.02.2026 |
Лига Португал 2 |
Лузитания |
1 - 0 |
Фейрензе |
2.49 |
2.96 |
2.71 |
| 28.09.2025 |
Лига Португал 2 |
Фейрензе |
1 - 2 |
Лузитания |
2.27 |
3.10 |
2.93 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Фейрензе имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
9 |
7 |
0 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
21 |
| 2 |
Пенафиел |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
19 |
| 3 |
Лузитания |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 4 |
Бенфика Б |
9 |
5 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 5 |
Фарензе |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 6 |
Академика Коимбра |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 7 |
Тондела |
9 |
5 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Униао Лейрия |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 9 |
Визела |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 10 |
АВС Футбол САД |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 11 |
Портимонензе |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 12 |
Торензе |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 13 |
Лейшоес |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
10 |
| 14 |
Амаранте |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 15 |
Шавеш |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 16 |
Порто Б |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 18 |
Фейрензе |
9 |
0 |
2 |
7 |
2 |
11 |
-9 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Фейрензе |
|
| Лузитания |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Фейрензе |
Фейрензе |
|
Лузитания |
Лузитания |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Лисабон Б |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 2 |
Пенафиел |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Лузитания |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Бенфика Б |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Фарензе |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Академика Коимбра |
|
1 - 0 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Тондела |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Униао Лейрия |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Визела |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
АВС Футбол САД |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Портимонензе |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Торензе |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Лейшоес |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Амаранте |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Шавеш |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 16 |
Порто Б |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 17 |
Фелгейраш 1932 |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 18 |
Фейрензе |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Фейрензе |
Лузитания |
| Победи |
0 |
5 |
| Равни |
2 |
4 |
| Загуби |
7 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
15 |
| Получени Голове |
11 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.22 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.22 |
0.89 |
| Мачове Вкарал |
22% |
100% |
| Мачове Получил |
78% |
67% |
| Гол/Гол |
22% |
67% |
| Над 1.5 |
33% |
89% |
| Над 2.5 |
22% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
7 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.25 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
25% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
25% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.10 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.67 |
2.15 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака