Исландия - Исландия
17:15
Филкир Рейкявик
ИР Рейкявик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 5.90 | 8.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.69 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.22 | 1.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Мачът ще се играе на стадион Филкисвьолур, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион Филкисвьолур. Мачът ще се играе в 15:15 местно време.
Отговорна Игра
Филкир Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2019 | Висша Лига | КА Акурейри | 4 - 2 | Филкир Рейкявик | 1.88 | 3.90 | 3.30 |
| 22.09.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 4 | Стярнан Гардабаер | 2.43 | 3.63 | 2.51 |
| 18.09.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 3 - 1 | Викингур Рейкявик | 2.69 | 3.33 | 2.40 |
| 01.09.2019 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 4 - 3 | Филкир Рейкявик | 1.41 | 4.65 | 5.94 |
| 26.08.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 3 - 2 | ХК Коупавогюр | 2.12 | 3.33 | 3.16 |
| 18.08.2019 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 1 | Филкир Рейкявик | 1.64 | 3.83 | 4.62 |
| 12.08.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 2 - 1 | Гриндавик | 1.83 | 3.68 | 3.70 |
| 07.08.2019 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.65 | 3.84 | 4.36 |
| 28.07.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 4 | КР Рейкявик | 3.55 | 3.63 | 1.86 |
| 21.07.2019 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 3 - 0 | Вестманаейяр | 1.65 | 3.87 | 4.41 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
ИР Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2019 | Купа на Исландия | ИР Рейкявик | 1 - 3 | Фьолнир Рейкявик | 9.84 | 5.81 | 1.20 |
| 26.01.2019 | Исландия | ИР Рейкявик | 0 - 2 | Валур Рейкявик | 19.00 | 9.50 | 1.08 |
| 16.01.2019 | Исландия | Лейкнир Рейкявик | 5 - 0 | ИР Рейкявик | 1.52 | 3.94 | 4.90 |
| 22.09.2018 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 3 | Магни Гренивик | 2.09 | 3.60 | 2.83 |
| 15.09.2018 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 3 - 0 | ИР Рейкявик | 1.30 | 4.95 | 6.90 |
| 07.09.2018 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 1 | ИР Рейкявик | 2.13 | 3.70 | 2.71 |
| 30.08.2018 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 3 | Фрам Рейкявик | 3.01 | 3.58 | 2.01 |
| 23.08.2018 | Първа Дивизия | Нярдвик | 1 - 1 | ИР Рейкявик | 2.22 | 3.39 | 2.75 |
| 18.08.2018 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 0 - 2 | Акранес | 7.59 | 5.16 | 1.26 |
| 14.08.2018 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 5 - 2 | ИР Рейкявик | 1.36 | 4.63 | 6.00 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2018 | Исландия | Филкир Рейкявик | 3 - 0 | ИР Рейкявик | 1.20 | 5.75 | 8.50 |
| 23.09.2017 | Първа Дивизия | Филкир Рейкявик | 2 - 1 | ИР Рейкявик | 1.20 | 5.72 | 9.59 |
| 11.07.2017 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 5.23 | 4.13 | 1.47 |
| 14.01.2017 | Исландия | ИР Рейкявик | 2 - 2 | Филкир Рейкявик | 3.15 | 4.38 | 1.77 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Филкир Рейкявик имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 5.90 | 8.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.07 | 3.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 9.00 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.69 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.22 | 1.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.46 | 2.52 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.01.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра