Приятелски Срещи - Клубни
19:45
ФК Айндховен
(Нидерландия)
Йънг ПСВ
(Нидерландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.75 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.22 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Айндховен. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 3.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ян Лоурс, който има капацитет от 4 600 места. Снимки от Google карта стадион Ян Лоурс. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Отговорна Игра
ФК Айндховен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2020 | Приятелски срещи | ТОП Ос | 0 - 3 | ФК Айндховен | 2.29 | 3.79 | 2.40 |
| 03.08.2020 | Приятелски срещи | Рода | 3 - 1 | ФК Айндховен | 2.00 | 3.69 | 2.89 |
| 30.07.2020 | Приятелски срещи | ФК Айндховен | 0 - 1 | Де Граафшап | - | - | - |
| 06.03.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 2 | ТОП Ос | 1.61 | 4.01 | 4.70 |
| 28.02.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 3 - 1 | Екселсиор | 2.89 | 3.79 | 2.11 |
| 24.02.2020 | Ерсте Дивизи | Йънг АЗ Алкмаар | 2 - 4 | ФК Айндховен | 1.55 | 4.37 | 4.69 |
| 14.02.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 1.91 | 3.67 | 3.40 |
| 07.02.2020 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 3 - 1 | ФК Айндховен | 1.52 | 4.14 | 5.41 |
| 31.01.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | Де Граафшап | 3.96 | 4.20 | 1.68 |
| 24.01.2020 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 1 - 0 | ФК Айндховен | 2.28 | 3.59 | 2.68 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Йънг ПСВ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2020 | Ерсте Дивизи | Телстар | 1 - 0 | Йънг ПСВ | 1.39 | 4.62 | 6.57 |
| 28.02.2020 | Ерсте Дивизи | Камбур | 4 - 2 | Йънг ПСВ | 1.13 | 7.68 | 15.09 |
| 21.02.2020 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 1 - 1 | ТОП Ос | 1.90 | 3.74 | 3.45 |
| 14.02.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 1.91 | 3.67 | 3.40 |
| 10.02.2020 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 3 | Де Граафшап | 5.22 | 4.58 | 1.47 |
| 31.01.2020 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Йънг ПСВ | 1.61 | 4.00 | 4.71 |
| 27.01.2020 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 1 | Екселсиор | 2.99 | 3.71 | 2.07 |
| 17.01.2020 | Ерсте Дивизи | Волендам | 4 - 2 | Йънг ПСВ | 1.18 | 6.59 | 12.09 |
| 13.01.2020 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 0 - 0 | Йънг Аякс | 4.90 | 4.65 | 1.50 |
| 20.12.2019 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | Йънг ПСВ | 1.45 | 4.52 | 5.57 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2020 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 1 | Йънг ПСВ | 1.91 | 3.67 | 3.40 |
| 21.10.2019 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 1 | ФК Айндховен | 2.65 | 3.55 | 2.35 |
| 08.02.2019 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | Йънг ПСВ | 2.02 | 3.78 | 3.03 |
| 17.08.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 1 | ФК Айндховен | 1.60 | 4.16 | 4.49 |
| 29.01.2018 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | ФК Айндховен | 1.70 | 3.99 | 3.89 |
| 08.09.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 1 - 2 | Йънг ПСВ | 2.07 | 3.46 | 3.10 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 0 - 5 | Йънг ПСВ | 2.20 | 3.24 | 3.03 |
| 21.10.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 4 - 1 | ФК Айндховен | 2.60 | 3.39 | 2.43 |
| 22.04.2016 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 2 - 0 | ФК Айндховен | 2.25 | 3.49 | 2.78 |
| 18.12.2015 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 2 - 0 | Йънг ПСВ | 1.59 | 3.90 | 4.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ФК Айндховен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 3.75 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.22 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра