Украйна - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
11:00
ФК Чернигов
Нива Тернопол
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
2.90 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.34 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.31 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 08:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чернигов, а гостите от Тернопол.
Разстоянието между двата града е 456.7 км.
Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФК Чернигов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Александрия |
1 - 0 |
ФК Чернигов |
1.46 |
3.70 |
6.07 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
2 - 2 |
Полесия-2 Жит. |
- |
- |
- |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Пробий Гор. |
1 - 1 |
ФК Чернигов |
2.17 |
3.07 |
3.00 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
1 - 1 |
Куликов-Белка |
2.13 |
3.02 |
3.06 |
| 25.07.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Киев |
1 - 1 |
ФК Чернигов |
2.14 |
3.00 |
3.10 |
| 01.06.2026 |
Първа Лига |
Агробизнес |
1 - 0 |
ФК Чернигов |
2.13 |
2.99 |
3.11 |
| 29.05.2026 |
Първа Лига |
Металург Запорожие |
0 - 0 |
ФК Чернигов |
6.44 |
3.73 |
1.46 |
| 26.05.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
1 - 2 |
Металист Харков |
2.24 |
2.94 |
2.94 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
1 - 2 |
Ингулец Петрово |
2.31 |
2.91 |
2.90 |
| 20.05.2026 |
Купа на Украйна |
ФК Чернигов |
1 - 3 |
Динамо Киев |
17.72 |
8.40 |
1.10 |
Общо 5 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Нива Тернопол - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Металист Харков |
1 - 1 |
Нива Тернопол |
2.04 |
3.14 |
3.27 |
| 22.08.2026 |
Купа на Украйна |
Нива Тернопол |
0 - 4 |
Буковина Чернивци |
5.25 |
3.76 |
1.51 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Ингулец Петрово |
1 - 2 |
Нива Тернопол |
2.07 |
3.19 |
3.08 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
ЮКСА Тарасовка |
1 - 0 |
Нива Тернопол |
2.29 |
3.02 |
2.89 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
СК Полтава |
1 - 1 |
Нива Тернопол |
1.81 |
3.47 |
3.62 |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Александрия |
1 - 1 |
Нива Тернопол |
1.62 |
3.19 |
4.83 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Карпати Лвов |
2 - 1 |
Нива Тернопол |
1.36 |
4.21 |
6.94 |
| 01.06.2026 |
Първа Лига |
ЮКСА Тарасовка |
3 - 0 |
Нива Тернопол |
2.29 |
2.82 |
2.85 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
1 - 1 |
Ворскла Полтава |
2.20 |
2.84 |
2.95 |
| 17.05.2026 |
Първа Лига |
Подолия Хмелн. |
1 - 2 |
Нива Тернопол |
2.95 |
3.28 |
2.08 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 8 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
1 - 0 |
Нива Тернопол |
2.27 |
2.94 |
2.91 |
| 28.09.2025 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
2 - 0 |
ФК Чернигов |
1.81 |
3.29 |
3.76 |
| 19.05.2024 |
Първа Лига |
ФК Чернигов |
3 - 3 |
Нива Тернопол |
2.53 |
3.44 |
2.53 |
| 13.04.2024 |
Първа Лига |
Нива Тернопол |
0 - 0 |
ФК Чернигов |
1.30 |
5.18 |
8.30 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ФК Чернигов имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виктория Суми |
5 |
5 |
0 |
0 |
9 |
1 |
+8 |
15 |
| 2 |
СК Полтава |
6 |
3 |
3 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
12 |
| 3 |
Александрия |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
11 |
| 4 |
Куликов-Белка |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
6 |
+5 |
10 |
| 5 |
Ингулец Петрово |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
9 |
-2 |
8 |
| 6 |
Прикарпатие Ивано-Франкивск |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 7 |
Металист Харков |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 8 |
Агробизнес Волочиск |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
7 |
| 9 |
ЮКСА Тарасовка |
5 |
1 |
3 |
1 |
8 |
8 |
0 |
6 |
| 10 |
Нива Тернопол |
5 |
1 |
3 |
1 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 11 |
ФСК Мариупол |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 12 |
Колос-2 Ковалевка |
6 |
2 |
0 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
6 |
| 13 |
ФК Чернигов |
5 |
0 |
4 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 14 |
Локомотив Киев |
6 |
0 |
3 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
3 |
| 15 |
Полесия-2 Житомир |
5 |
0 |
2 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 16 |
Пробий Городенка |
5 |
0 |
2 |
3 |
4 |
12 |
-8 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФК Чернигов |
|
| Нива Тернопол |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ФК Чернигов |
ФК Чернигов |
|
Нива Тернопол |
Нива Тернопол |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Виктория Суми |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
СК Полтава |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Александрия |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Куликов-Белка |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Ингулец Петрово |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
Прикарпатие Ивано-Франкивск |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Металист Харков |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Агробизнес Волочиск |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
ЮКСА Тарасовка |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Нива Тернопол |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
ФСК Мариупол |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Колос-2 Ковалевка |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
ФК Чернигов |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Локомотив Киев |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Полесия-2 Житомир |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 16 |
Пробий Городенка |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ФК Чернигов |
Нива Тернопол |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
6 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
80% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
20% |
20% |
| Над 3.5 |
20% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
5 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
50% |
20% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
2.90 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.34 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.52 |
2.31 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.41 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.09.2026 08:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач