Дания - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
19:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
4.00 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Копенхаген, а гостите от Орхус.
Разстоянието между двата града е 155.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Паркен,
който има капацитет от
38 009 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Паркен.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФК Копенхаген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Суперлига |
Мидтиланд |
2 - 1 |
ФК Копенхаген |
2.46 |
3.50 |
2.55 |
| 04.10.2026 |
Приятелски срещи |
Хамбургер |
2 - 0 |
ФК Копенхаген |
2.10 |
3.56 |
2.93 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Брьондби |
0 - 1 |
ФК Копенхаген |
3.11 |
3.54 |
2.08 |
| 11.09.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
2 - 0 |
Хорсенс |
1.30 |
5.05 |
8.35 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Одензе |
0 - 5 |
ФК Копенхаген |
3.93 |
3.80 |
1.76 |
| 03.09.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
2 - 0 |
Нордселанд |
2.06 |
3.79 |
2.98 |
| 31.08.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
3 - 1 |
Сьондерийске |
1.32 |
4.99 |
7.69 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ФК Копенхаген |
4 - 1 |
Интер Турку |
1.27 |
5.27 |
9.77 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Виборг |
4 - 0 |
ФК Копенхаген |
2.83 |
3.58 |
2.21 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Интер Турку |
0 - 0 |
ФК Копенхаген |
5.99 |
4.44 |
1.45 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Орхус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Суперлига |
Орхус |
3 - 0 |
Сьондерийске |
1.55 |
4.25 |
4.90 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Орхус |
2 - 1 |
Вендсисел |
1.42 |
4.41 |
5.33 |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Хорсенс |
2 - 2 |
Орхус |
3.93 |
3.65 |
1.80 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
2 - 0 |
Орхус |
1.82 |
3.88 |
3.62 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Орхус |
2 - 2 |
Силкеборг |
1.48 |
4.51 |
5.38 |
| 02.09.2026 |
Суперлига |
Орхус |
0 - 2 |
Мидтиланд |
3.11 |
3.56 |
2.07 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Рандерс |
2 - 1 |
Орхус |
2.96 |
3.51 |
2.17 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Орхус |
1 - 3 |
Бенфика |
6.06 |
4.72 |
1.43 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Орхус |
2 - 2 |
Одензе |
1.74 |
3.82 |
4.02 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Бенфика |
3 - 1 |
Орхус |
1.14 |
7.86 |
13.92 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2026 |
Приятелски срещи |
Орхус |
4 - 0 |
ФК Копенхаген |
- |
- |
- |
| 30.11.2025 |
Суперлига |
Орхус |
2 - 0 |
ФК Копенхаген |
2.39 |
3.45 |
2.62 |
| 08.08.2025 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
2 - 3 |
Орхус |
1.69 |
3.71 |
4.53 |
| 27.04.2025 |
Група за Титлата |
Орхус |
1 - 3 |
ФК Копенхаген |
3.08 |
3.30 |
2.20 |
| 21.04.2025 |
Група за Титлата |
ФК Копенхаген |
3 - 1 |
Орхус |
1.83 |
3.44 |
4.07 |
| 08.02.2025 |
Приятелски срещи |
Орхус |
4 - 3 |
ФК Копенхаген |
2.54 |
3.66 |
2.25 |
| 10.11.2024 |
Суперлига |
Орхус |
1 - 1 |
ФК Копенхаген |
2.78 |
3.26 |
2.37 |
| 28.07.2024 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
3 - 2 |
Орхус |
1.46 |
4.48 |
5.66 |
| 21.05.2024 |
Група за Титлата |
Орхус |
3 - 2 |
ФК Копенхаген |
8.09 |
4.96 |
1.32 |
| 28.04.2024 |
Група за Титлата |
ФК Копенхаген |
3 - 2 |
Орхус |
1.38 |
4.37 |
7.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на ФК Копенхаген имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Копенхаген |
10 |
8 |
0 |
2 |
24 |
10 |
+14 |
24 |
| 2 |
Мидтиланд |
10 |
6 |
4 |
0 |
19 |
10 |
+9 |
22 |
| 3 |
Виборг |
10 |
6 |
2 |
2 |
17 |
8 |
+9 |
20 |
| 4 |
Нордселанд |
10 |
5 |
3 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
18 |
| 5 |
Брьондби |
10 |
5 |
1 |
4 |
17 |
17 |
0 |
16 |
| 6 |
Хорсенс |
10 |
3 |
3 |
4 |
18 |
19 |
-1 |
12 |
| 7 |
Силкеборг |
10 |
2 |
5 |
3 |
15 |
15 |
0 |
11 |
| 8 |
Рандерс |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
16 |
-5 |
10 |
| 9 |
Одензе |
10 |
2 |
4 |
4 |
8 |
14 |
-6 |
10 |
| 10 |
Орхус |
10 |
1 |
5 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
8 |
| 11 |
Лингби |
10 |
1 |
4 |
5 |
12 |
21 |
-9 |
7 |
| 12 |
Сьондерийске |
10 |
1 |
2 |
7 |
12 |
24 |
-12 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФК Копенхаген |
|
| Орхус |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ФК Копенхаген |
ФК Копенхаген |
|
Орхус |
Орхус |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК Копенхаген |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Мидтиланд |
|
2 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Виборг |
|
4 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Нордселанд |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Брьондби |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Хорсенс |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Силкеборг |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 8 |
Рандерс |
|
0 - 4 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Одензе |
|
0 - 5 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 10 |
Орхус |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Лингби |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Сьондерийске |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ФК Копенхаген |
Орхус |
| Победи |
8 |
1 |
| Равни |
0 |
5 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
24 |
14 |
| Получени Голове |
10 |
17 |
| Средно Вкарани |
2.40 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.70 |
| Мачове Вкарал |
90% |
80% |
| Мачове Получил |
50% |
90% |
| Гол/Гол |
40% |
70% |
| Над 1.5 |
90% |
100% |
| Над 2.5 |
70% |
70% |
| Над 3.5 |
60% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
6 |
| Получени Голове |
3 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
1.20 |
| Средно Получени |
0.75 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
80% |
| Над 3.5 |
50% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
4.00 |
4.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.22 |
2.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.30 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 3
За да гласувате, щракнете на знака