Дания - Група за Изпадане (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
15:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.20 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Копенхаген, а гостите от Рандерс.
Разстоянието между двата града е 179.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Паркен,
който има капацитет от
38 009 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Паркен.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФК Копенхаген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Купа на Дания |
ФК Копенхаген |
0 - 1 |
Мидтиланд |
2.53 |
3.22 |
2.54 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
0 - 4 |
ФК Копенхаген |
4.16 |
3.92 |
1.69 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
3 - 3 |
ФК Копенхаген |
4.93 |
4.52 |
1.50 |
| 27.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
3 - 0 |
Вейле |
1.22 |
5.95 |
10.04 |
| 22.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
2 - 1 |
Одензе |
1.60 |
4.11 |
4.62 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
1 - 4 |
ФК Копенхаген |
5.30 |
4.17 |
1.51 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
1 - 2 |
ФК Копенхаген |
4.33 |
3.68 |
1.71 |
| 05.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
7 - 0 |
Силкеборг |
1.39 |
4.80 |
6.28 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
ФК Копенхаген |
1 - 2 |
Фредериция |
1.31 |
5.26 |
7.64 |
| 15.03.2026 |
Група за Изпадане |
Одензе |
2 - 1 |
ФК Копенхаген |
3.01 |
3.53 |
2.12 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Рандерс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
2 - 2 |
Одензе |
2.19 |
3.53 |
2.87 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
1 - 0 |
Вейле |
1.55 |
3.94 |
5.20 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
2 - 0 |
Рандерс |
2.72 |
3.40 |
2.33 |
| 23.04.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
2 - 2 |
Фредериция |
1.72 |
3.82 |
4.08 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Одензе |
3 - 1 |
Рандерс |
2.09 |
3.39 |
3.20 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
1 - 2 |
ФК Копенхаген |
4.33 |
3.68 |
1.71 |
| 06.04.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
1 - 1 |
Рандерс |
2.97 |
3.39 |
2.19 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
0 - 3 |
Силкеборг |
1.78 |
3.59 |
4.05 |
| 13.03.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
0 - 3 |
Рандерс |
2.92 |
3.51 |
2.17 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
1 - 2 |
Рандерс |
1.55 |
3.98 |
5.22 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.04.2026 |
Група за Изпадане |
Рандерс |
1 - 2 |
ФК Копенхаген |
4.33 |
3.68 |
1.71 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
1 - 2 |
Рандерс |
1.55 |
3.98 |
5.22 |
| 31.08.2025 |
Суперлига |
Рандерс |
1 - 5 |
ФК Копенхаген |
4.01 |
3.72 |
1.76 |
| 18.05.2025 |
Група за Титлата |
Рандерс |
0 - 4 |
ФК Копенхаген |
3.58 |
3.49 |
1.93 |
| 31.03.2025 |
Група за Титлата |
ФК Копенхаген |
1 - 0 |
Рандерс |
1.65 |
3.75 |
4.71 |
| 17.02.2025 |
Суперлига |
Рандерс |
1 - 2 |
ФК Копенхаген |
2.87 |
3.24 |
2.34 |
| 04.08.2024 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
1 - 1 |
Рандерс |
1.44 |
4.59 |
5.86 |
| 31.05.2024 |
Плейофи |
ФК Копенхаген |
2 - 1 |
Рандерс |
1.41 |
4.58 |
6.61 |
| 05.11.2023 |
Суперлига |
Рандерс |
2 - 4 |
ФК Копенхаген |
5.09 |
4.13 |
1.59 |
| 05.08.2023 |
Суперлига |
ФК Копенхаген |
4 - 0 |
Рандерс |
1.38 |
4.84 |
7.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на ФК Копенхаген имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК Копенхаген |
31 |
14 |
6 |
11 |
62 |
44 |
+18 |
48 |
| 2 |
Одензе |
31 |
11 |
8 |
12 |
51 |
59 |
-8 |
41 |
| 3 |
Силкеборг |
31 |
10 |
6 |
15 |
40 |
63 |
-23 |
36 |
| 4 |
Рандерс |
31 |
9 |
8 |
14 |
33 |
42 |
-9 |
35 |
| 5 |
Фредериция |
31 |
8 |
7 |
16 |
41 |
67 |
-26 |
31 |
| 6 |
Вейле |
31 |
4 |
9 |
18 |
35 |
60 |
-25 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФК Копенхаген |
|
| Рандерс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ФК Копенхаген |
ФК Копенхаген |
|
Рандерс |
Рандерс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК Копенхаген |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Одензе |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Силкеборг |
7 - 0 |
0 - 4 |
7 - 0 |
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Рандерс |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Фредериция |
1 - 2 |
3 - 3 |
1 - 2 |
|
2 - 2 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 6 |
Вейле |
3 - 0 |
1 - 4 |
3 - 0 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ФК Копенхаген |
Рандерс |
| Победи |
14 |
9 |
| Равни |
6 |
8 |
| Загуби |
11 |
14 |
| Вкарани Голове |
62 |
33 |
| Получени Голове |
44 |
42 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.06 |
| Средно Получени |
1.42 |
1.35 |
| Мачове Вкарал |
87% |
68% |
| Мачове Получил |
77% |
68% |
| Гол/Гол |
68% |
48% |
| Над 1.5 |
94% |
71% |
| Над 2.5 |
71% |
52% |
| Над 3.5 |
39% |
19% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
5 |
7 |
| Вкарани Голове |
28 |
16 |
| Получени Голове |
19 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.87 |
1.07 |
| Средно Получени |
1.27 |
1.27 |
| Мачове Вкарал |
87% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
73% |
| Гол/Гол |
60% |
53% |
| Над 1.5 |
87% |
67% |
| Над 2.5 |
60% |
47% |
| Над 3.5 |
27% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.20 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.22 |
2.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.22 |
4.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака