Черна Гора - Купа на Черна гора (2024 - 2025)
14:00
ФК Подгорица
Дечич Тузи
с резултат 1 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.04 | 4.00 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.16 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.80 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.74 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Подгорица, а гостите от Тузи. Разстоянието между двата града е 10.1 км. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Отговорна Игра
ФК Подгорица - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Арсенал Тиват | 1 - 4 | ФК Подгорица | 1.29 | 4.62 | 8.13 |
| 04.06.2024 | Плейофи | Йединство Биело Поле | 0 - 0 | ФК Подгорица | 1.70 | 3.59 | 4.04 |
| 31.05.2024 | Плейофи | ФК Подгорица | 1 - 3 | Йединство Биело Поле | 4.33 | 3.33 | 1.71 |
| 30.08.2023 | Купа Черна Гора | Будучност Подгорица | 4 - 0 | ФК Подгорица | 1.17 | 6.33 | 12.18 |
| 26.10.2022 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 2 - 0 | ФК Подгорица | 1.27 | 4.97 | 8.10 |
| 03.06.2022 | Плейофи | ФК Подгорица | 1 - 1 | Арсенал Тиват | - | - | - |
| 30.05.2022 | Плейофи | Арсенал Тиват | 4 - 0 | ФК Подгорица | - | - | - |
| 24.05.2022 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | ФК Подгорица | 3.46 | 4.19 | 2.00 |
| 20.05.2022 | Първа Лига | ФК Подгорица | 3 - 2 | Искра Даниловград | 1.40 | 3.91 | 6.70 |
| 14.05.2022 | Първа Лига | Рудар Плевля | 1 - 1 | ФК Подгорица | 2.73 | 3.05 | 2.59 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Дечич Тузи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 0 | Петровац | 2.08 | 2.98 | 3.35 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 4 - 0 | Йединство Биело Поле | 1.60 | 3.41 | 5.16 |
| 06.11.2024 | Купа Черна Гора | Йезеро Плав | 0 - 2 | Дечич Тузи | 4.12 | 3.07 | 1.83 |
| 02.11.2024 | Първа Лига | Йезеро Плав | 1 - 1 | Дечич Тузи | 4.53 | 2.84 | 1.83 |
| 27.10.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Отрант-Олимпик | 1.58 | 3.36 | 5.22 |
| 23.10.2024 | Първа Лига | Морнар Бар | 1 - 1 | Дечич Тузи | 3.17 | 2.79 | 2.24 |
| 19.10.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | Бокели Котор | 1.76 | 3.18 | 4.22 |
| 06.10.2024 | Първа Лига | Арсенал Тиват | 0 - 0 | Дечич Тузи | 4.70 | 3.54 | 1.61 |
| 02.10.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 0 | Сутиеска Никшич | 1.99 | 3.15 | 3.40 |
| 27.09.2024 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 2 | Будучност Подгорица | 2.88 | 2.88 | 2.36 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2022 | Купа Черна Гора | Дечич Тузи | 2 - 0 | ФК Подгорица | 1.27 | 4.97 | 8.10 |
| 24.05.2022 | Първа Лига | Дечич Тузи | 1 - 2 | ФК Подгорица | 3.46 | 4.19 | 2.00 |
| 02.04.2022 | Първа Лига | ФК Подгорица | 3 - 3 | Дечич Тузи | 2.85 | 2.78 | 2.46 |
| 05.12.2021 | Първа Лига | Дечич Тузи | 2 - 2 | ФК Подгорица | 2.31 | 2.90 | 3.02 |
| 25.09.2021 | Първа Лига | ФК Подгорица | 1 - 1 | Дечич Тузи | 2.37 | 2.83 | 2.94 |
| 14.05.2021 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 1 | ФК Подгорица | 2.16 | 3.17 | 3.04 |
| 14.03.2021 | Първа Лига | ФК Подгорица | 0 - 3 | Дечич Тузи | 2.37 | 2.73 | 3.14 |
| 02.12.2020 | Първа Лига | Дечич Тузи | 0 - 3 | ФК Подгорица | 2.26 | 3.03 | 3.03 |
| 30.09.2020 | Първа Лига | ФК Подгорица | 1 - 1 | Дечич Тузи | 1.80 | 3.33 | 3.91 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ФК Подгорица имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
ФК Подгорица класиране
Дечич Тузи класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Будучност Подгорица | 16 | +22 | 36 |
| 2 | Петровац | 16 | +8 | 30 |
| 3 | Дечич Тузи | 17 | +4 | 26 |
| 4 | Арсенал Тиват | 17 | +2 | 24 |
| 5 | Бокели Котор | 17 | -2 | 24 |
| 6 | Морнар Бар | 17 | -3 | 22 |
| 7 | Сутиеска Никшич | 17 | -2 | 20 |
| 8 | Йединство Биело Поле | 17 | -10 | 20 |
| 9 | Отрант-Олимпик Улцин | 17 | -9 | 14 |
| 10 | Йезеро Плав | 17 | -10 | 13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.04 | 4.00 | 1.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.16 | 1.16 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.80 | 1.23 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.74 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра