Андора - Първа Дивизия (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
21:45
ФК Рейнджърс
ФК Санта Колома
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
3.40 |
2.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.58 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.56 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Андора ла Веля, а гостите от Санта Колома.
Разстоянието между двата града е 2.5 км.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ФК Рейнджърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.53 |
3.99 |
1.32 |
| 25.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 5 |
Интер Ескалдес |
3.28 |
3.19 |
1.98 |
| 19.04.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
19.18 |
7.45 |
1.07 |
| 11.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
3 - 1 |
Атлетик Ескалдес |
1.99 |
3.04 |
3.03 |
| 07.03.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
1 - 2 |
ФК Рейнджърс |
6.84 |
4.04 |
1.34 |
| 01.03.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
1 - 2 |
УЕ Санта Колома |
2.51 |
2.96 |
2.48 |
| 22.02.2026 |
Първа Дивизия |
Есперанса Анд. |
1 - 1 |
ФК Рейнджърс |
21.93 |
8.50 |
1.06 |
| 14.02.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
0 - 2 |
ФК Рейнджърс |
2.52 |
3.06 |
2.59 |
| 08.02.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 3 |
ФК Рейнджърс |
27.03 |
9.46 |
1.04 |
| 24.01.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
4 - 0 |
Пеня Енкарнада |
1.25 |
4.89 |
9.31 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
ФК Санта Колома - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
0 - 1 |
Ордино |
1.17 |
5.37 |
11.06 |
| 30.04.2026 |
Купа на Андора |
ФК Санта Колома |
0 - 0 |
УЕ Санта Колома |
2.05 |
3.30 |
3.10 |
| 25.04.2026 |
Първа Дивизия |
УЕ Санта Колома |
0 - 0 |
ФК Санта Колома |
3.06 |
2.92 |
2.07 |
| 19.04.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
4 - 0 |
Есперанса Анд. |
1.06 |
7.73 |
17.51 |
| 21.03.2026 |
Първа Дивизия |
Пеня Енкарнада |
0 - 1 |
ФК Санта Колома |
10.01 |
4.64 |
1.21 |
| 08.03.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
3 - 2 |
Интер Ескалдес |
2.70 |
3.06 |
2.38 |
| 01.03.2026 |
Първа Дивизия |
Карой |
0 - 2 |
ФК Санта Колома |
21.00 |
8.85 |
1.04 |
| 22.02.2026 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
3 - 0 |
Атлетик Ескалдес |
1.77 |
3.37 |
4.04 |
| 15.02.2026 |
Първа Дивизия |
Ордино |
2 - 1 |
ФК Санта Колома |
12.09 |
5.34 |
1.19 |
| 08.02.2026 |
Първа Дивизия |
Атлетик Ескалдес |
2 - 3 |
ФК Санта Колома |
3.27 |
3.28 |
1.97 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.12.2025 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
2 - 0 |
ФК Рейнджърс |
1.84 |
3.27 |
3.77 |
| 09.11.2025 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
0 - 0 |
ФК Санта Колома |
2.43 |
3.21 |
2.54 |
| 18.05.2025 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
0 - 5 |
ФК Рейнджърс |
2.11 |
3.37 |
2.95 |
| 13.03.2025 |
Купа на Андора |
ФК Санта Колома |
1 - 1 |
ФК Рейнджърс |
- |
- |
- |
| 23.02.2025 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
1 - 0 |
ФК Санта Колома |
2.88 |
3.15 |
2.18 |
| 21.09.2024 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
1 - 1 |
ФК Рейнджърс |
1.93 |
3.68 |
3.03 |
| 04.03.2012 |
Първа Дивизия |
ФК Рейнджърс |
0 - 13 |
ФК Санта Колома |
- |
- |
- |
| 20.11.2011 |
Първа Дивизия |
ФК Санта Колома |
10 - 0 |
ФК Рейнджърс |
1.01 |
13.00 |
21.00 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ФК Рейнджърс имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Клуб Ескалдес |
23 |
17 |
3 |
3 |
46 |
22 |
+24 |
54 |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
24 |
15 |
6 |
3 |
45 |
13 |
+32 |
51 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
23 |
14 |
3 |
6 |
44 |
22 |
+22 |
45 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
23 |
13 |
5 |
5 |
45 |
18 |
+27 |
44 |
| 5 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
23 |
9 |
4 |
10 |
29 |
26 |
+3 |
31 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
23 |
7 |
3 |
13 |
19 |
39 |
-20 |
24 |
| 7 |
Ордино |
23 |
6 |
3 |
14 |
25 |
40 |
-15 |
21 |
| 8 |
Карой |
23 |
3 |
5 |
15 |
13 |
54 |
-41 |
14 |
| 9 |
Есперанса д'Андора |
23 |
2 |
4 |
17 |
13 |
45 |
-32 |
10 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ФК Рейнджърс |
|
| ФК Санта Колома |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ФК Рейнджърс |
ФК Рейнджърс |
|
ФК Санта Колома |
ФК Санта Колома |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Интер Клуб Ескалдес |
3 - 5 |
1 - 1 |
3 - 5 |
|
3 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 2 |
УЕ Санта Колома |
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
ФК Рейнджърс |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
ФК Санта Колома |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 5 |
Атлетик Клуб Ескалдес |
3 - 1 |
0 - 2 |
3 - 1 |
|
3 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 6 |
Пеня Енкарнада |
4 - 0 |
1 - 2 |
4 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Ордино |
4 - 0 |
1 - 2 |
4 - 0 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Карой |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
7 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Есперанса д'Андора |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
4 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Пас де ла Каза |
|
|
|
|
|
|
|
*** Пас де ла Каза - изключен от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ФК Рейнджърс |
ФК Санта Колома |
| Победи |
14 |
13 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани Голове |
44 |
45 |
| Получени Голове |
22 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.91 |
1.96 |
| Средно Получени |
0.96 |
0.78 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
65% |
43% |
| Гол/Гол |
52% |
39% |
| Над 1.5 |
87% |
70% |
| Над 2.5 |
61% |
52% |
| Над 3.5 |
26% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
23 |
19 |
| Получени Голове |
11 |
9 |
| Средно Вкарани |
2.30 |
1.73 |
| Средно Получени |
1.10 |
0.82 |
| Мачове Вкарал |
80% |
82% |
| Мачове Получил |
60% |
45% |
| Гол/Гол |
50% |
45% |
| Над 1.5 |
80% |
73% |
| Над 2.5 |
80% |
45% |
| Над 3.5 |
50% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.77 |
3.40 |
2.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.58 |
1.25 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.01 |
1.56 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.15 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака